Sari la conținut

0721169612


Vizitator marcus6

Postări Recomandate

  • Oras:Necunoscuta
  • Oras:Necunoscuta

Confirm si eu in mare parte cele spuse de @abecedar100. Nu stiu ce mare pont a vazut @marcus6 dar na, fiecare cu prdferintele lui. Am vizitat si eu acum cateva zile locatia, dar nu pentru "Creata" ci pentru colega ei roșcată. Nefiind topicul roscatei nu pot lasa o recenzie.

Ps: Creata e insarcinata 

Link spre comentariu
  • Oras:Necunoscuta
  • Oras:Necunoscuta
Acum 4 minute, johnny_b21 a spus:

Se pare ca pe domnisoara nu o intereseaza sa-si respecte programarea facuta, cel putin in cazul meu. Am sunat-o ieri pentru o programare pe azi si mi-a comunicat sa-i confirm cu o ora inainte. O sun azi, linie ocupata, dupa vreo 10 minute suna telefonul dar nu raspunde, la fel si dupa vreo 15 minute. Ii trimit mesaj, dar tot nu-mi raspunde. E asa de greu de raspuns la telefon sau de dat un mesaj...'imi pare rau, dar a intervenit ceva si nu ne mai vedem' sau 'bai fraiere, lucrez pe principiul primul venit, primul servit'?!

Din "sursele" mele, au parasit Suceava in cursul zilei de ieri 🤷‍♂️

Link spre comentariu
  • Oras:De vis
  • Oras:De vis
2 minutes ago, delanord said:

Din "sursele" mele, au parasit Suceava in cursul zilei de ieri 🤷‍♂️

Asta denota caracterul ei, face programare pe ziua urmatoare desi stie ca pleaca in ziua respectiva.In fine, dupa spusele tale si ale colegului abecedar100, nu am pierdut nimic, doar ma deranjeaza chestia de principiu.

Link spre comentariu
  • Oras:Necunoscuta
  • Oras:Necunoscuta
Acum 33 minute, johnny_b21 a spus:

Asta denota caracterul ei, face programare pe ziua urmatoare desi stie ca pleaca in ziua respectiva.In fine, dupa spusele tale si ale colegului abecedar100, nu am pierdut nimic, doar ma deranjeaza chestia de principiu.

La ea nu, chiar n-ai pierdut nimic. In schimb, la colega ei e altceva, bine nu e senzație, dar.... e altceva

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 2 ore, delanord a spus:

Confirm si eu in mare parte cele spuse de @abecedar100. Nu stiu ce mare pont a vazut @marcus6 dar na, fiecare cu prdferintele lui. Am vizitat si eu acum cateva zile locatia, dar nu pentru "Creata" ci pentru colega ei roșcată. Nefiind topicul roscatei nu pot lasa o recenzie.

Ps: Creata e insarcinata 

In momentul cînd eu am descoperito  era chiar o opțiune bună in Suceava pentru Face fuk, nu pentru lins in pizdă pentru ce te ai dus tu. Asta au confirmat si uzeri cu recenzii aici. Dacă mergi la dat limbi în pizdă caută altceva.  

Îți las mai jos un gif să înțelegi pentru ce am recomandat eu😁

0346.gif

Link spre comentariu
  • Oras:Necunoscuta
  • Oras:Necunoscuta
Acum 4 ore, marcus6 a spus:

In momentul cînd eu am descoperito  era chiar o opțiune bună in Suceava pentru Face fuk, nu pentru lins in pizdă pentru ce te ai dus tu. Asta au confirmat si uzeri cu recenzii aici. Dacă mergi la dat limbi în pizdă caută altceva.  

Îți las mai jos un gif să înțelegi pentru ce am recomandat eu😁

0346.gif

Bai Marcus! Imi confirmi pentru a mia oara ca esti un mare nenorocit care consuma oxigenul de pomana si care habar n-are ce inseamna sa ai divergente de opinii, de aici rezulta ca esti "scurt in banda", adica, mainpe intelesul tau, esti un mare prost. Am evitat mai mereu sa intru in "clinciuri" cu tine, dar de data asta m-a mancat in cur sa te taghez pe topicul asta. Aia e, imi asum greseala.

Inafara de a da numai minusuri pe aici, de a injura si jigni pe oricine care nu e de acord cu parerea ta, mai stii si altceva? Mi-e greu sa cred. 

Ps: daca te tine cohonesul, lasa-mi pe privat numarul tau de telefon si poate vorbim la telefon ca sa-ti dau mai multe detalii. Eventual, la fel, daca te tine cohonesul, poate "bem o bere impreuna". 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 51 minute, delanord a spus:

Bai Marcus! Imi confirmi pentru a mia oara ca esti un mare nenorocit care consuma oxigenul de pomana si care habar n-are ce inseamna sa ai divergente de opinii, de aici rezulta ca esti "scurt in banda", adica, mainpe intelesul tau, esti un mare prost. Am evitat mai mereu sa intru in "clinciuri" cu tine, dar de data asta m-a mancat in cur sa te taghez pe topicul asta. Aia e, imi asum greseala.

Inafara de a da numai minusuri pe aici, de a injura si jigni pe oricine care nu e de acord cu parerea ta, mai stii si altceva? Mi-e greu sa cred. 

Ps: daca te tine cohonesul, lasa-mi pe privat numarul tau de telefon si poate vorbim la telefon ca sa-ti dau mai multe detalii. Eventual, la fel, daca te tine cohonesul, poate "bem o bere impreuna". 

Nu socializez cu ratați sory. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...