Sari la conținut

Sofia 0746490437


Vizitator Sofy06

Postări Recomandate

Vizitator alphabooty
Reputație: 0
11 minutes ago, Sofia91 said:

Dar nu te-a obligat nimeni sa vii la mine ,ești liber sa te duci la full service .

Nu te mai ataca ca n-are nimeni nimic cu tine ,eu mi-am exprimat parerea fata de preferintele mele ,am zis eu ceva rau de tine,am urat faptul ca ai incercat sa ne prostesti cu conturi facute la misto si mi-as fi dorit sa astepti ca cineva sa iti faca o recenzie REALA,făceai asta ma castigai de client,jur

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
11 minutes ago, ganicius said:

pai 10 maxim 15 minute cum ti se par tie? mie imi suna a finalizare scurta. si sincer, ce placere ai daca stai doar o fin si cu gandul ca trebuie sa finalizezi curand.  incearca totusi sa comunici mai mult cu clientul cand zice ca vrea sa vina la tine. nu primul venit, primul servit daca sti bine ca ai programare. 

Știu cine ești, și din răutate ai lăsat comentariu ăsta dar nu are rost sa detaliez. O seara bună.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator alphabooty
Reputație: 0
13 minutes ago, david556 said:

AU venit pulele pe zona ,uite unde era bunaciunea de nu face fata la clientii, usor cu tine ca nu arati cine stie ce ,in plus au dreptate baietii, daca era unul mai ziceai dar sunt destui plus ca si eu am sunat la 11 dim ori seara, ba tel inchis ba nu raspunzi,daca vezi ca suna unu de 3-4 ori dai si tu un beep inapoi.

Mai stiu eu pe una de suna cu privat inapoi:))))))))) doamne fereste cine o mai suna pe publi 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
8 minutes ago, alphabooty said:

Nu te mai ataca ca n-are nimeni nimic cu tine ,eu mi-am exprimat parerea fata de preferintele mele ,am zis eu ceva rau de tine,am urat faptul ca ai incercat sa ne prostesti cu conturi facute la misto si mi-as fi dorit sa astepti ca cineva sa iti faca o recenzie REALA,făceai asta ma castigai de client,jur

Tu chiar crezi ca eu as face conturi false sa îmi las singura cuvinte de lauda ? Nu am ajuns în asa hal încât sa ma laud singura sincer îți spun.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
2 minutes ago, s3x_machine said:

comentariu aiurea ? mi-ai zis locatia si te-am intrebat in spate si ai zis ca da . ajung acolo ma chemi in fata in curte ?

Cont nou făcut special sa te iei de mine, nici nu ma obosesc sa continui aberația pe care o zici.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator alphabooty
Reputație: 0

Cea mai simpla rezolvare la problema ar fi sa zici @Sofia91 daca e in fata sau in spate aici pe forum si gata,sa terminam porcăria cu locatia si sa revenim la recenzii

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
1 minute ago, alphabooty said:

Cea mai simpla rezolvare la problema ar fi sa zici @Sofia91 daca e in fata sau in spate aici pe forum si gata,sa terminam porcăria cu locatia si sa revenim la recenzii

Eu când dau locația dau punctul se reper unde sa ajunga da? Și este simplu, ca stau cu clientul în telefon și spun exact unde trebuie sa ajungă. Nu înțeleg eu ce zice el ca i-am zis eu în față după în spate.

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tg jiu
  • Oras:Tg jiu
Acum 5 minute, alphabooty a spus:

Cea mai simpla rezolvare la problema ar fi sa zici @Sofia91 daca e in fata sau in spate aici pe forum si gata,sa terminam porcăria cu locatia si sa revenim la recenzii

Eu v-am avertizat dar daca nu credeti convingeti-va singur.

Plimbare placuta!😂

  • Like 2
Link spre comentariu

[18:11, 07.08.2021] Mark Dean: Ne vedem într-o ora. În spatele ARR nu?
[18:11, 07.08.2021] Sofia Curva: Da
[18:11, 07.08.2021] Sofia Curva: Unde e blocul nou
[19:00, 07.08.2021] Sofia Curva: Bună, cam în cât timp ajungi ?
[19:01, 07.08.2021] Mark Dean: 10 minute maxim
[19:01, 07.08.2021] Sofia Curva: Ok
[19:05, 07.08.2021] Mark Dean: 17A
[19:05, 07.08.2021] Mark Dean: ?
[19:05, 07.08.2021] Sofia Curva: Trebuie sa ajungi la arr în fata și sa intri în curte
[19:05, 07.08.2021] Sofia Curva: E blocul din curte
[19:06, 07.08.2021] Sofia Curva: Suna-ma pe telefon dacă nu găsești?

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator alphabooty
Reputație: 0
1 minute ago, Sofia91 said:

Eu când dau locația dau punctul se reper unde sa ajunga da? Și este simplu, ca stau cu clientul în telefon și spun exact unde trebuie sa ajungă. Nu înțeleg eu ce zice el ca i-am zis eu în față după în spate.

Ai cam pierdut câțiva pe drum din ce zic ei pe aici

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila

Și din acest moment nu mai răspund la nici un comentariu de nici un fel,m-am saturat sa fiu pusa la perete aiurea și sa fiu acuzata ca îmi fac conturi false sa îmi las singura recenzii. Distracție plăcută în continuare. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
7 minutes ago, s3x_machine said:

[18:11, 07.08.2021] Mark Dean: Ne vedem într-o ora. În spatele ARR nu?
[18:11, 07.08.2021] Sofia Curva: Da
[18:11, 07.08.2021] Sofia Curva: Unde e blocul nou
[19:00, 07.08.2021] Sofia Curva: Bună, cam în cât timp ajungi ?
[19:01, 07.08.2021] Mark Dean: 10 minute maxim
[19:01, 07.08.2021] Sofia Curva: Ok
[19:05, 07.08.2021] Mark Dean: 17A
[19:05, 07.08.2021] Mark Dean: ?
[19:05, 07.08.2021] Sofia Curva: Trebuie sa ajungi la arr în fata și sa intri în curte
[19:05, 07.08.2021] Sofia Curva: E blocul din curte
[19:06, 07.08.2021] Sofia Curva: Suna-ma pe telefon dacă nu găsești?

Eu cred ca de la căldură ti-a dat cu nașpa.  Și nu uita ce a spus Napoleon despre femei. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
Just now, alphabooty said:

Esti a 2 a sofia care se supăra pe noi, cealaltă înjura mai mult ,ce e drept :)))

Eu nu înjur mai Alpha ca nu îmi sta în caracter ,dar e urat tare ce se întâmplă. M-ati văzut noua și gata hop v-ati pus pe mine. Si ala dacă eu ii zic sa ma sune și el nu m-a sunat sa ii spun exact locația nu e vina mea.Nu va convine de mine ma evitați scurt.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot suntem acasă
  • Oras:Peste tot suntem acasă
Acum 1 oră, rodans a spus:

Adică m-am dus în spate unde are locația și ea îmi zice ca să ajung în fata sa întru în curte

salut.....

 prietene unde ai fost în spate sau din ce oraș ești căci dacă nu cunoști nici unde este ARR  înseamnă că atunci chiar minți unde are tipa locația cunosc foarte bine blocul și acolo în spatele blocului nici nu poți intra că sunt niște case deci termină cu aberațiile că te-ai dus în spatele blocului. Nu o cunosc pe Sofy ca să pot comenta la adresa ei, dar aici cu spatele locației chiar este vrăjeală căci cunosc destul de bine blocul iar în spate nu ai cum să intri  încât sunt case deci lasă-ne cu vrajeala asta🤫

 Tind să cred că chiar ai ceva cu ea și ai postat din răutate😉

Sofy nu pune la suflet toate răutățile😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
3 minutes ago, Santino said:

salut.....

 prietene unde ai fost în spate sau din ce oraș ești căci dacă nu cunoști nici unde este ARR  înseamnă că atunci chiar minți unde are tipa locația cunosc foarte bine blocul și acolo în spatele blocului nici nu poți intra că sunt niște case deci termină cu aberațiile că te-ai dus în spatele blocului. Nu o cunosc pe Sofy ca să pot comenta la adresa ei, dar aici cu spatele locației chiar este vrăjeală căci cunosc destul de bine blocul iar în spate nu ai cum să intri  încât sunt case deci lasă-ne cu vrajeala asta🤫

 Tind să cred că chiar ai ceva cu ea și ai postat din răutate😉

Sofy nu pune la suflet toate răutățile😘

În sfârșit un om care chiar nu a fost la mine și elucideaza misterul . Mulțumesc 😘

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator alphabooty
Reputație: 0
3 minutes ago, Santino said:

salut.....

 prietene unde ai fost în spate sau din ce oraș ești căci dacă nu cunoști nici unde este ARR  înseamnă că atunci chiar minți unde are tipa locația cunosc foarte bine blocul și acolo în spatele blocului nici nu poți intra că sunt niște case deci termină cu aberațiile că te-ai dus în spatele blocului. Nu o cunosc pe Sofy ca să pot comenta la adresa ei, dar aici cu spatele locației chiar este vrăjeală căci cunosc destul de bine blocul iar în spate nu ai cum să intri  încât sunt case deci lasă-ne cu vrajeala asta🤫

 Tind să cred că chiar ai ceva cu ea și ai postat din răutate😉

Sofy nu pune la suflet toate răutățile😘

Nu zic ca n-ai dreptate, da pana acum cateva saptamani nici eu nu stiam unde e ARR ,si eu traiesc in targu-jiu frate:))) 

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot suntem acasă
  • Oras:Peste tot suntem acasă
Acum 6 minute, Sofia91 a spus:

În sfârșit un om care chiar nu a fost la mine și elucideaza misterul . Mulțumesc 😘

 nu am fost la tine, deși pot să îți spun că te-am văzut pe stradă😁 și ești mult mai frumoasă în realitate decât în poze. Nu am apelat la serviciile tale prin simplul fapt căci nu faci oralul neprotejat, dacă îl făceai eram clientul tău........dar tu îți cunoști limitele 😉

Link spre comentariu
Vizitator alphabooty
Reputație: 0
Just now, s3x_machine said:

vorbi guvidul hopa . frumos bine ca scoti solzosul la inante

 

N am nicio treaba da tipul de care zici ca e guvid a facut mai multe recenzii in cateva zile decat jumate din membrii de pe gorj ,peste pot sa ti spun sigur ca nu e

Link spre comentariu

  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
3 minutes ago, Santino said:

 nu am fost la tine, deși pot să îți spun că te-am văzut pe stradă😁 și ești mult mai frumoasă în realitate decât în poze. Nu am apelat la serviciile tale prin simplul fapt căci nu faci oralul neprotejat, dacă îl făceai eram clientul tău........dar tu îți cunoști limitele 😉

Dacă zici tu ca m-ai văzut în realitate și ți se par mai frumoasa,ce sa zic mulțumesc pentru compliment. 😘

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...