Sari la conținut

Alyce 0749832183 Tulcea


Postări Recomandate

  • Telefon: 0749832183
  • Oras:Peste tot !
  • Telefon: 0749832183
  • Oras:Peste tot !

Nu prea mai inteles , pe tik tok gasesti instagram unde sunt sunt pozici,  sau linkul de la onlifans unde sunt si videoclipuri sexy postate,  pun si aici dar mai tarziu, trebuie să merg sa iau un paysafe sa pot posta poze noi

Link spre comentariu
  • Telefon: 0749832183
  • Oras:Peste tot !
  • Telefon: 0749832183
  • Oras:Peste tot !
Acum 1 minut, alibaba1981 a spus:

Din pacate nu am cont pe tiktok, instagram și nici pe onlyfans și nici nu doresc să îmi fac. Aceste era motivul pentru care te-am rugat sa pui aici poze. Multumesc pentru intelegere. 

Am inteles! O sa pun diseară! Ce m am hotarat sa rămân mai multe zile 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0749832183
  • Oras:Peste tot !
  • Telefon: 0749832183
  • Oras:Peste tot !

Am încărcat dar nu merge sa postez poze noi astept de la pisicutz un rasp , va trimit pe whatsapp daca doriti o poza noua,  pana imi va rasp Pisicutz

Link spre comentariu
  • Oras:Unde m-am nascut
  • Oras:Unde m-am nascut
Acum 13 ore, Alyce a spus:

Am încărcat dar nu merge sa postez poze noi astept de la pisicutz un rasp , va trimit pe whatsapp daca doriti o poza noua,  pana imi va rasp Pisicutz

Nu e nici o problemă! Aștept să le postezi aici, pentru cei care folosesc forumul dar si pentru ca să nu zici ca le folosesc pentru a le publica în alte locuri. 

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0749832183
  • Oras:Peste tot !
  • Telefon: 0749832183
  • Oras:Peste tot !

100 lei nr cu oral și normal sau 50extra si anal sau alte fantezii ( fin orală, faciala,masaj,masaj la prostata ,uro ,etc) ma gasiti pe str I L Caragiale bl a2 langa taxe si impozite 

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
La 23.11.2022 la 7:38, Alyce a spus:

100 lei nr cu oral și normal sau 50extra si anal sau alte fantezii ( fin orală, faciala,masaj,masaj la prostata ,uro ,etc) ma gasiti pe str I L Caragiale bl a2 langa taxe si impozite 

Interesante preturile mai ales că pe Tulcea încă avem ,,dive'' care se prețuiesc și la 200 de lei numărul de cel mult 5 minute sau 400 de lei ,,ora' ' de jumătate de ceas. 

Acum rămâne alegerea fiecăruia dintre noi: bani, timp, calitate sau noutate. Apreciez fetele care și-au făcut abonați, bravo lor! 

Link spre comentariu

  • Oras:Tulcea
  • Oras:Tulcea

Vizitat Alyce acum câteva luni.Programare stabilita cu o zi înainte și confirmata de ambele parti a doua zi.

Locație 9: Apartament ok (Theo 2),cabina de dus cu tot ce trebuie.

Aspect: Bloda,sani maricei, fund bombat ce se vede bine in pozitia doggy. Pozele corespund cu realitatea .

GFE: 8 : Am fost primit cu zâmbetul pe buze,nu prea vorbăreata, însă este prezenta acolo cu tine.

Igiena 9: A făcut dus înainte și dupa terminarea actiunii.

ON+NP 9: După o scurta tigara ,am trecut în pat la acțiunea propriu zisa .Implicata,mai ales la ON,bine executat ,asezonat pe alocuri cu momente de deep,cu multa atenție la sateliti si mai jos,exact cum i-am solicitat de la inceput.NP destul de ok, în poziția doggy,contre și mișcări bune din partea ei. Am rugat-o sa folosească în acest timp vibratorul ,motiv pentru care a avut și orgasm.

Halatul 300/1h :fara sa se uite la ceas sau sa verifice telefonul.

Per total,o experienta interesanta și merita sa-i treceți pragul ,măcar o data.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...