Sari la conținut

Alyce 0749832183 Tulcea


Postări Recomandate

  • Telefon: 0749832183
  • Oras:Peste tot !
  • Telefon: 0749832183
  • Oras:Peste tot !
Acum 7 ore, Deajuns a spus:

Păsărici nu trebuie sa te frustrezi, din punctul meu de vedere nu am.nimic de demonstrat sau de câștigat, pardon la.partea cu câștigul nu este corect dacă tot plătesc ar fi normal sa am parte de servicii de calitate.

Nu am văzut o recenzie pozitiva în care unul sau mai mulți futaciosi sa te recomande. 

Aștept cu interes schimbări în bine.

Ideea e ca eu nu am stat in locațiile de care zici tu 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0749832183
  • Oras:Peste tot !
  • Telefon: 0749832183
  • Oras:Peste tot !
Acum 9 ore, futacu.no1 a spus:

Să moară tot ce iubești tu ?

Când ai inceput curvia ai facut-o la Select.

Pentru o eventuală întâlnire cu tine,vorbeai tu la telefon,iar când veneau clienții ieșea iubitul tău din locație,nu lua banii înainte,doar asista cine te va mui/fute. Nu fi o răpănoasă și recunoaște.

Să nu mai adaug că în GL te futeai și neprotejat acum 1/2 ani în toate găurile. 

Crezi tu că vorbesc prostii ? 

Contul e nou, curvarul nu. 

 

Si apropo nu cred că ai stat tu lângă mine sa vezi daca fac neprotejat sau nu 

Link spre comentariu
  • Oras:Tulcea
  • Oras:Tulcea

Salutare!

Eu am fost la domnisoara si vreau sa va zic ca singurul plus pe care il are este ca vine la pachet cu bun simt ,legat de fizic mi.am asumat faptul ca are ceva kg in plus,iar legat de prestatie:

M.a primit in prosop ,inclusiv pe cap ,facuse dus ,nu am fost servit cu nimic ,nici poftit la dus,iar ca actiune un oral bun executat np,cu deep!

Nu sunt multe de zis pentru ca imi parea plictisita cu toate ca am fost primul la ea de cand ajunsese in Tulcea.

Nu recomand pentru lipsa de implicare !

Am platit 200 pt 1 h ,dar dupa 40 de min cand am zis ca plec ,dameza nu a spus nimic ...chiar bucuroasa era!

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0749832183
  • Oras:Peste tot !
  • Telefon: 0749832183
  • Oras:Peste tot !
La 10.08.2021 la 18:00, dudu2020 a spus:

Salutare!

Eu am fost la domnisoara si vreau sa va zic ca singurul plus pe care il are este ca vine la pachet cu bun simt ,legat de fizic mi.am asumat faptul ca are ceva kg in plus,iar legat de prestatie:

M.a primit in prosop ,inclusiv pe cap ,facuse dus ,nu am fost servit cu nimic ,nici poftit la dus,iar ca actiune un oral bun executat np,cu deep!

Nu sunt multe de zis pentru ca imi parea plictisita cu toate ca am fost primul la ea de cand ajunsese in Tulcea.

Nu recomand pentru lipsa de implicare !

Am platit 200 pt 1 h ,dar dupa 40 de min cand am zis ca plec ,dameza nu a spus nimic ...chiar bucuroasa era!

Dragule era dimineata eram somnoroasa! Era normal sa fac un dus înainte, în legătură cu " sa te servesc cu ceva " ai fost prima persoana care mi a spus asta " ma bucur că ti a plăcut macar oralul 😘 tu ai hotarat sa pleci dupa 40 min nu am zis eu ceva 

Link spre comentariu
  • Oras:/dev/sys
  • Oras:/dev/sys

Hai noroc. Si eu am fost la domnisoara Alice, ceea ce pot spune... da, ea este in poze, locatia undeva pe Gavrilov, are vreo 5-10 anunturi pe Publi24 cu grasuta, etc,etc chiar si in alte orase.

Sa trecem la subiect, a inceput cu un oral OK si la normal... totul mecanic, TOT Mecanic, nu stie cum sa te ,,lucreze,, practic ceea ce pot spune... nu isi da interesul, poti sa o pui cum vrei tu, sa faci cum vrei tu, dar te simti cum ai fi cu o papusa gonflabila, mai bine faci o laba, sincer.

Locatia ok,si este foarte respectoasa, vorbeste frumos... dar de revenit, nu mai revin, nu recomand.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0749832183
  • Oras:Peste tot !
  • Telefon: 0749832183
  • Oras:Peste tot !
Acum 21 ore, sadowu a spus:

Hai noroc. Si eu am fost la domnisoara Alice, ceea ce pot spune... da, ea este in poze, locatia undeva pe Gavrilov, are vreo 5-10 anunturi pe Publi24 cu grasuta, etc,etc chiar si in alte orase.

Sa trecem la subiect, a inceput cu un oral OK si la normal... totul mecanic, TOT Mecanic, nu stie cum sa te ,,lucreze,, practic ceea ce pot spune... nu isi da interesul, poti sa o pui cum vrei tu, sa faci cum vrei tu, dar te simti cum ai fi cu o papusa gonflabila, mai bine faci o laba, sincer.

Locatia ok,si este foarte respectoasa, vorbeste frumos... dar de revenit, nu mai revin, nu recomand.

Buna dragule! Imi pare rau ca nu ti a plăcut compania mea ! Dar puteai sa mi spui ce nu iti convine puteam incerca altceva!sau poate aveam o dispoziție mai proastă! O zi buna 

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot
La 28.07.2021 la 20:55, Alyce a spus:

Buna dragilor! Revin la Tulcea peste câteva zile !Ofer servicii totale!

Recomand! Am fost la ea e super! Nu mimează ca altele! Îmi place foarte mult oralul! Locație ok, f respectuoasa, am găsit-o într un body negru sexy, da e mai plinuta dar mi a plăcut!!! Eu nu sunt din zona dar ne am întâlnit și în alt oraș

  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0749832183
  • Oras:Peste tot !
  • Telefon: 0749832183
  • Oras:Peste tot !
Acum 4 ore, ciotica a spus:

Salut. Ai si colega pentru activitati in 3?

Am colega dar colega care o am acum nu face show lesby 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0749832183
  • Oras:Peste tot !
  • Telefon: 0749832183
  • Oras:Peste tot !
Acum 33 minute, dudu2020 a spus:

Ca serviciu extra ?sau inclus in tarifele vechi?

Este 150 nr 250 h  este inclus la servicii totale 

 

Acum 32 minute, dudu2020 a spus:

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0749832183
  • Oras:Peste tot !
  • Telefon: 0749832183
  • Oras:Peste tot !
Chiar acum, Alyce a spus:

Este 150 nr 250 h  este inclus la servicii totale 

 

 

Deci oral, normal si anal si finalizare orală, facială (fiecare cum doreste ) 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...