Sari la conținut

Cat timp mai rezista guvernul Citu? Dar Nicusor si Clotilde?


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București
4 minutes ago, maa5fu1.v1 said:

...ca fiind o problema 🙃🙃

Și pula-n pizdă e o foarte mare problemă pentru ei, așa că... Întrebare-întrebătoare: când e futaiu' cel mai cel, nu-i așa că fix asta vă trece prin minte: "Babele alea care se bat să prindă locuri pe scaun în biserică, oare ce-ar zice ele (sau însuși bărbosu') dacă m-ar vedea acum"? Pula mea...

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 13 minute, eturit a spus:

Și pula-n pizdă e o foarte mare problemă pentru ei, așa că... Întrebare-întrebătoare: când e futaiu' cel mai cel, nu-i așa că fix asta vă trece prin minte: "Babele alea care se bat să prindă locuri pe scaun în biserică, oare ce-ar zice ele (sau însuși bărbosu') dacă m-ar vedea acum"? Pula mea...

Multe de pe acolo sunt sau au fost mari bagabele… noi sa fim sanatosi! 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
6 minutes ago, wurdulak said:

Multe de pe acolo sunt sau au fost mari bagabele… noi sa fim sanatosi! 

Aia zic și eu. Dacă o să fiu un boșorog care spune: "Ia uite-l și p-ăsta, se duce la curve..." Da' bine mă, tu ce-ai făcut? Din nou, pula mea...

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Everest
  • Oras:Everest

Jigodiile se ceartă pă banii de la buget... peneliștii vor să dea banii în noul pndl rebotezat Anghel Saligny, fiindcă au mulți primari, iar plusereii, care n-au decât foarte puțini primari, vor să bage bănuții într-o agenție națională de investiții, prin care vor să sifoneze ei bănuții prin metoda lor favorită : consultanță. Aici s-au împotmolit în coaliția lor "pt țară". Jegul de ministru al justiției de aia nu-și dădea avizul pt ordonanța de urgență, executa ordinul de partid.

Nu pe remanierea lui se ceartă, ci pe bani...pîrnăiașul de cîțu a promis banii primarilor, ca ăia să-l pună președinte la peneleu, iar jegurile pluseriste se văd tăiate de la porție. Cum banii europeni nu vin, tot bugetul e baza. 

Sluga lu' Iohanea, Ciolacu e gata să susțină din parlament un guvern penelist **spam editat**tar... sperând să lingă firimiturile ce rămân de la peneleu din noul pndl Anghel Saligny. De asta cred că n-a asigurat cvorum aseară și probabil că nu-l va asigura nici azi, să nu bage plusereul moțiune. Iar o să bage placa cu responsabilitatea. Fi-mi-ar scârbă de slugoii pesediști !

Asta este, când 65% se duc și votează un plăvan care mănâncă, se cacă și face naveta la Sibiu cu girofar...primim ce votăm. 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Din pacate intreaga clasa politica din ultimii30 de ani este lamentabila iar noi continuam sa votam impotriva celor de dinainte si nu pentru ca cei care vin ar fi mai buni. Asa ca, continuam sa ne hranim cu promisiuni adica cu iluzii. ne bucuram acum daca pica guvernul Catu si apoi o sa injuram la fel de aprig urmatorul guvern. Deja vu!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
1 oră în urmă, horny_gooner a spus:

Stai asa ca nu-i asa !

Cica urmeaza USL 2 !!! ;) ;)

De aia cica nu prea s-ar mai grabi PSD-ul sa mai depuna motiune de cenzura.

Cum am spus, o sa avem mult, mult circ (fara paine, gaze si curent electric, ca s-au scumpit) in urmatoarea perioada !

Da frate, circul il fac ei noi ramanem sa achitam nota de plata, iar dupa cate datorii avem o sa o plateasca si copii si nepotii nostri. Mai trist e ca banii imprumutati nu se regasesc nicaieri unde ar trebui, poate in buzunarele lor! Cu alte cuvinte unii fura altii le platesc datoriile. Plm!

Link spre comentariu
  • Oras:Synagogue of Satan
  • Oras:Synagogue of Satan
54 minutes ago, partygoer said:

Da frate, circul il fac ei noi ramanem sa achitam nota de plata, iar dupa cate datorii avem o sa o plateasca si copii si nepotii nostri. Mai trist e ca banii imprumutati nu se regasesc nicaieri unde ar trebui, poate in buzunarele lor! Cu alte cuvinte unii fura altii le platesc datoriile. Plm!

datoriile nu le va mai plăti nimeni, din simplul motiv că nu va fi de unde (in 20 de ani nu vor mai fi resurse planetare), nici americanii nu au si nu vor avea de unde sa-si plateasca datoriile la chinezi, motiv pentru care Marea Curva Americana in maxim 20 de ani will sist to exist! acum nu intelegi probabil ce spun (90-95% dintre oameni sunt total inconstienti ca suntem la spartul targului) dar vei intelege! 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 25 minute, -yorick- a spus:

datoriile nu le va mai plăti nimeni, din simplul motiv că nu va fi de unde (in 20 de ani nu vor mai fi resurse planetare), nici americanii nu au si nu vor avea de unde sa-si plateasca datoriile la chinezi, motiv pentru care Marea Curva Americana in maxim 20 de ani will sist to exist! acum nu intelegi probabil ce spun (90-95% dintre oameni sunt total inconstienti ca suntem la spartul targului) dar vei intelege! 

Inteleg ce spui, doar ca noi astia mici vom fi totdeauna buni plata. Nu ne-a iertat nimeni niciodata. Am fost, suntem si vom fi. Una e saracia la americani si alta la noi astia de mana a treia. Oricum noi nu mai avem nimic din tara asta ca resurse, asa ca banii nostri se duc la cei care au monopol pe tot ce inseamna de la alimente, energie, automobile, IT, etc.

Link spre comentariu
  • Oras:Synagogue of Satan
  • Oras:Synagogue of Satan
3 minutes ago, partygoer said:

Inteleg ce spui, doar ca noi astia mici vom fi totdeauna buni plata. Nu ne-a iertat nimeni niciodata. Am fost, suntem si vom fi. Una e saracia la americani si alta la noi astia de mana a treia. Oricum noi nu mai avem nimic din tara asta ca resurse, asa ca banii nostri se duc la cei care au monopol pe tot ce inseamna de la alimente, energie, automobile, IT, etc.

țara a fost vândută pe post de fier vechi sau nou (resursele de toate felurile) de români, ca sa aibe vile cu incalzire in pardoseala, la mine in satul bunicilor unul singur a taiat toate padurile si are o asemenea vila, restul fac foamea sau au plecat prin UK, Italia, hai sa nu dam vina pe străni că nu e cazul

si da, vom plati la raft si la contor din toamna totul mult mai scump, dar ma intreb, de unde bani, ca 3 milioane de români au fie salar minim fie pensie minima, dar nici pensia medie nu poate fi considerata suficienta

cand Cîțu face reclama taman la aia care castiga 3 mii de euro / luna (ca ar fi 1%, ca si cand ar fi 50%), ar merita internat la Balaceanca si pensionat pe caz de inapt psihic, ca nu-i nebun, e doar inapt psihic, deaia e și fonfănit, doar el intelege ce bălmăjește

Link spre comentariu
  • Oras:Synagogue of Satan
  • Oras:Synagogue of Satan
7 minutes ago, Maa5fu1.v2 said:

,, Will sist to exist "

Bai @-yorick-, ce engleza ai!

Nu ziceai ca pleci de pe forum? 😂

daca plec eu de pe forum îți pierzi și tu rațiunea ta de a mai fi pe forum (plec cand o sa am bani sa ma insor a 7-a oara cu una de 20 de ani, iar asta va fi in 5-10 ani, sper sa nu ma afecteze inflatia de atunci 😂)

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 4 minute, -yorick- a spus:

țara a fost vândută pe post de fier vechi sau nou (resursele de toate felurile) de români, ca sa aibe vile cu incalzire in pardoseala, la mine in satul bunicilor unul singur a taiat toate padurile si are o asemenea vila, restul fac foamea sau au plecat prin UK, Italia, hai sa nu dam vina pe străni că nu e cazul

si da, vom plati la raft si la contor din toamna totul mult mai scump, dar ma intreb, de unde bani, ca 3 milioane de români au fie salar minim fie pensie minima, dar nici pensia medie nu poate fi considerata suficienta

cand Cîțu face reclama taman la aia care castiga 3 mii de euro / luna (ca ar fi 1%, ca si cand ar fi 50%), ar merita internat la Balaceanca si pensionat pe caz de inapt psihic, ca nu-i nebun, e doar inapt psihic, deaia e și fonfănit, doar el intelege ce bălmăjește

Pai fiecare își vede de interesele lui dar nimeni nu recunoaste, este ca mersul la curve mulți se duc dar nimeni dar nu recunoaste, plus ca fiecare din guvern  este intrat acolo pe pile și neamuri :) ,o sa ducă dracu tot la toamna va începe carantina și izolarea din nou ,preturile vor exploda, iar ei își vor continua circul cu vaccinul și covrigul . 

Link spre comentariu

  • Oras:Everest
  • Oras:Everest
Acum 7 ore, elprofesoare a spus:

Păcăliciul Câțu va avea aceeași soarta ca Crin Antonescu, grea beția puterii 🤦‍♂️

Aha, știi că cîțu ( cacofonia e intenționată) i-a luat fața în pulă lu' Orban ca prim-ministru și cu binecuvântarea 🌈 plusereilor ? Să-ți mai reamintesc că cîțu are girul marelui plăvan de la Cotroceni ? Da, da...plăvanul îl ține în brațe și în perfuzii pă pezevenghiul de palatul Victoria. 

#președintelevostru 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...