Sari la conținut

Sofia 0746490437


Vizitator Sofy06

Postări Recomandate

  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
18 minutes ago, Kinderull said:

Scuza_ma,uite îmi cer iertare ! Nu mi_am dat seama 😔

Dacă ti_am făcut vreun rau, loveste_ma ☹☹☹

Ii dau eu prazul meu 😂 dacă nu ești cuminte.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
1 hour ago, Rebelul86 said:

Pt 150 cam restrictiv...(no hate) puteai sa fi mai permisiva (cel puțin cu clienții fideli) ....aici ma refer la (finalizarea orala) la 150 lei eu zic ca este mai mult decat suficient....nu stiu ce parere aveți baieți...sper sa nu supar cu comentariul..... 🙏

Dacă ai fost clientul meu și acum scrii asta,ce pot sa mai zic? 🤣🤣 te-ai gândit sa îți faci cont și cred ca nu știi oricum cum funcționează lucrurile . Cred că pot să îmi fac prețurile singură, nu oblig pe nimeni sa vină. O zi bună! Și încearcă sa fii mai bun ca e Crăciunul!

Link spre comentariu

Craciun fericit...nu ma cert cu nimeni...dar 150 la Tg jiu este mult ...acum fiecare merge unde vrea.... nu am intrat sa iti fac reclama negativa...dar daca lasai 100 lei pt aceleasi servicii era ok....practic ai scumpit si nu ai venit cu nimic nou :) eu asa vad lucrurile ..repet (nu ma cert cu nimeni,imi spun parerea ) ...Baftă la clienți.. Sarbatori fericite ! 🙏

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
6 minutes ago, Rebelul86 said:

Craciun fericit...nu ma cert cu nimeni...dar 150 la Tg jiu este mult ...acum fiecare merge unde vrea.... nu am intrat sa iti fac reclama negativa...dar daca lasai 100 lei pt aceleasi servicii era ok....practic ai scumpit si nu ai venit cu nimic nou :) eu asa vad lucrurile ..repet (nu ma cert cu nimeni,imi spun parerea ) ...Baftă la clienți.. Sarbatori fericite ! 🙏

Este alegerea ta,ți-o respect dar nu da cu hate ! Și dacă ceri păreri crede-mă ca nu te baga nimeni în seama cu contul tău făcut de o oră 🤣

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
9 minutes ago, Rebelul86 said:

Aici toti suntem anonimi...noi te stim pe tine(tu pe noi nu ) ... nici nu vreau sa leg vreo prietenie...de aia este un site cu recenzii,intrebari etc... eu nu cr3d ca este vreunul sa fie multumit cu scumpirea...nu dau cu hate... 

Nu mai stau sa fac polemica cu tine, pe care i-au deranjat treaba cu preturile mi-au urat o zi bună și aia a fost nu a fost cu supărare! Nu au stat ca tine sa deschidă un cont sa se plângă 😂 sper ca ai înțeles Robert și te rog nu mai posta aici,dacă ai vreun of scrie pe discuții generale . Părerea ta ca nu știu care cum sunt.

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
1 minute ago, carucuboi said:

Uite că zic eu chiar dacă sunt din MH,

îți dau dreptate rebelule.

La150 nu oferă mai nimic,

este la voi de ieri în oraș a fost aici inainte Mara care la corp este cu mult peste Sofia și la 150 are inclus in acest pret ON și CIM în funcție de igiena.

Spor !!

Dacă nu ai fost la mine te rog nu îți dă cu parerea , și ce o menționezi tu pe Mara în topicul meu ? E și acum aici Mara, fiecare femeie e diferită! De la aspect până la servicii ,e imposibil să nu se găsească câte unu sa se ia de mine, chiar nu puteți sa ma evitați? Va place și vouă scandalul... nici nu ma obosesc cu de-ale voi sincer! De-aia nu am muncit eu 😂

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
1 minute ago, carucuboi said:

Dragă nu vrem scandal ,

ne zicem și noi părerea că de aia e forum ,...nu ?

Sunt frumoasele sărbători de iarnă ar trebui să veniți și voi cu oferte sau mici bonusuri nu doar sa scumpiti !😊🙃

Te pup !😘

Dragule, vă înțeleg deranjul. Dar ca tot vin sărbătorile nu era frumos sa ma evitați dacă nu vă place de mine? Te întreb ceva:tu pe mine m-ai văzut în realitate sa îți dai cu părerea despre aspectul meu? 

Link spre comentariu

Frate asta ziceam si eu. Nu am venit sa dau cu hate...dar la 150 in alte zone ,zi 200 frate...ai parte de altceva(femeie,servicii,etc) este tg jiu totusi....zici ca esti in germania la vitrina(50 de euro) 😅 in fine....sunt si care merg dar nu mersii...aia 50 de lei in plus mai pun 50 si mai merg  o data ;)

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
2 minutes ago, Rebelul86 said:

Frate asta ziceam si eu. Nu am venit sa dau cu hate...dar la 150 in alte zone ,zi 200 frate...ai parte de altceva(femeie,servicii,etc) este tg jiu totusi....zici ca esti in germania la vitrina(50 de euro) 😅 in fine....sunt si care merg dar nu mersii...aia 50 de lei in plus mai pun 50 si mai merg  o data ;)

A facut santino dg pentru pareri 

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot suntem acasă
  • Oras:Peste tot suntem acasă
Acum 17 minute, Rebelul86 a spus:

vad ca nici unul nu zice nimic..lingai,atat pot sa zic

Vere esti prost ca noaptea 😂

fata are prețurile ei, cine vrea merge cine nu nu, vezi ca sunt alea la centură cu 70 de Lei daca cauti mai ieftin 😉

Ai pretenții sa te simți ca in BMW atunci plătește omule pentru BMW,  doar nu vrei ca sa plătești pt o Dacie si sa ai confort ca in BMW.......sper ca ai inteles contextul 😜

Scuze de off-topic Sofia😘

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
Just now, CharonIV said:

A facut santino dg pentru pareri 

Așa am zis și eu ! Dar se pare ca vor sa îmi facă topicul praf ,sunt învățată stai liniștit 😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot suntem acasă
  • Oras:Peste tot suntem acasă
Acum 4 minute, Rebelul86 a spus:

Pup-o in cur santi...asa faci cu toate...te las pe tn sa mergi.. numai lingai peste tot.....am bani sa merg nu e vb de asta.. numai ca nu vreau sa platesc ceva ce o ridica pupincuristiii....ca face ca te rupe(voi le tineti sus) si ele rup preturile....

Stai liniștit ca le găuresc eu si pentru tine asa cum am facut si cu alte fete😜 , iar tu si cei ca tine Labă Tristă mergeți la centură ca tot aveți banii🥵 dar va plângeți pentru 50 de lei😂

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot suntem acasă
  • Oras:Peste tot suntem acasă
Acum 2 minute, Rebelul86 a spus:

Da ma lingauleee ....futac si tu 😖😅😅

Eu fut iar fetele care mă stiu stiu lucrul ăsta,  nu sunt un Lăbar ca tine care se târguie la 50 de Lei😂 ........unde te crezi la piață 😂

  • Haha 1
Link spre comentariu

  • Oras:Peste tot suntem acasă
  • Oras:Peste tot suntem acasă
Acum 1 minut, Rebelul86 a spus:

Labar :) prietene daca m-ai cunoaste...raman anonim( ca am familie) nu ai mai vb tu asa..aici toti suntem zmei ...te salut futacule. 🤝

rămâi acolo ca stai bine........toate bune👍

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...