Sari la conținut

Bună, fac deplasari doar la domiciliu/pensiune/ hotel! Servicii top!


Postări Recomandate

On 9/25/2021 at 4:38 PM, Dyonysy said:

Nu ar strica ceva poze recente sa vedem și noi realitatea ...

Toți clienții care au fost la mine n-au zis contrariul!! Saraciile astea de pe forum care vorbesc și scriu doar tâmpenii ei habar n-au despre.mine, nici măcar nu ne-am văzut. Ăștia îs ''alte saracii" femei, bărbați nu le știm originea care sunt conștienți ca nu -mi fac fata și se oftica rău de tot. 

Demult am decis sa nu mai dau replici, ca le dau degeaba, omu  când e stricat n-ai cum sa îl mai repari! 

Scrie-mi pe wapp, ne putem vedea.  

Repet , îmi vin clienți zilnic de pe forum și nici unu nu a început sa scrie contrariul, nu am fitze dimpotrivă sunt un om prea plăcut și aud asta zilnic ca sunt modesta și vorbesc frumos! 

Te invit pe wapp! Întru foarte rar pe forum. Lipsa de timp 🤗

Link spre comentariu
On 9/28/2021 at 5:56 PM, Tips666 said:

Iacs. Sa va fie intiparita in minte imaginea unei blonde grase stil gogoșar .pai la cum arata ar trebui pe 50 de lei sa-mi suga toti vecinii de pe etaj 😅

Nu știu dacă tu vorbești sau vorbește dracu din tine... ști sunt o.persoana foarte credincioasa, lăsând la o parte munca. 

Dar nick-name-ul tău duce intr-o zona diabolica 😂, du-te la exorcizare ti-o plătesc eu 😂

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna tuturor si in special @Lillipop25 :)

Am recuperat cu acest thread si-mi pare rau de atitudinea unor oameni fata de persoane care-si fac doar meseria si pun prea mult accent pe aspectul fizic.

A pai fuck them.

Doresc sa-mi exprim si eu experienta cu Amalia (excelenta).

Am contactat-o toamna trecuta pentru a-i solicita servicii ceva mai taboo pentru unii, insa ceva ce doar ea oferea in acel timp. Spre surprinderea mea a fost disponibila si intr-un moment numai potrivit pentru acea experienta unica. Am chemat-o la mine pentru doua ore, sa nu fie graba sa stam chill si sa ne relaxam. Oamenii de aici cam exagereaza mult, in special cand au asteptari prea mari la aspectul fizic.

Pentru mine conta doar experienta, in nici un caz cum arata. Plecand de aici, ne-am inteles de minune si-am avut parte de momente intime minunate pe care le-as dorii sa o repet cu Amalia 🥰 A fost foarte prietenoasa, simtita si are rabdare sa te si termine (la un mom dat am renuntat sa ma mai termin, dar a insistat si-a reusit, yay!).

Nu doresc sa ramana o experienta unica, si imi doresc tare mult sa repet, chiar cu Amalia, pe care am cautat-o in ultimele luni, insa n-am dat de ea :(

@Lillipop25 - imi poti lasa te rog frumos un numar de tel actual?

 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...