Sari la conținut

Csilla 0748792494/0759122701


Postări Recomandate

  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
Acum 23 ore, vercinghetorix a spus:

La fatza, la chip cum arata aceasta domnisoara? Este frumusica cat de cat, sau cum?

  Depinde mult de gusturi. Eu zic că este frumușică, are un păr frumos și știe să fie seducătoare. În orice caz, nu este de speriat 😂

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

Fiind in trecere prin oras, m-am decis sa aleg una din bunatatile locale, Csilla.

Am contactat-o telefonic, nu a raspuns initial si m-a sunat ea peste vreo 2 ore. Initial reticenta, dupa cateva vorbe calme totul e ok.

Punctuala la ora stabilita la hotel.

Putina socializare si trecut la actiune.

Aspect -8 subtirica, sani feciorelnici, pasarica proeminenta, fund bombat, fatza sa zicem ok, nu as intoarce capul pe strada dupa ea.

On -8. Bunicel, dar am avut parte si de lucruri mai spectaculoase. La cererea mea a fost atenta si la vecini. Ascultatoare, o face cat vrei tu fara nicio problema. 

Np -9 accepta orice pozitie, se uda putin si natural daca o mangai destul.

Fk -8/9 nu stiam ca ofera. E bunicel, nu extra.

Igiena -10

In cateva cuvinte, fata are experienta, face tot ce i se cere dar trebuie vorbit frumos cu ea pentru reciprocitate si pentru a beneficia de cele mai bune servicii ale ei. Desi are ani experienta, nu ia multi clienti pe zi, se menajeaza.

Ap nu sunt fan.

Viteza legsla 150 lei/h.

Link spre comentariu
  • Oras:ROMÂNIA
  • Oras:ROMÂNIA
Acum 11 ore, alint76 a spus:

Fiind in trecere prin oras, m-am decis sa aleg una din bunatatile locale, Csilla.

Am contactat-o telefonic, nu a raspuns initial si m-a sunat ea peste vreo 2 ore. Initial reticenta, dupa cateva vorbe calme totul e ok.

Punctuala la ora stabilita la hotel.

Putina socializare si trecut la actiune.

Aspect -8 subtirica, sani feciorelnici, pasarica proeminenta, fund bombat, fatza sa zicem ok, nu as intoarce capul pe strada dupa ea.

On -8. Bunicel, dar am avut parte si de lucruri mai spectaculoase. La cererea mea a fost atenta si la vecini. Ascultatoare, o face cat vrei tu fara nicio problema. 

Np -9 accepta orice pozitie, se uda putin si natural daca o mangai destul.

Fk -8/9 nu stiam ca ofera. E bunicel, nu extra.

Igiena -10

In cateva cuvinte, fata are experienta, face tot ce i se cere dar trebuie vorbit frumos cu ea pentru reciprocitate si pentru a beneficia de cele mai bune servicii ale ei. Desi are ani experienta, nu ia multi clienti pe zi, se menajeaza.

Ap nu sunt fan.

Viteza legsla 150 lei/h.l

La domiciliu ei prestează sau doar la hotel? Sa înțeleg ca tu erai cazat la hotel și ai chemat o la tine? 

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 6 ore, loveyougirl a spus:

La domiciliu ei prestează sau doar la hotel? Sa înțeleg ca tu erai cazat la hotel și ai chemat o la tine? 

Da, eu am chemat-o la hotel; dar din discutii am inteles ca are si o prietena care ii da locatia la nevoie sau ceva de genul.

Link spre comentariu
  • Oras:ROMÂNIA
  • Oras:ROMÂNIA
La 21.08.2021 la 21:33, ursul a spus:

Nu Răspunde am sunat-o de mai multe ori astăzi și i-am scris și sms …nimic , 

 

Nu reușesc nici cum sa ma sincronizez cu ea. L a început mi a răspuns la mesaje dar după aceea cand am încercat sa ma reprogramez nu mai răspunde. 

Link spre comentariu
  • Oras:Targu-Mures
  • Oras:Targu-Mures

Am contactat-o prin SMS, la primul număr din anunțul, zilele trecute. Am și vb, ca locație a propus o pensiune, undeva spre Corunca , unde ar costa 50 Ron camera pe oră. Nu mi s-a părut ok, a venit și cu o varianta la o prietena, tot 50 ora dar nu am reusit sa ne sincornizam.

Voi reveni, când reușesc să-mi fac un pic de timp. Ar merita varianta cu o ora, daca trebuie sa plătești și camera... Are accent maghiar și asta o face mai interesanta :) .

  • Like 1
Link spre comentariu
1 oră în urmă, Belamistroke a spus:

Am contactat-o prin SMS, la primul număr din anunțul, zilele trecute. Am și vb, ca locație a propus o pensiune, undeva spre Corunca , unde ar costa 50 Ron camera pe oră. Nu mi s-a părut ok, a venit și cu o varianta la o prietena, tot 50 ora dar nu am reusit sa ne sincornizam.

Voi reveni, când reușesc să-mi fac un pic de timp. Ar merita varianta cu o ora, daca trebuie sa plătești și camera... Are accent maghiar și asta o face mai interesanta :) .

Poi și ea ce tarife are ?

camera e 50 și ea cât vrea ?

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Bună tuturor. 

Deja sunt 2 săptămâni de când sun la diferite ore 8 dimineața, 11, 13, 15, 17, 20. Pe ambele numere și zile în șir. 

Nu răspunde la nici un Număr. Suna la nesfârșit și întra căsuța. 

Ori s-a lăsat, ori are cerc restrâns și atunci nu e relevant topicul. 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator gabry89
Reputație: 0

Vizitat fata. Din punctul meu de vedere nu merita 250.

Fata: 7

Locatia: pensiune la alegerea ei, 6

Actiunea: On, np, ap. 7

Nu prea merita pretul asta.... Eu nu mai revin. 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...