Sari la conținut

❤️ servicii de calitate!! ❤️ 0726400487


Vizitator Anca.bgl

Postări Recomandate

Vizitator Anca.bgl
Reputație: 0

Bună ma numesc Anca o fata finuta si eleganta mereu gata pentru tine te invit in locatia mea curata si discreta pentru a te rasfata alaturi de mine locuiesc singura igiena si discretie Suna-ma si nu vei regreta timpul petrecut in compania mea pozele sunt realea si recente GARANTEZ 

Ofer relații intime de oral, normal, sărutări pe tot corpul, fantezii în poziții. 
Se acceptă și 69.

0726400487

034531BE-8139-45F1-BD8E-D4822E481372.jpeg

Link spre comentariu
  • pisicuts a schimbat titlul în ❤️ servicii de calitate!! ❤️ 0726400487
Vizitator Anca.bgl
Reputație: 0
Acum 13 minute, maa5fu1.v1 a spus:

Fk, cof, cob, cim,  op/on, preturi, zona, poze nud? 

Toate detaliile le ofer la telefon💋 

Nr. 0726400487

Link spre comentariu
Vizitator Anca.bgl
Reputație: 0
Acum 1 minut, petrepetre02 a spus:

sa stii ca pe forumul asta nu avem secrete!

Știu😘 

Ofer servicii intime: Oral, normal, sărutari pe corp, se acceptă limbuțe,69. Normal în toate pozițiile tale preferate. Mici fantezii.💋 

‼️Nu fac uri și nici dominare.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
1 oră în urmă, Anca.bgl a spus:

❤️❤️❤️

A8A8BC48-13DF-4895-B19C-FA8BF9626F5A.jpeg

da-ne si noua mai multe detalii, despre servicii , preturi, ce inaltime ai , e mai simplu asa decat sa te innebunim pe  whatsapp 100 persoane. PS super poza ! 

Link spre comentariu
Vizitator Anca.bgl
Reputație: 0
Chiar acum, untipoarecare a spus:

da-ne si noua mai multe detalii, despre servicii , preturi, ce inaltime ai , e mai simplu asa decat sa te innebunim pe  whatsapp 100 persoane. PS super poza ! 

Buna😘 

Servicii: 

-oral pro/ne pro ( în functie de igiena) 

-normal 

-sarutari pe corp

-toate pozitiile. 
- anal  doar marimi mici 

200 finalizarea oral nep 

150 finalizarea orap pro 

300ora Ca locație momentan ma aflu lângă sala palatului str. Ion câmpineanu. 

Link spre comentariu
Vizitator Anca.bgl
Reputație: 0
Acum 14 ore, hotzu2014 a spus:

Ambele poze iti spartin? Sincer nu prea se aseamana intre ele😜🤪

PS foarte frumoase sunt ambele fete😇

Ambele poze sunt aceeas  fata😘 diferenta este ca una e profesionala și una e depe delefon 😘

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 9 minute, Anca.bgl a spus:

Ambele poze sunt aceeas  fata😘 diferenta este ca una e profesionala și una e depe delefon 😘

Esti buna rau🤣🤣🤣 doar ca am vazut ca nu accepți FK si la cat esti de frumoasa m-as oftica rau sa nu pot sa te sarut. Succes!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 48 minute, hotzu2014 a spus:

Esti buna rau🤣🤣🤣 doar ca am vazut ca nu accepți FK si la cat esti de frumoasa m-as oftica rau sa nu pot sa te sarut. Succes!

Subscriu, macar sa bage contra cost pentru doritori .

Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde se da ora exacta
  • Oras:Acolo unde se da ora exacta
54 minutes ago, vortex said:

Ce inseamna marimi mici la anal? 

Adica nu face de nici o culoare,dar dã bine sa spunã ca face,multi fraieri cad in plasã si odata ajuns la fata locului,iti spune ca nu te incadrezi si ca dimensiunea e prea mare.E veche rau mangleala asta obosita😉😉

  • Like 2
Link spre comentariu

Salutare,

 

Am vizitat-o pe donsoara, a doua oara. In primul rand vreau sa confirm pozele, este cea din pozele de mai sus si corespunde cu poza de la wpp, atat la fata cat si la corp - tatuaj pe piciorul stang. Gusturile nu se discuta, este micuta, skinny, piele fina si carne tare. Este noua pe forum dar se acomodeaza, imi facusem programare cu 3h inainte si am crezut ca le-a incurcat :)) I-am recomandat sa-si noteze intr-o agenda cum fac si alte fete pe aici.

E pe gustul meu, nu prea am ce sa-i reprosez, ca si data trecuta am optat pt o finalizare, am stat mai mult acum aprox. 30 min si nu s-a suparat. Partikipa la actiune cu atingeri, gemete, propune pozitii si nu m-am simtit grabit deloc, igiena impecabila. Din punctul meu de vedere este o optiune foarte buna pt doritorii de young and skinny.

 

Spor!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata
9 hours ago, Sextoy said:

E pe gustul meu, nu prea am ce sa-i reprosez, ca si data trecuta am optat pt o finalizare, am stat mai mult acum aprox. 30 min si nu s-a suparat. Partikipa la actiune cu atingeri, gemete, propune pozitii si nu m-am simtit grabit deloc,

Adica ora nu e de 60 de min iar jumatatea de ora e pe la 20min? Ce tie si cu timpul asta cum se contracta din ce in ce mai mult. Bine ca preturile se dilata! O fi o noua teorie a universului nimfoman.

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:outcall
  • Oras:outcall
Acum 1 oră, petrepetre02 a spus:

Adica ora nu e de 60 de min iar jumatatea de ora e pe la 20min? Ce tie si cu timpul asta cum se contracta din ce in ce mai mult. Bine ca preturile se dilata! O fi o noua teorie a universului nimfoman.

Big Bang Theory .... ;  )

Link spre comentariu

Vizitator Anca.bgl
Reputație: 0
Acum 8 ore, petrepetre02 a spus:

Adica ora nu e de 60 de min iar jumatatea de ora e pe la 20min? Ce tie si cu timpul asta cum se contracta din ce in ce mai mult. Bine ca preturile se dilata! O fi o noua teorie a universului nimfoman.

🥰Mai las o poza noua😘 

azi sunt disponibila pina la 12 seara 😘

F38721F7-67EB-495F-AD74-5573FCD2E56B.jpeg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...