Sari la conținut

Bianca 0743367731


Vizitator Bianca22Cluj

Postări Recomandate

Vizitator Bianca22Cluj
Reputație: 0
Acum 13 ore, crysty291 a spus:

Am fost astazi pe la ea

Ce pot sa spun, fata frumoasa, corp slim, frumos...fundulet frumos...

Actiunea cu ea, mi a placut, este stramta, nu i-am rezistat mult

De recomandat si revenit

Buna dimineata dragii mei !👅Sunt disponibilă de la 11:30 și voi lucra până la 00:00 😏

Va pup si va aștept🤩👄

Link spre comentariu

Salut , am vizitat aceasta domnisoara saptamana trecuta  pe Gheorghe Lazar nr23  si pot sa confirm ca minte mult , nu ii fata din poze  nici pe departe🤥 .I-am cerut cateva poze si tot imi trimitea aceleasi din anunt , am presimtit ca nu ii cea din poza ,dar daca tot aveam treaba in TM , am zis hai sa merg plm . Domnisoara nu arata rau , O satena miniona cu sani marime xs 😂 si  slabuta , plm am ramas la o finalizare  daca tot am venit 50 km , i-am dat o iemu   si o caprita si gata "cu ma invatat tata pula pizda gata fata " citez din  poetul UZZI  🤣 . Pret 200 R ,timp 30 min , Note OP - 7  , NP - 8  ...  ii dau un 7,50  plm se rotunjeste la 8 , ca la  scoala 😂 . De revizitat  pt mine nu , dar mergeti si daca va place  puteti sa vedeti cum se prezinta domnisoara . Era sa uit o zis ca are si colega , dar nu am vazut-o 🤔 

Nustiu ce parere aveti voi , dar  eu as ruga administratorul acestui site ca sa atentioneze fetele astea care folosesc poze false si le "oblige " sa posteze cateva poze cu ele sau un mic video de confirmare  cand isi deschid cont aici , sa stim si noi ca ce vedem in poze sau video o sa gasim si la fata locului cand le vizitam, ca nu are nimeni chef de surprize .

  • Like 6
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator Bianca22Cluj
Reputație: 0

Buna ziua dragii mei ! Am revenit în Timișoara 

Pentru mai multe detalii despre mine si și serviciile mele mă puteti contacta la numărul meu de telefon 0743367731. Vă pup și vă aștept cu drag 🤗🍑😘IMG-20210827-WA0000.jpg.f6dc71db62c2c6c6bdcf3d360ba05481.jpg

Link spre comentariu
Vizitator Bianca22Cluj
Reputație: 0
Acum 1 oră, Dyonysy a spus:

Mai ești Timișoara? O listă cu prețuri \servicii?

Buna , da mai sunt în Timișoara până sâmbătă noapte. Va aștept 🤗

Lăsă-mi te rog un mesaj pe whatsapp și îți dau detalii 🤗👅

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...