Sari la conținut

Adda19 0730213670


Postări Recomandate

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
Acum 17 ore, laury a spus:

Frate la chip foarte draguta nu as zice…e normala, foarte draguta este foarte exagerat ce spui 😊. Faptul ca baga si ziua si noaptea, trafic mare pe acolo, prosoape nu are, curatenie si cearceafuri schimbate nu cred, este un mare minus. In ritmul asta o sa scada calitatea, o sa o usture pzd de la atata futareala….sa fim realisti totusi! Deja au inceput pareri negative la adresa programarilor, vor apare pareri negative si la servicii.

Mda... eu cand m-am dus prima data credeam ca baga doar seara noaptea .... pe banda rulanta nu e bine....

In legatura cu cearceaful si prosopul nush ce sa spun , eu am gasit ambele curate si uscate acum ceva zile cand am fost dar cu zici tu daca scade calitatea e pacat :(

Sa speram ca Adda va citii ce ai scris aici + ce am spus eu depsre stat la tel in timpul altor clienti si va rectifica...

O zi buna iti urez bro !

Link spre comentariu
  • Oras:Ion Ghica Nr 3 sec 2
  • Oras:Ion Ghica Nr 3 sec 2

Buna dimineața dragi mei🥰🥰🥰, va aștept să mă contactați și să ne facem de cap ☺️😏va pupăcesc 😘😘😘😘😘😘♥️♥️💋💋💋

Link spre comentariu
  • Oras:Ion Ghica Nr 3 sec 2
  • Oras:Ion Ghica Nr 3 sec 2

Dragi mei așa cum ați cerut conditi sibaet condiționat și servici bune va aștept la fosta locație unde este mai mult spatiu și mai ușor de accesat pe bulevardul Corneliu Coposu Nr 51 sector 3 va aștept cu mare drag .va pupăcesc 😘😘😘😘😘😘😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ion Ghica Nr 3 sec 2
  • Oras:Ion Ghica Nr 3 sec 2
Acum 2 ore, maa5fu1.v1 a spus:

Sa te ocupi si de prosoape. 

Nu e greu sa arunci niste prosoape in masina de spalat si sa le intinzi 👌

Auzi nu am nevoie să-mi dai tu sfaturi dacă îți convine condițiile mele de bine daca nu du-te la alta băiete nu trebuie să-ma critici tu că nu ești obligat să vii la mine mai scutește mă cu părerile tale......

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
5 minutes ago, Adda19 said:

Auzi nu am nevoie să-mi dai tu sfaturi dacă îți convine condițiile mele de bine daca nu du-te la alta băiete nu trebuie să-ma critici tu că nu ești obligat să vii la mine mai scutește mă cu părerile tale......

Ahahaha ce ai sarit de cur in sus ca ti-am zis sa speli niste prosoape 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Ion Ghica Nr 3 sec 2
  • Oras:Ion Ghica Nr 3 sec 2
Acum 38 minute, maa5fu1.v1 a spus:

Ahahaha ce ai sarit de cur in sus ca ti-am zis sa speli niste prosoape 

 

Nu dragi mei vad că știi să-ți dai cu părerea cam peste tot dar mai vedeți de treababtabcabdin cate vad eu tu nu ai bani in buzunar nici pentru un pachet de țigări dar știi să îți dai cu părerea așa că mai scutește mă dragule cu criticile tale cine vrea vine la mine cine nu sa nu vina și gata că nu-i nimeni obligat cred că până acum au fost mulțumiți toți cei care au fost la mine daca tu nu ai fost nu-ți mai da cu părerea din auzite 🤫🤫🤫🤫

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ion Ghica Nr 3 sec 2
  • Oras:Ion Ghica Nr 3 sec 2

Dragi mei va aștept. Insearasta facem și deplasari cine este interesat va aștept cu mare drag sa mă contactați vă pupăcesc 😘😘😘😘😘😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: -1566
  • Oras:.
  • Oras:.
Acum 1 oră, Adda19 a spus:

Dragi mei va aștept. Insearasta facem și deplasari cine este interesat va aștept cu mare drag sa mă contactați vă pupăcesc 😘😘😘😘😘😘😘

Dacă "facem" e bine. Îl futem și pe iubi dacă tot este la promoție 

  • Like 1
  • Haha 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
1 hour ago, bic.c said:

Dacă "facem" e bine. Îl futem și pe iubi dacă tot este la promoție 

Pai vrei sa se rataceasca dom soara? Noaptea te orientezi mai greu...dupa, noi ce mai futem?

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ion Ghica Nr 3 sec 2
  • Oras:Ion Ghica Nr 3 sec 2
Acum 2 ore, 71laciport a spus:

Pai vrei sa se rataceasca dom soara? Noaptea te orientezi mai greu...dupa, noi ce mai futem?

Ai dreptate dragule dar nu toți înțeleg situația asta 😉

Link spre comentariu
Reputație: 24007
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 9 ore, Adda19 a spus:

Ai dreptate dragule dar nu toți înțeleg situația asta 😉

Ai recunoscut ca te aduce iubi cu masina la deplasari. Imi place ca nu minti!

Link spre comentariu

Acum sincer nu cred ca e o drama ca o aduce iubi serios se face si el util mai economisesc banii de taxi si e si mai in siguranta nu?

nu as da. Unpietre in chestia asta mai ales ca asa cum a zis si laury mai bine esti sincera decat sa ascunzi ce banuim toti…

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ion Ghica Nr 3 sec 2
  • Oras:Ion Ghica Nr 3 sec 2

Dragi mei cei care nu au chef de sex și de distracție va rog eu frumos sa nu îmi mai scrieți in privat și să nu mai vb vulgar incercati sa aveți cei șapte ani de acasă. Hai sa avem bunul simt in limita posibilitati va rog eu frumos va pwp dulce .😘😘😘😘😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata
10 hours ago, Adda19 said:

Dragi mei cei care nu au chef de sex și de distracție va rog eu frumos sa nu îmi mai scrieți in privat și să nu mai vb vulgar incercati sa aveți cei șapte ani de acasă. Hai sa avem bunul simt in limita posibilitati va rog eu frumos va pwp dulce .😘😘😘😘😘😘

Daca iti zic ca ai talpile murdare inseamna ca iti vorbesc vulgar?

Link spre comentariu
  • Oras:Ion Ghica Nr 3 sec 2
  • Oras:Ion Ghica Nr 3 sec 2
Acum 9 minute, petrepetre02 a spus:

Daca iti zic ca ai talpile murdare inseamna ca iti vorbesc vulgar?

Nu la asta dragule cei care vb foarte urat in privat care înjură și mă face in toate felurile 😔😔😔

Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere in the universe
  • Oras:Somewhere in the universe

@Adda19 departe de mine sa intru in polemici cu tine sau altcineva, dar sa oferi prosop curat unui client nu tine tot de 7 ani de acasa? Cum poti sa raspunzi, daca nu iti convine, nu veni. Inseamna ca in cei 7 ani ai invatat ca igiena nu e importanta si mai presus accepti si oamni mai nespalati, ca doar nu o fi bai. Sincer, eu as veni la tine dupa 2 zile de vara in care sa nu fac baie si ti-as zice ia-ma asa, daca nu iti convine plec si iti cer si taxa de deranj. Doar gandeste-te....... evident ca nu voi face asta, pt ca cei 7 ani de acasa ma invata sa evit astfel de "evenimente". Ai grija de tine si spor la ce faci tu acolo. Ofera respect si vei primi respect. 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
31 minutes ago, Adda19 said:

Nu la asta dragule cei care vb foarte urat in privat care înjură și mă face in toate felurile 😔😔😔

"ma face"in toate felurile ala, suna foarte romaneste...si cum te face? sigur, tu nu meriti, nu i asa?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...