Sari la conținut

Sofia 0746490437


Vizitator Sofy06

Postări Recomandate

  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere
Acum 6 minute, carucuboi a spus:

Foarte frumos ,..

și eu am obiceiul și sunt cunoscut pt. asta , și eu 

duc bomboane , praline ,..etc la fetele ce sunt dulci !😉

Bravo ! Te felicit mi-a plăcut cum ai judecat ! Dar cine te_a întrebat? 

Cat despre fete nu pot zice ca sunt dulci, n_am muscat din ele,ele au muscat din mine și asta suna mai bine 🤣🤣🤣🤣

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot suntem acasă
  • Oras:Peste tot suntem acasă
Chiar acum, carucuboi a spus:

Ba da , ..

sunt fete dulci ce vin pe aici regulat, ...sunt câteva prea dulci fata de restul și dacă aveți drum va sunt la dispoziție 😉

Ca Maria_masaj 😂 , nu mulțumim 😂

terminați pe topicul asta unde se vorbește ci si despre fața asta si mutațiva pe topicul cu discuții daca vreți să conversați , ca de asta are 21 de pagini topicul asta si 5 recenzii 🥵

din cauza la ăștia ca voi, asa ca @Kinderull si @carucuboi va rog eu asa ca intre confrați 😉

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere
Acum 1 minut, carucuboi a spus:

Sper  că te-ai gândit măcar la un ,..

Ferrero Rocher,

și nu ai dus fetei Kinder de copii ,...

kinderull!?!😁😁😁

Am dus ce vrea prazul meu dacă vrei sa vb ma găsești pe gay.ro 

PS: discuți și amuzament 

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere
1 oră în urmă, carucuboi a spus:

discuții poate ,..

discuți singur 😅😅

Ete ca nici telefonul nu vrea sa mai scrie corect bosulica când e atâția inculți  nu ca n_as stii eu sa vb românește! 

Te rog sa nu mai continui discuția aici pe topicul Sofiei !!! 

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Târgu Jiu
  • Oras:Târgu Jiu

Am fost la Sofia săptămâna trecută, va spun sincer că este mult mai frumoasă și mai finuță in realitate.

Ce am făcut rămâne secret dar va spun că face un footjob de milioane.

 

O companie foarte plăcută Sofia a noastră, o femeie sexy cu care te simți bine!

Am avut 2 finalizări explozive cu ea!!!!

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila

Bună dragilor ,astăzi revin în Târgu Jiu, voi fi până pe data de 30.12! Vă pup :*.

Pentru programare va rog sa îmi scrieți pe whatsapp ca să nu mai existe nici o neplăcere în a mai încurca programările.

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
On 12/22/2021 at 10:12 AM, Sofia91 said:

🎀 Bună dragilor, am ajuns în Târgu Jiu. Sunt doar pentru 2 zile. Astăzi și mâine.🎀

Ma puteți contacta telefonic sau pe whatsapp: 0784509444. (De preferat whatsapp)

 

Cine nu confirmă programarea cu 30 de minute inainte sau o oră am sa il blochez permanent!🤭

 

💌 Cadoul se dă la începutul întâlnirii noastre!

 

Vă rog frumos nu mă mai intrebati daca fac anal,FK sau CIM pentru ca nu fac si nu fac excepție pentru Nimeni! ⬇️ sunt serviciile mele.

 

💎Servicii:

 

🎀Sex normal DOAR protejat;

 

🎀Sex oral protejat/neprotejat(daca igiena corespunde:epilat,spălat);

 

🎀COB

 

🎀Face sitting

 

🎀Uro

 

🎀69

 

🎀Sex în diferite poziții

 

🎀Masaj de relaxare

 

🎀Foot fetish

 

💌Preț:

 

❤️🔥 150 finalizarea (25-30 minute)

 

❤️🔥 250 ora (60 minute)

 

NU ACCEPT️ : 

 

🔞Grupuri , minori!

 

🔞Domnii sub influenta alcoolului sau sub influența anumitor substanțe!

 

🔞Domnii lipsiti de bun simț !

 

🔞Domnii cu accesorii ( BILE, PIRCE , SILICON ) !

 

Rugămintea mea este dacă nu ați făcut dus înainte de a veni la mine ,obligatoriu o să vă rog să cereți sa faceți. Dispun de :gel de duș, prosoape.

 

Preturile rămân același, nu oblig pe nimeni sa vină si cui nu ii convina sa ma evite ! O zi bună vă doresc.🤗

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

Am fost și eu la Sofia este exact cum vroiam sa fie ! 

Igiena nota 10,corp frumos servicii de calitate ! Eu unul am fost mulțumit și voi reveni de câte ori am ocazia !

Sofia îmi pare rau ca nu te_am vizitat între Crăciun și revelion dar n_am putut...

Mai multe ce sa zic un an nou fericit plin de împliniri și sa fie cum îți dorești tu !

La mulți ani ! Și sa ne vedem cu bine 😘

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
1 oră în urmă, Kinderull a spus:

Am fost și eu la Sofia este exact cum vroiam sa fie ! 

Igiena nota 10,corp frumos servicii de calitate ! Eu unul am fost mulțumit și voi reveni de câte ori am ocazia !

Sofia îmi pare rau ca nu te_am vizitat între Crăciun și revelion dar n_am putut...

Mai multe ce sa zic un an nou fericit plin de împliniri și sa fie cum îți dorești tu !

La mulți ani ! Și sa ne vedem cu bine 😘

 sa faci si tu o recenzie calumea ,cu note ,sa descrii actiunea ,ce ti-a placut ce nu ,aspect ,locatie...

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
On 12/30/2021 at 11:03 PM, CharonIV said:

 sa faci si tu o recenzie calumea ,cu note ,sa descrii actiunea ,ce ti-a placut ce nu ,aspect ,locatie...

M-a amuzat comentariul tău, nu înțeleg asta cu descrierea acțiunii😂 dar în fine. După atâta timp cred ca nu mai are rost sa descrie ca oricum nu mai activez în țară. Și oricum tu ești omniprezent peste tot sunt recenzii și pe Arad, Oradea. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
1 minute ago, carucuboi said:

Ce păcat,

noi te așteptăm cu drag înapoi !

Mai ales tu! Ești fiert pe mine . Nu mai scrieți aici din moment ce nu mai activez deloc in țară! Va doresc bafta la fete.

Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Acum 24 minute, Sofia91 a spus:

M-a amuzat comentariul tău, nu înțeleg asta cu descrierea acțiunii😂 dar în fine. După atâta timp cred ca nu mai are rost sa descrie ca oricum nu mai activez în țară. Și oricum tu ești omniprezent peste tot sunt recenzii și pe Arad, Oradea. 

eu n-am spus-o pentru mine sofia ,dar nu toti sunt "omniprezenti" ,asta e regula forumului ,ca recenziile sa fie scrise intr-un anumit fel ,nu le-am facut eu 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
2 minutes ago, CharonIV said:

eu n-am spus-o pentru mine sofia ,dar nu toti sunt "omniprezenti" ,asta e regula forumului ,ca recenziile sa fie scrise intr-un anumit fel ,nu le-am facut eu 

A scris dinainte sa plec eu, omul a scris cum a vrut el nu a stat sa se documenteze cum trebuie scrisa o recenzie ,nu toți stau toată ziua pe forum. Alții mai și muncesc, ca de exemplu @Kinderull și a scris repede acea recenzie. Tu trebuia sa fii moderator sau chiar sa ii iei locul lui mau mau,ești atent la toate detaliile lui ii mai scăpa ție nimic domne! 😂.

Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Acum 6 minute, Sofia91 a spus:

A scris dinainte sa plec eu, omul a scris cum a vrut el nu a stat sa se documenteze cum trebuie scrisa o recenzie ,nu toți stau toată ziua pe forum. Alții mai și muncesc, ca de exemplu @Kinderull și a scris repede acea recenzie. Tu trebuia sa fii moderator sau chiar sa ii iei locul lui mau mau,ești atent la toate detaliile lui ii mai scăpa ție nimic domne! 😂.

imi imaginez ca datul la lopata ocupa mult timp unui om ,ca nu il vad in stare de mai mult la cat de corect scrie 😅,dar eu voiam sa il fac sa intelega ca nu ajuta pe nimeni recenzia lui si ca trebuia rescrisa 

nu ma intereseaza pe mine ,ideea e sa stie ca e gresit asa cum a scris el 

ma jur din fiecare replica a ta ,pot sa mi dau seama ca esti olteanca ,aveti un stil foarte agresiv si taios de a raspunde 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
1 minute ago, CharonIV said:

imi imaginez ca datul la lopata ocupa mult timp unui om ,ca nu il vad in stare de mai mult la cat de corect scrie 😅,dar eu voiam sa il fac sa intelega ca nu ajuta pe nimeni recenzia lui si ca trebuia rescrisa 

nu ma intereseaza pe mine ,ideea e sa stie ca e gresit asa cum a scris el 

Hai ca te iei aiurea de om ,tu ai ocupația de a sta pe toate topicele de pe acest forum. Eu cred ca nu știi sa citești! NU MAI ACTIVEZ IN ȚARA și nu are rost sa reformuleze recenzia ca asa vrei tu! Hai o zi bună! Și mai lasă hate-ul ca deja iti sare multă lume în cap și te miri de ce. 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Acum 2 minute, Sofia91 a spus:

Hai ca te iei aiurea de om ,tu ai ocupația de a sta pe toate topicele de pe acest forum. Eu cred ca nu știi sa citești! NU MAI ACTIVEZ IN ȚARA și nu are rost sa reformuleze recenzia ca asa vrei tu! Hai o zi bună! Și mai lasă hate-ul ca deja iti sare multă lume în cap și te miri de ce. 

pai si atunci cere lacat la motan daca nu mai activezi ,crezi ca moare careva sa vina la tine ,doamne.... 

fiecare sta pe cate topice isi permite😉

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
1 minute ago, CharonIV said:

pai si atunci cere lacat la motan daca nu mai activezi ,crezi ca moare careva sa vina la tine ,doamne.... 

fiecare sta pe cate topice isi permite😉

Și de ce mai ești curios cum presez dar nu voiai sa ajungi la mine ? Făceai pe administratorul pe aici ? Și te întrebi de ce nu te suportă nimeni 😂 ca arunci cu vorbe aiurea. Hai bafta în continuare de scris aici ca oricum nu îți mai răspund ca ești un trist care își trăiește viata pe forum! Pa

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Chiar acum, Sofia91 a spus:

Și de ce mai ești curios cum presez dar nu voiai sa ajungi la mine ? Făceai pe administratorul pe aici ? Și te întrebi de ce nu te suportă nimeni 😂 ca arunci cu vorbe aiurea. Hai bafta în continuare de scris aici ca oricum nu îți mai răspund ca ești un trist care își trăiește viata pe forum! Pa

si tu o olteanca proasta rau de gura .Pa 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
5 minutes ago, CharonIV said:

si tu o olteanca proasta rau de gura .Pa 

Măcar pe mine lumea nu ma injura ca pe tine, anul asta sigur iei premiul pentru cel mai prost troll😂. Tristule! Hai sictir! Și poți sa îți și bagi bani pe cont sa ma minusezi sau sa iti faci clone ca "asa ziși tai prietenii",apropo ti-a expirat SP incarca-l ca doar din forum trăiești! Get a life.

Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Chiar acum, Sofia91 a spus:

Măcar pe mine lumea nu ma injura ca pe tine, anul asta sigur iei premiul pentru cel mai prost troll😂. Tristule! Hai sictir! Și poți sa îți și bagi bani pe cont sa ma minusezi sau sa iti faci clone ca "asa ziși tai prietenii " sa ma minusezi,apropo ti-a expirat SP incarca-l ca doar din forum trăiești! Get a life.

a ajuns sa-mi spuna o curva get a life 🤣🤣 ,mai taci dracu ca esti moarta dupa drama si dupa atentie ,am intalnit proaste ca tine de mi s-a urat ,hai sa ne evitam ca stiu foarte bine de unde si de la cine cacat ai textele astea 

Link spre comentariu

  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
1 minute ago, CharonIV said:

a ajuns sa-mi spuna o curva get a life 🤣🤣 ,mai taci dracu ca esti moarta dupa drama si dupa atentie ,am intalnit proaste ca tine de mi s-a urat ,hai sa ne evitam ca stiu foarte bine de unde si de la cine cacat ai textele astea 

Ești un prost paranoic ca de obicei ! Pe mine nu ma învață nimeni ce sa scriu bai tristule. Ti-as mai zice ceva dar nu meriți, de-aia nu te milogeai sa te băgăm și pe tine pe telegram și voiai sa te băgăm in grupul nostru ,ca toți se pișă cu jet pe tine. Pe tine se pișă lumea nu pe mine asta e diferența dintre noi 2🤭. Hai o zi bună! O sa iti facă pisic statuie și o sa îți dea și o muie ca stai non stop pe forum .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...