Sari la conținut

Andrexa 0728 368 501DescriereBlonda inalta,picioare lungi,completa,te astept.Nu raspund la mesaje.


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
3 hours ago, altmarz said:

Am vorbit cu ea, e 150 numarul, sex total. Nu mi-a inspirat asa multa incredere si nu o sa ma risc.

Scuze, dar multe fete au definition diferite la "sex total". Intrebare: a spus ca face anal? Ca daca e poza ei in Publi24, i-as pune-o!

Link spre comentariu
Vizitator TheKing15
Reputație: 0

:)) chiar ma amuzi, eu am fost doar ca a acceptat 2 finalizari la 150. Dupa am mai incercat si nu a vrut sa ma mai primeasca.

in fine, trist ca in ultimul timp toata lumea acuza pw toata lumea pe forum 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Acuma câteva luni am fost la Timișoara cu ceva treabă,am vb cu ea pe Whatsupp mi-a cerut 100 de lei pe toată noaptea mi s-a părut ceva dubios rău de tot,mi-a trimis poze din garsoniera unde stă cu canapeaua,dar nu am fost că nu mi-a plăcut faptul că face și neprotejat și mi-a părut a fi și țeapă cum să ceri 100 de lei pe o noapte întreagă,PĂREREA mea este că are și ceva probleme cu capul,pozele sunt reale că am facebook ul ei,cine vrea să încerce baftă eu nu știu ce să cred despre ea

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
2 hours ago, donjuan 100 said:

Mie mi-a cerut 100 de lei pentru o săptămână întreagă ! 

M-am speriat și am închis telefonul...                  Eu sunt mai slab cu duhul ! 🙏😕

Probabil e dusa .. oricum ce corp&cur fain are! Pentru anal m-as risca daca as stii sigur ca imi pot mentine erectia in timp ce sunt pregatit sa ma eschivez daca incearca sa ma injunghie.

... sau poate este glumeata de felui ei

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Vezi la celalalt topic al ei, sunt recenzii, eu am mai fost recent la ea, locatie in complex, e mult mai jalnic ca ap din bucovina. E santier in camin. Ea ca de obicei, dusa cu pluta, am facut un facefuck si anal, dar mai putin anal si mai mult face fuck. Notele aceleasi ca in topicul ei cu privire la aspect si actiune. Doar sa ai norocul sa te si primeasca ca m-a pus de cateva ori pe drum aiurea si cand am ajuns la bloc nu mai raspundea la tel.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
On 8/18/2021 at 12:18 PM, donjuan 100 said:

Mie mi-a cerut 100 de lei pentru o săptămână întreagă ! 

M-am speriat și am închis telefonul...                  Eu sunt mai slab cu duhul ! 🙏😕

Mie mi-a zis: ce tu ai 100 de euro sa vii la mine? tare jegoasa a fost la telefon pur si simplu m-a facut albie de porci dar oricum eram pregatit sa aud vorbe naspa din partea ei (din ce am citit aici pe forum).

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ATENTIE mare cu tipa asta. Am vizitat-o acum 1 an si ceva. La telefon mi s-a parut un pic greoaie comunicarea dar tentat de poze si pret m-am dus. Pozele reale, tipa a avut ceva tentative de dans senzual dar parea cam dubioasa in miscari si vorbea numai aiureli fara legatura. Actiunea nu a fost rea deloc, cu ON deep,f bun , apoi NP si AP, alternate dupa voia ei f ok.

Treaba se schimba total , am sunat-o de curand, era complet incoerenta in vorbire,parea beata sau drogata . Nu am reusit sa inteleg prea bine ce zicea la telefon, am cerut super politicos lamuriri si a inceput sa injure si sa imi toarne baliverne ca e urmarita si din astea, apoi mai trantea cate o runda de injuraturi. Am ascultat-o cateva minute pentru amuzament apoi block. Din putinele cuvinte pe care le-am inteles din conversatie am dedus ceva legat de finalizari neprotejate. De evitat clar!!

Pacat, arata bine si se fute bine dar este complet nebuna!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...