Sari la conținut

Ella Bruneta 0750148864


Postări Recomandate

  • Oras:Peste tot suntem acasă
  • Oras:Peste tot suntem acasă
Acum 8 minute, carucuboi a spus:

mai ,...

ce le-qi făcut la ăștia mai ??

sper că nu i-ai mușcat știi tu de unde ,... sau legat de pat !?? 🤔🤔,😆😁

pup

 

are șarmul ei de a fi șireată 😂 dar pe câțiva dintre noi ne-a cucerit se pare🙈😍😋

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iași
  • Oras:Iași
Acum 2 minute, carucuboi a spus:

Mai bine taceai , că acuș fug și astea puține de la noi( Mh ) la super băieții tai gorjeni 😉😂😅

Martinel mai bine taci si fugi de imi cumpară cadoul😂 ca tot suntem în Decembrie si e luna cadourilor caci sâmbătă ajung la voi😜

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot suntem acasă
  • Oras:Peste tot suntem acasă
Acum 7 ore, BrunetaXXX a spus:

Bună dimineața dragilor,  astăzi este ultima zi în orașul vostru, vă pupă Ella😘😘😘

94.jpg

Din păcate nu mai reușesc să trec pe la tine deși mi-aș fi dorit 🙄 , te pup dulce si Sărbători cu bine îți doresc 🤗. Esti o tipă super Ok si te mai aștept pe la noi atunci cand consideri tu ca e momentul 😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iași
  • Oras:Iași
Acum 23 minute, Santino a spus:

Din păcate nu mai reușesc să trec pe la tine deși mi-aș fi dorit 🙄 , te pup dulce si Sărbători cu bine îți doresc 🤗. Esti o tipă super Ok si te mai aștept pe la noi atunci cand consideri tu ca e momentul 😘

Stai liniștit,  ne vedem data viitoare😘

Și tu esti o bomboană de băiat,  sărbători fericite si ție 🤗😘🤗😘🤗

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Târgu jiu
  • Disponibila
  • Oras:Târgu jiu
  • Disponibila

Proaspăt ieșit de la domnișoara,probabil ultimul înainte să plece de la noi.cred că nu își mai au rost cuvintele,aprob și susțin ce zic și băieții mai sus. Are un caracter de nota 20. As plati sa stau și la cafea cu ea. Eu mai revin când se întoarce. E ce trebuie din toate punctele de vedere. Cel puțin pt mine,cum zicea un coleg ,gusturile nu se discuta! 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iași
  • Oras:Iași
Acum 12 minute, Terente11 a spus:

Proaspăt ieșit de la domnișoara,probabil ultimul înainte să plece de la noi.cred că nu își mai au rost cuvintele,aprob și susțin ce zic și băieții mai sus. Are un caracter de nota 20. As plati sa stau și la cafea cu ea. Eu mai revin când se întoarce. E ce trebuie din toate punctele de vedere. Cel puțin pt mine,cum zicea un coleg ,gusturile nu se discuta! 

Să știi că mia facut plăcere  discuția cu tine, mă bucur ca te-am cunoscut si ca te-ai simțit bine in compania mea🤗

Esti un mare domn si vei fi bine-primit mereu la mine atunci cand voi reveni în Tg Jiu si vei avea plăcerea sa treci , într-adevăr ai fost ultimul client 😜

Te pup 😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Târgu Jiu
  • Oras:Târgu Jiu
Acum 12 minute, buttcracker_ a spus:

Mare atentie la duduia respectiva!!

In realitate are vreo 5 conuri cu care isi da recenzii false:santino,futacuJan,aspiratoru,coiosupulosu,indianusibiu!

MARE ATENTIE,TOATE CONTURILE SUNT A EI

In realitate e clar de evitat!!Uitati-va la Arad si la Deva de ce a fost capabila sa faca.

Ce prostii poți sa scrii. Nu mai face oftopic fetei ca nu are rost ca cei care au vizitat-o știu cu e. Tu ai ceva probleme sau ai prea mult timp și nu ști ce sa faci cu el dacă scrii pe topicul fetei încontinuu 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere
Acum 22 minute, buttcracker_ a spus:

Mare atentie la duduia respectiva!!

In realitate are vreo 5 conuri cu care isi da recenzii false:santino,futacuJan,aspiratoru,coiosupulosu,indianusibiu!

MARE ATENTIE,TOATE CONTURILE SUNT A EI

In realitate e clar de evitat!!Uitati-va la Arad si la Deva de ce a fost capabila sa faca.

🤣🤣🤣🤣Prietenas 🤣🤣🤣🤣învață a scrie corect românește !

Eu zic ca la tine ar trebui sa aibă femeile grija nu invers !

Dacă încapi pe mana ei iesi sifonat rau, eu de placere tu...in contextul de fata de durere !

Fata este super, ai ieșit tu.din balta neagra sa spui prostii...

 Eu o pup și o ador 😘😘😘😘

Hai la tg jiu brunet_o ❤❤❤❤

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iași
  • Oras:Iași
Acum 18 minute, Kinderull a spus:

🤣🤣🤣🤣Prietenas 🤣🤣🤣🤣învață a scrie corect românește !

Eu zic ca la tine ar trebui sa aibă femeile grija nu invers !

Dacă încapi pe mana ei iesi sifonat rau, eu de placere tu...in contextul de fata de durere !

Fata este super, ai ieșit tu.din balta neagra sa spui prostii...

 Eu o pup și o ador 😘😘😘😘

Hai la tg jiu brunet_o ❤❤❤❤

 

Acum 29 minute, cata09 a spus:

Ce prostii poți sa scrii. Nu mai face oftopic fetei ca nu are rost ca cei care au vizitat-o știu cu e. Tu ai ceva probleme sau ai prea mult timp și nu ști ce sa faci cu el dacă scrii pe topicul fetei încontinuu 

va pup dragii mei @cata09 și @Kinderull , va rog sa dați mail sau raport la pisicuts sa șteargă reply-ul unde unde ia-ți răspuns la pshihopat și va mulțumesc pentru susținere 🤗

Curând sunt lasuni😘😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Târgu Jiu
  • Oras:Târgu Jiu
Acum 10 minute, BrunetaXXX a spus:

la voi am vrut sa scriu😂,  nu mai vrea nici telefonul sa scrie la câtă bătaie de cap am cu jegosul ăsta 🙄

Nu îl lua în calcul pe prost.... 

Te așteptăm cu drag la noi🤗🤗🤗

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere
Acum 22 minute, BrunetaXXX a spus:

la voi am vrut sa scriu😂,  nu mai vrea nici telefonul sa scrie la câtă bătaie de cap am cu jegosul ăsta 🙄

Scrie geg nu jeg ! Sa nu se prindă ! 😘😘😘

  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iași
  • Oras:Iași

Bună simpaticilor,  de mâine după ora 12 sunt la voi în oraș 😁

Voi fi disponibilă câteva zile , pentru cei ce mă cunosc deja, locația va fi aceiași. Programările se fac pe whatapp sau telefonic. Vă pup 😘😘😘 și aștept să ne revedem 🤗

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere
Acum 5 ore, BrunetaXXX a spus:

Bună simpaticilor,  de mâine după ora 12 sunt la voi în oraș 😁

Voi fi disponibilă câteva zile , pentru cei ce mă cunosc deja, locația va fi aceiași. Programările se fac pe whatapp sau telefonic. Vă pup 😘😘😘 și aștept să ne revedem 🤗

Bine de știut 😘😘😘 În week ne vedem ! Spor la treaba !

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...