Sari la conținut

Sofia 0746490437


Vizitator Sofy06

Postări Recomandate

  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
15 minutes ago, Rebelul86 said:

Labar :) prietene daca m-ai cunoaste...raman anonim( ca am familie) nu ai mai vb tu asa..aici toti suntem zmei ...te salut futacule. 🤝

Uite ca nu am vrut eu sa te fac troll te-au făcut băieții 😂,hai gata cu offtopic ul că deja e enervant și poate scot prazul la înaintare. 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
20 minutes ago, Santino said:

Eu fut iar fetele care mă stiu stiu lucrul ăsta,  nu sunt un Lăbar ca tine care se târguie la 50 de Lei😂 ........unde te crezi la piață 😂

Nu te mai obosi sa dai explicații unor oameni că o faci degeaba. Te pup !🤗

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
21 minutes ago, Rebelul86 said:

Labar :) prietene daca m-ai cunoaste...raman anonim( ca am familie) nu ai mai vb tu asa..aici toti suntem zmei ...te salut futacule. 🤝

El a futut mai multe femei decât tine stai liniștit! El vrea sa fie bine ca și asa pe Târgu Jiu nu prea mai vin femei din cauza unora ca tine!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
14 minutes ago, carucuboi said:

M-am uitat mai atent pe pozele tale și ai un fund foarte frumos, comparabil cu cel al fetei menționate , fată care este însă  puțin cam rece .

Acum,  nu știu cum ești tu ..., nu te chem in MH că știu că nu vii , dar voi face pe viitor cumva și ca să te cunosc .

Pupici !

Nu mai judeca un om după copertă! Hai sa îți zic ceva, eu cu fata pe care ai mentionat-o ne cunoaștem și niciodată nu o sa fie rivalitate între noi și nici nu am treabă dacă alții o plac pe ea sau ce servicii face ea, fiecare femeie este frumoasa în felul ei și serviciile fiecare și le alege. Crăciun fericit!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Severin
  • Oras:Severin
Acum 22 minute, carucuboi a spus:

M-am uitat mai atent pe pozele tale și ai un fund foarte frumos, comparabil cu cel al fetei menționate , fată care este însă  puțin cam rece .

Acum,  nu știu cum ești tu ..., nu te chem in MH că știu că nu vii , dar voi face pe viitor cumva și ca să te cunosc .

Pupici !

Măi măi, ce se întâmplă aici? 

Noi doi ne cunoaștem personal și știm bine episodul de când ne-am văzut ultima dată, de ce trebuie sa vii aici să îmi pronunți numele și sa imi faci și reclamă proastă? Exceptând faptul că eu cu Sofia ne cunoaștem personal, încerci sa scoți în evidență faptul că eu am un service mai bogat ca al ei si faci comparații între noi care nu își au rostul!! 

Dacă ai ceva de obiectat la adresa mea am și eu topic, nu mă băga pe unde nu am nicio treaba că îi strică fetii topicul cu discuții inutile,mulțumesc! 

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
9 minutes ago, carucuboi said:

Ok,

îmi asum și cer scuze că te-am menționat, 

puteam zice doar generic și fara să te numesc .

Încă o dată scuze ,

ambele sunteți fete faine și va merge și mintea se vede din vârful  Omu !😊

Crăciun fericit !

 

Pentru asta ai o legatura de praz! "Te pupam amândouă " data viitoare sa nu mai menționezi ca nu știi cum se cunosc femeile între ele🤣. Crăciun fericit! Și mai lăsați răutățile ca viata e scurtă!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
4 minutes ago, carucuboi said:

Aici mai am o remarcă  ,.

buna /proasta rămâne să judecați voi.

Am mai întâlnit și nu o data chestia asta cu "a făcut topicul praf".

Fiind un forum de specialitate sunt permise orice fel de opinii , și tocmai asta e ideea de  forum, dezbatem niste experiențe și le imbunătățim ca sa fie bine pt  toata lumea .

Majoritatea  fetelor merg doar pe a păcăli , cu poze false și servicii de proasta calitate , ..le merge o dată , de doua ori insa nu prea mult .

Sunt însă fete deștepte , nu le numesc aici dar care știu puterea forumului și se promovează aici fiind băieți mult mai serioși decât pe publi și dacă e ce trebuie se duce vorba , clienți garantat și care revin cu drag.

A avea comentarii pro sau contra și cât mai multe (aici e schema ) nu înseamnă că faci topicul praf , 

...înseamnă că prezinți interes , ești ofertantă , te doresc băieții  și dacă gestionezi bine toate astea , ...inclusiv avand o supraoferta de clienți să îți faci un program și un ritm cu care tu te simți bine și să nu te suprasoliciti și să te lăcomești ,

vei fi căutată și peste un an doi poate ,..daca ai un blazon și reputație bună .

Va salut și 

Crăciun fericit !! 

Este offtopic ! Nu era cu supărare dacă înțelegeai de la început și tot continui vad,da-l dracu de topic faceti-l praf ! E bine? Tu ești din MH ce stai atât sa comentezi prin Târgu Jiu și sa scrii într-una? Pe bune ? Scrie ce vrei ca degeaba explic am obosit cu oameni ca tine și ca celelalt cand apar eu in Târgu Jiu parca apare dracu! Scrie in pana mea la discuții generale ofurile tale nu pe topicul meu,tu înțelegi limba romana ??????

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
1 minute ago, carucuboi said:

Nu ai înțeles nimic văd 

,

nu e topicul tau de acasă și dacă oarecum are.legatura și mă refer la tine eu sunt acoperit,..

recenzii din păcate nu prea sea

 fac și din multe motive ,..

daca sa zicem că eu caru am fost la tine , mltumit și din timpul meu liber am edit făcut o recenzie obiectivă , cum ar veni te-am recomandat , nu e normal sa primesc măcar un buna ziua ,....sau mtumesc ,..?!?!?

Am băgat la multe fete multi bani in buzunar , s-a făcut coadă și nici măcar un mulțumesc ...

e bine asa??

Eu cred ca tu nu înțelegi! Recenzii nu am ca s-au găsit ca tine deștepți sa îmi scrie aberații de când am ajuns în Târgu Jiu și la alții le era frica sa mai scrie sa nu fie luați peste picior sau înjurați ca sunt pești! Ai văzut ca nu te bag in seama și gata te-ai mai gândit tu sa mai scrii ceva, nu ai și tu altceva de făcut? Nu ma interesează pe mine ce ai făcut tu pentru altele ,eu ție nu am de ce sa îți mulțumesc și sincer nici nu as vrea sa te cunosc ! Și apropo nu mai scrie cu nervi ca mănânci litere . Hai seara bună ca ma plictisești, scrie cât vrei să nu îți ia degetele și creierul foc. 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
1 minute ago, carucuboi said:

Nu este offtopic pt simplul motiv că dacă ești așa "buna " cum te recomanzi sunt  mulți băieți care sunt dispuși să se deplaseze 100 de km sa zic.pt. tine.

Așa.iti faci un cerc de clienți fideli nu invocând tot felul de  motive ,..

Distrugi un topic și eu citesc peste tot in tara daca doar înjuri și beștelești, care înjură mai tare etc...,

aici este însă vorba despre ceva constructiv , cum am mai spus benefic pt . toată lumea și ar trebui sa multumesti pt. atenție si nu sa acuzi ,....

panana la urma ce ,..

că ești băgată în seamă ?!?!?

 

 

 

 

Am onoare ca m-ai băgat tu în seama si trebuie sa iti mulțumesc, iti dai seama ? Stai acolo la tine ca stai bine. Am clienți fideli stai tu liniștit nu imi duce tu mie grija.O seara buna !

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
3 minutes ago, Santino said:

Sa întors Sofia,  a început nebunia😂

Am și plecat dar na , trebuie sa ii fac ăstuia statuie ca m-a băgat în seama 😂😂 vrea sa ii și mulțumesc. Zici ca el e cel mai de top forumist. 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
Just now, Santino said:

ai plecat aaaaaa,  te iubesc eu cand te întorci 🤭

Cred ca mai vin o tură să vedem dacă le crapa venele la unii cand apar cu preturile mele alea exorbitante😁

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere
Acum 7 ore, Rebelul86 a spus:

Craciun fericit...nu ma cert cu nimeni...dar 150 la Tg jiu este mult ...acum fiecare merge unde vrea.... nu am intrat sa iti fac reclama negativa...dar daca lasai 100 lei pt aceleasi servicii era ok....practic ai scumpit si nu ai venit cu nimic nou :) eu asa vad lucrurile ..repet (nu ma cert cu nimeni,imi spun parerea ) ...Baftă la clienți.. Sarbatori fericite ! 🙏

150 la.tg jiu e mult? Hai ca asta a fost bună 😀😀😀😀 Pai și la București cât o sa ia 250? Ca este București? Nu ai 150 nu futi cobori mai jos la 100  dacă vrei totuși sa faci ceva 😉😉

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere
Acum 6 ore, Rebelul86 a spus:

Sa-ti traiasca ce iubesti....dar nu ai nimerit -o .....in fine ...sa fi iubita...referitor la ce am vb...vad ca nici unul nu zice nimic..lingai,atat pot sa zic... daca faceai aia ,aia si aia era bine,atunci ziceau si ei ceva...baieti(reducere nu face fata) va pup

Ba mai pe direct ! Dacă tot te plângi ca nu ai bani sa vii sa îți dau 50 lei sa te duci la Sofia! Asta în cazul în care te mai baga în seama ! 

Si cu lingăi sa stii ca m_ai nimerit ! 😝😝 chiar ling acadelele lu fiul meu **spam editat** Chups !

Vedeate-as fericit!

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
1 minute ago, Kinderull said:

Ba mai pe direct ! Dacă tot te plângi ca nu ai bani sa vii sa îți dau 50 lei sa te duci la Sofia! Asta în cazul în care te mai baga în seama ! 

Si cu lingăi sa stii ca m_ai nimerit ! 😝😝 chiar ling acadelele lu fiul meu **spam editat** Chups !

Vedeate-as fericit!

Te rog nu le mai da satisfacție sa le răspunzi ca fiecare oricum face ce vrea. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere
Acum 2 ore, Sofia91 a spus:

Pentru asta ai o legatura de praz! "Te pupam amândouă " data viitoare sa nu mai menționezi ca nu știi cum se cunosc femeile între ele🤣. Crăciun fericit! Și mai lăsați răutățile ca viata e scurtă!

Si_un sac de drugi sa nu mai bata câmpii 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 6 minute, Sofia91 a spus:

Te rog nu le mai da satisfacție sa le răspunzi ca fiecare oricum face ce vrea. 

Intoarce-te unde te-am chemat eu! Ia si prazul cu tine 🤣

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
5 minutes ago, Kinderull said:

2 duble și te_ai scos !!! Fac ăștia mușchi la tâmple 😀😀😀

Îți mulțumesc pentru bomboane și 🌹. Crăciun fericit! 😘🤗

Link spre comentariu

  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere
Acum 14 minute, carucuboi a spus:

Kinder...,

nu o asculta pe ispită..., ori mai vine ori nu și cine știe când ,

dar noi vom putea colabora instituțional ca județe vecine cu mare succes pe viitor !!😉

Succes la ce ? La femei ? Ala mi_l fac singur. Aleg sun ma duc verific și mai știu una buna! 

Dacă mi_o iau în cur o țin pentru mine nu ma dau rănit aici pe forum sa mai facă și alții haz de necazul meu ! 

Multa bafta acolo la Mehedinți 😀😀😀

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...