Sari la conținut

Ella Bruneta 0750148864


Postări Recomandate

Acum 1 oră, Santino a spus:

confrații mei futăcioși, ma simt dator sa intervin un pic,  nu vreau sa iau apărarea fetei și îmi pare rău dacă ați pățit așa,  nu știu ce sa zic sincer😬

Eu am fost de multe ori la ea , și mereu am fost așteptat așa cum am vorbit la telefon chiar și atunci când am întârziat și am anunțat,  și astăzi am sa merg iarăși la ea😋 , dupa mine este una din puținele fete care ne vizitează orașul la capitolul seriozitate și este una din preferatele mele ,acum nu vreau sa cred ca sunt eu mai norocos decât voi sau ca am un loc special acolo la ea. Recenzie nu iam mai lăsat ca nu are rost , am scris destul despre ea când a fost prima mea vizită la ea, serviciile sunt aceleași și tarifele la fel . Pentru mine e mereu o revedere cu plăcere cu ea de câte ori merg👅

apoi sa va mai zic ceva,  la prețul asta ce sa mai zic chiar mi se pare ok, ca te duci la niște bombe de 150 de lei finalizarea și când o vezi la ușă cum arată iti vine sa o iei la fugă😂 de iti mai zice ca o și suge numai cu prezervativ ția stricat tot cheful 😏

Va salut și spor,  ciocanul sus cât ne mai tine👌

Eu asa am pățit nu și-a respectat programarea.. Orcum am vrut sa merg la ea pentru oral... Acum nu mai e cazul spor baieti😊

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot suntem acasă
  • Oras:Peste tot suntem acasă
Acum 11 minute, Futaku25CM a spus:

Eu asa am pățit nu și-a respectat programarea.. Orcum am vrut sa merg la ea pentru oral... Acum nu mai e cazul spor baieti😊

doar ce am ieșit de la ea, relatarea e aproape in direct😂

Respectat programarea de ambele părți 👌 Detaliile le țin pentru mine😋

E ceia ce trebuie după părerea mea pentru tg Jiu , acum părerile sunt împărțite vere și fiecare merge unde se simte bine😜

Te pup moldoveanca focoasă,  știi tu unde😜

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tg jiu
  • Oras:Tg jiu
Acum 7 ore, Santino a spus:

confrații mei futăcioși, ma simt dator sa intervin un pic,  nu vreau sa iau apărarea fetei și îmi pare rău dacă ați pățit așa,  nu știu ce sa zic sincer😬

Eu am fost de multe ori la ea , și mereu am fost așteptat așa cum am vorbit la telefon chiar și atunci când am întârziat și am anunțat,  și astăzi am sa merg iarăși la ea😋 , dupa mine este una din puținele fete care ne vizitează orașul la capitolul seriozitate și este una din preferatele mele ,acum nu vreau sa cred ca sunt eu mai norocos decât voi sau ca am un loc special acolo la ea. Recenzie nu iam mai lăsat ca nu are rost , am scris destul despre ea când a fost prima mea vizită la ea, serviciile sunt aceleași și tarifele la fel . Pentru mine e mereu o revedere cu plăcere cu ea de câte ori merg👅

apoi sa va mai zic ceva,  la prețul asta ce sa mai zic chiar mi se pare ok, ca te duci la niște bombe de 150 de lei finalizarea și când o vezi la ușă cum arată iti vine sa o iei la fugă😂 de iti mai zice ca o și suge numai cu prezervativ ția stricat tot cheful 😏

Va salut și spor,  ciocanul sus cât ne mai tine👌

Salut,am spus si repet eu sunt ghinionistul,am in fata apelurile,diferenta intre apeluri este de 8 minute!

Si aici va rog sa incheiem discutia,nu are rost sa-i facem reclama negativa,sau cel putin eu am incheiat!

Si apreciez ca nu a mai raspuns la comentarii pe aceasta tema!

O seara frumoasa tuturor!

  • Like 3
Link spre comentariu

Am fost în această seară la domnișoara Ella. Deși sunt mai în vârstă, am vrut să trăiesc o experiență plăcută și nu regeret absolut deloc. Este drăguță foc, are un corp senzațional și o păsărică super faină! Dșoara a fost respectuoasă, m-a îndrumat foarte bine către locația ei și când mi-a deschis ușa am fost fermecat de frumusețea ei. Înaltă, cu o față plăcuță, ochi frumoși, zâmbet drăguț, voce caldă, sâni frumoși, o piele cu adevărat catifelată, lenjerie intimă foarte bine aleasă, un fund apetisant, pelvis plat, păsărică micuță, atitudine elegantă, sex oral responsabil, plăcut, într-un cuvânt PERFECTĂ ! Am aproape 60 de ani dar pentru prima dată în viață regret că n-am fost la o vârstă care să-mi permită să mă bucur de formele apetisante și voluptatea acestei femei! Superbă! 

  • Like 1
  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Oras:Iași
  • Oras:Iași
Acum 1 oră, cipri66 a spus:

Salut,am spus si repet eu sunt ghinionistul,am in fata apelurile,diferenta intre apeluri este de 8 minute!

Si aici va rog sa incheiem discutia,nu are rost sa-i facem reclama negativa,sau cel putin eu am incheiat!

Si apreciez ca nu a mai raspuns la comentarii pe aceasta tema!

O seara frumoasa tuturor!

bună @cipri66 😘

Nu am mai raspuns căci am fost foarte ocupata și nu am avut timp sa intru,  imi cer scuze pe această temă față de tine , nu a zis nimeni ca nu zici adevărul 🤗 , probabil a fost o confuzie undeva😬

seară frumoasă 😘😘😘

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iași
  • Oras:Iași
Acum 56 minute, onescu a spus:

Am fost în această seară la domnișoara Ella. Deși sunt mai în vârstă, am vrut să trăiesc o experiență plăcută și nu regeret absolut deloc. Este drăguță foc, are un corp senzațional și o păsărică super faină! Dșoara a fost respectuoasă, m-a îndrumat foarte bine către locația ei și când mi-a deschis ușa am fost fermecat de frumusețea ei. Înaltă, cu o față plăcuță, ochi frumoși, zâmbet drăguț, voce caldă, sâni frumoși, o piele cu adevărat catifelată, lenjerie intimă foarte bine aleasă, un fund apetisant, pelvis plat, păsărică micuță, atitudine elegantă, sex oral responsabil, plăcut, într-un cuvânt PERFECTĂ ! Am aproape 60 de ani dar pentru prima dată în viață regret că n-am fost la o vârstă care să-mi permită să mă bucur de formele apetisante și voluptatea acestei femei! Superbă! 

mulțumesc frumos pentru vizită și îmi face plăcere să aud că te-ai simțit bine în compania mea🤗 , esti un mare domn și ma bucur ca te-am cunoscut.

Te pup cu drag😘😘😘

Link spre comentariu

Astăzi la ora 12 am fost și eu la domnișoara.....

Corpolentă, destul de înaltă, două lucruri mi-au plăcut mai mult și mai mult:

-se face tare plăcută prin gesturi;

-iti da senzația de igiena maxima, fara tatuaje, piele alba și curata.

Sexual e ok, dar nu uau, m-am simțit totuși bine datorita faptului că era curata, îngrijita.

Nu spun mai mult, eu o voi mai vizita.

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Târgu Jiu
  • Oras:Târgu Jiu
Acum 23 ore, BrunetaXXX a spus:

 Mulțumesc frumos pentru vizite,  sunteți oameni minunați și sa ne vedem cu bine atunci când mă voi reîntoarce în orașul vostru🤗

INDISPONIBILĂ 

Îți mulțumim pt ca n-ai vizita. Ești o fata superba😜😜😘😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iași
  • Oras:Iași

Vă pup gorjenii mei frumoși 😘

De mâine o sa fiu în oraș la voi pentru câteva zile, imi sunteți dragi și am fost mereu tratată cu respect de câte ori am fost la voi în oraș,  de asta de câte ori sunt în zonă vă fac și vouă câte o vizită scurtă 😁

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot suntem acasă
  • Oras:Peste tot suntem acasă

o sa fie un weekend minunat cu două fete muninate în Tg Jiu,  doua preferate ale mele , frumoasa Ella și minunata Antonia 🥰

te sărut dulce Ella și abia aștept sa ne vedem 😊

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Târgu Jiu
  • Oras:Târgu Jiu
Acum 8 ore, BrunetaXXX a spus:

✔  DISPONIBILĂ  ✔

Vă pup 😘😘😘

Foarte buna fata în ceea ce face. Eu am vizitat-o de doua ori pana acum și intenționeaz sa o vizitez din nou cât de curând posibil 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iași
  • Oras:Iași
Acum 14 minute, cata09 a spus:

Foarte buna fata în ceea ce face. Eu am vizitat-o de doua ori pana acum și intenționeaz sa o vizitez din nou cât de curând posibil 

mulțumesc,  esti un dulce ca întotdeauna 😘

Te aștept cu drag când vei vrea sa ma viziteazi🤗

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot suntem acasă
  • Oras:Peste tot suntem acasă
Acum 21 minute, cata09 a spus:

Foarte buna fata în ceea ce face. Eu am vizitat-o de doua ori pana acum și intenționeaz sa o vizitez din nou cât de curând posibil 

iar e bine @cata09 , weekend cu artificii pentru noi, una e Ella iar cealaltă stii tu de cine zic😜 apare mâine 😁

Exact ce aveam nevoie în Târgu Jiu 😋

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot suntem acasă
  • Oras:Peste tot suntem acasă

mulțumesc frumos pentru clipele frumoase petrecute alături de tine, de fiecare data atunci când ajung la tine pentru mine e o revedere cu plăcere 😋 ceia ce cred ca ai observat 😁 ,  plec cu capul în nori🙈

Esti o femeie minunata , te pup 💋🥰

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Târgu Jiu
  • Oras:Târgu Jiu
Chiar acum, cata09 a spus:

Vizitat reprezenta topicul pentru a 3 ora. Fata este ceea ce trebuie din punctul meu de vedere. On 9 Np 9 restul va las pe voi sa descoperiți.

Nu dau 10 pe linie sa nu zică lumea ca sunt...

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Peste tot suntem acasă
  • Oras:Peste tot suntem acasă
Acum 35 minute, cata09 a spus:

Nu dau 10 pe linie sa nu zică lumea ca sunt...

liniștit @cata09 , eu după prima mea vizită la ea nu mau acuzat confrații pe aici ca sunt peștișorul ei🤭

Fata e ceia ce trebuie , curata și îngrijită, respectoasă  ai văzut și tu.........serviciile nu trebuie să ți-le spun😜

după părerea mea oferă ceia ce trebuie la un preț corect,  păcat ca stă doar câteva zile atunci când ne vizitează orașul 🙄

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...