Sari la conținut

ALESSIA -0750785166


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

PUBLI 24 poze reale .

locatie b cartan/stefanita voda .

150 f /20-25 min 

slim /fit , balcoane mari naturale , comportament ok . oral f bun .igiena in regula ,locatie -minus.

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 8 ore, vitceibo a spus:

PUBLI 24 poze reale .

locatie b cartan/stefanita voda .

150 f /20-25 min 

slim /fit , balcoane mari naturale , comportament ok . oral f bun .igiena in regula ,locatie -minus.

Ii fac o vizita zilele astea! 
Multumesc din nou, maestre! 😄

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Am fost si eu la ea ... slim inaltuta1.70+cred  sani de sani mari frumusei.. (deci slim fitt cu sani mari si frumosi greu gasesti)

Trec la subiect ..

Oral bun ... la inceput slow cu lins pe cap plm ..dupa vreo 5 min ma intreaba daca e ok sau sa faca altfel.. i zic .. da tot ce ai mai bun ... vai .. a inceput sa ma suga cu viteza cu deep bag pula a trebuit sa o oprec ca ma termina.

Pus prez si hai LOT se fute bine si te lasa sa te joci cu sani aia mortali ... schimbat intr-o parte ... geme frumos.. schimbat eu peste .... schimbat doggy in picioare priveliste frumoasa... dar  am schimbat iara 😅 tot doggy dar in pat sa pot sa ma uit in oglinda si finalizat glorios.

Fata 9 

Igena 10

Oral 9

Normal 8

Gfe 7 

FK - N/A

CIM sau COF N/A

Pret 150 ron 

Calitate pret OK

De recomandat DA

De revenit cu siguranta.

Spor baieti.

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 3 ore, cheludmx a spus:

Am fost si eu la ea ... slim inaltuta1.70+cred  sani de sani mari frumusei.. (deci slim fitt cu sani mari si frumosi greu gasesti)

Trec la subiect ..

Oral bun ... la inceput slow cu lins pe cap plm ..dupa vreo 5 min ma intreaba daca e ok sau sa faca altfel.. i zic .. da tot ce ai mai bun ... vai .. a inceput sa ma suga cu viteza cu deep bag pula a trebuit sa o oprec ca ma termina.

Pus prez si hai LOT se fute bine si te lasa sa te joci cu sani aia mortali ... schimbat intr-o parte ... geme frumos.. schimbat eu peste .... schimbat doggy in picioare priveliste frumoasa... dar  am schimbat iara 😅 tot doggy dar in pat sa pot sa ma uit in oglinda si finalizat glorios.

Fata 9 

Igena 10

Oral 9

Normal 8

Gfe 7 

FK - N/A

CIM sau COF N/A

Pret 150 ron 

Calitate pret OK

De recomandat DA

De revenit cu siguranta.

Spor baieti.

Adevarat ca gasesti cam greu asa slimb si cu sani mari. Mari dar cam lasati, insa grei, placuti la atingere desi sunt lasati mult.

La LOT se misca frumos din solduri. 

Deep? la mine nu a putut desi a incercat

Oral, umed, dar decat sus jos si lins un pic capatana

De revenit, hmm in lipa de altceva

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
La 31.07.2021 la 12:45, vitceibo a spus:

PUBLI 24 poze reale .

locatie b cartan/stefanita voda .

150 f /20-25 min 

slim /fit , balcoane mari naturale , comportament ok . oral f bun .igiena in regula ,locatie -minus.

mie imi plac balcoane mari, parca inbogatesc arhitectura orasului cand vezi pe aici pe acolo niste balcoane mai mari nu?

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde

Am vazut ca acum are anunt pe Publi la Severin. https://nimfomane.com/forum/profile/358693-alessi2021/ daca tot ti-ai facut cont, ai putea sa deschizi un topic pe.Mehedinti, in care sa ne dai cateva detalii despre tine plus o lista cu serviciile. Eu zic ca te-ar ajuta foarte mult. Faci cum consideri. E doar un sfat

Link spre comentariu
1 oră în urmă, luccos a spus:

Am vazut ca acum are anunt pe Publi la Severin. https://nimfomane.com/forum/profile/358693-alessi2021/ daca tot ti-ai facut cont, ai putea sa deschizi un topic pe.Mehedinti, in care sa ne dai cateva detalii despre tine plus o lista cu serviciile. Eu zic ca te-ar ajuta foarte mult. Faci cum consideri. E doar un sfat

Asta e topicul de Constanta..ce treaba are cu Mehedinti? 

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde
Acum 10 ore, lexluthor a spus:

Asta e topicul de Constanta..ce treaba are cu Mehedinti? 

Am cautat-o pe domnisoara dupa nr de tel si asa am ajuns pe topicul din Constanta. Aici am observat ca un confrate ,,ciocanul_ct" intreba daca mai este prezenta la voi. L-am ajutat cu un raspuns, iar daca tot am vazut ca fata are cont aici i-am sugerat sa fie mai activa pe forum 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
La 10.08.2021 la 12:05, luccos a spus:

Am cautat-o pe domnisoara dupa nr de tel si asa am ajuns pe topicul din Constanta. Aici am observat ca un confrate ,,ciocanul_ct" intreba daca mai este prezenta la voi. L-am ajutat cu un raspuns, iar daca tot am vazut ca fata are cont aici i-am sugerat sa fie mai activa pe forum 

👍

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...