Sari la conținut

Amira Ts ❤️


Postări Recomandate

  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Buna Amira, sunt câteva zile pe litoral și ti-am vazut anunțul pe publi si ma încearcă un gând sa te vizitez. 

Pune te rog niște poze și detalii despre serviciile prestate , dimensiuni, erecția ok etc si poate facem o întrevedere. De asemena in ce zona te găsesc.

 

Mersi.

Link spre comentariu

Am fost eu aseara la ea, pozele reflecta realitatea, ba din contra mi se pare mult mai feminina decat in poze ca sa fiu pe scurt sa nu plictisesc, este cea mai feminina transa la care am fost si nu ma refer neaparat la corp ci ca atitudine, foarte misto! O sa revin ori de cate ori o sa am ocazia, am achitat 300 ron pentru o ora.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
Acum 3 minute, gabrielsava30 a spus:

Am fost eu aseara la ea, pozele reflecta realitatea, ba din contra mi se pare mult mai feminina decat in poze ca sa fiu pe scurt sa nu plictisesc, este cea mai feminina transa la care am fost si nu ma refer neaparat la corp ci ca atitudine, foarte misto! O sa revin ori de cate ori o sa am ocazia, am achitat 300 ron pentru o ora.

Mulțumesc iepuraș❤️Te pup 

Link spre comentariu
  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere
La 20.08.2021 la 18:38, gabrielsava30 a spus:

Am fost eu aseara la ea, pozele reflecta realitatea, ba din contra mi se pare mult mai feminina decat in poze ca sa fiu pe scurt sa nu plictisesc, este cea mai feminina transa la care am fost si nu ma refer neaparat la corp ci ca atitudine, foarte misto! O sa revin ori de cate ori o sa am ocazia, am achitat 300 ron pentru o ora.

Care poze?! Se pot vedea undeva?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...