Sari la conținut

Simona masaj cu unele surprize 0765588249


Postări Recomandate

  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Săptămâna trecută având niște contracturi musculare zic hai să caut un cabinet de masaj ceva. Asa ca iau la rând anunțul.ro și găsesc anunțul Simonei. O sun, raspunde o voce amabila la telefon și îmi spune ca este vorba de masaj de relaxare și este exclus orice altceva este legat de sex. Insista ca dacă am de gând orice in afara de masaj să vin să bat drumul degeaba. Ii răspund ca am nevoie de un masaj medical și ca nu sunt interesat de altceva, asa ca îmi da adresa. Ajung in zona Piata Munci, mai exact la intersecția Bulevardelor Decebal cu Mihai Bravu. Ii spun ca am ajuns la fata locului, urc in apartament, facem cunoștința și ma invita in camera unde se făcea masajul. In acea camera era o masa de masaj și un pat. Aici observ ca e persoana foarte sociabilă, si începe si povestește ca e noua in acel apartament ,ca a avut cabinet pe propriu in alta pare etc. , o intreb ce experiența are si in ce consta masajul. Îmi spune ca lucrează de câțiva ani in domeniu masajului si ca a facut cursuri. Văzând-o destul de deschisă căci de mult aveam fantezia să fut o maseuza random si văzând pe sub halatul ala albastru ceva forme (apropo cred ca este halatul din poze, parca totuși fata pare mai plinuță decât in acea poza afișata in anunț) ii spun ca mi-ar face plăcere să stea in păsărica goală in timp ce îmi face masaj. Îmi zice ca nu este posibil și ca cel mult ar putea sta topless dacă ii mai dau 50 lei in plus. O mai rog odată și înmânez 150 lei si îmi spune ca îmi face pe plac dar fără atingeri de vreun fel și îmi mai zice ca nu este epilata recent. Cum nu ma deranjează aspectul asta ii dau ok-ul. Îmi zice să ma întind pe masa mai intai. Totuși, fur startul si trag cu coada ochiului. In sfârșit mi se împlinește dorința să vad maseuza goală complet. Se apuca de masaj cu ulei pe picioare pe tălpi si pe brate, destul de bine facut.  Trece deja aproape o ora chiar fără să imi dau seama si ma întorc si cu fata in sus. Ma masează pe picioare si pe piept si ma așteptam să se ocupe si de penis. Dar nu, nici vorba, parca nu exista. La sfârșit ii zic ca as vrea o laba măcar. Îmi zice ca nu mai are timp, ca deja urmează să ajungă următoarea programare  (intr-adevăr trecuseră deja 1h si 20 minute si plătisem 1h deci nu ma pot plânge). Cum nu aveam nimic de pierdut caci se terminase ședința o întreb dacă contra unei sume bune am putea să facem sex. Îmi zice ca nu dar totuși dacă am prezervativ la mine mi-ar putea face un oral protejat dar in păsărica sub nici o forma.Am să revin să vad cât de departe ar merge. 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare!

 

Am fost ieri la tanara in cauza (are vreo 20 de ani). Locatia eate la piata muncii blocul cu BCR, etaj 1, un apartament decomandat cu multe camere, si trafic mare. Accesul la baie destul de limitat, eram curat veneam de acasa.

Tipa, este mai dolofana, nu are un aspect placut over all, are burta, sanii nu sunt spectaculosi. La fata in schimb este ok. Turuie in continu.

Am platit 200 de lei pentru un masaj nud cu finalizare orala. Masajul, destul de slab dupa parerea mea, a durat cam 35 de minute iar muia executata cu destul de multa implicare inca vreo 15 min. Baga pula, adanc pana in gat, a folosit prezervativ.

Mentionez ca in tot acest timp au mai venit oameni in apartament, de aceea spun ca este trafic intens.

O experienta pe care o pot notq cu maxim 5 avand in vedere raportul calitate pret.

Din pct meu de vedere nu as mai reveni.

Link spre comentariu

  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest
On 8/13/2021 at 11:33 AM, viduka said:

Salutare!

 

Am fost ieri la tanara in cauza (are vreo 20 de ani). Locatia eate la piata muncii blocul cu BCR, etaj 1, un apartament decomandat cu multe camere, si trafic mare. Accesul la baie destul de limitat, eram curat veneam de acasa.

Tipa, este mai dolofana, nu are un aspect placut over all, are burta, sanii nu sunt spectaculosi. La fata in schimb este ok. Turuie in continu.

Am platit 200 de lei pentru un masaj nud cu finalizare orala. Masajul, destul de slab dupa parerea mea, a durat cam 35 de minute iar muia executata cu destul de multa implicare inca vreo 15 min. Baga pula, adanc pana in gat, a folosit prezervativ.

Mentionez ca in tot acest timp au mai venit oameni in apartament, de aceea spun ca este trafic intens.

O experienta pe care o pot notq cu maxim 5 avand in vedere raportul calitate pret.

Din pct meu de vedere nu as mai reveni.

Pai sunt 5 camere acolo cu tot cu bucataria transformata in camera . Am mai spus si repet , evitati zona aceea BCR , MAXBET , Mihai Bravu si alte prezentari in aceiasi locatie la etajul 1 , un jeg de nedescris , plin de gandaci si de ” maseuze  ” de proasta calitate , este cuibul doamnei acelea care o stiti cu totii Vera sau Gina cum isi mai spune 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...