Sari la conținut

Sofia 0746490437


Vizitator Sofy06

Postări Recomandate

  • Oras:Peste tot suntem acasă
  • Oras:Peste tot suntem acasă
Acum 10 minute, alphabooty a spus:

Nu zic ca n-ai dreptate, da pana acum cateva saptamani nici eu nu stiam unde e ARR ,si eu traiesc in targu-jiu frate:))) 

Păi tot insistă frate cu spatele blocului iar acolo la acel bloc nici nu ai cum să intri în spate ca sunt case langă bloc, le desparte doar un gard de beton😂

Link spre comentariu
Vizitator alphabooty
Reputație: 0
1 minute ago, Santino said:

Păi tot insistă frate cu spatele blocului iar acolo la acel bloc nici nu ai cum să intri în spate ca sunt case langă bloc, le desparte doar un gard de beton😂

Stiu:))) 

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot suntem acasă
  • Oras:Peste tot suntem acasă
Acum 9 minute, s3x_machine a spus:

vorbi guvidul hopa . frumos bine ca scoti solzosul la inante

 

 prietene nu sunt pește 😂 așa că stai liniștit în privința asta....... dar dacă tu ești prost și nu știi să ajungi la o locație asta e treaba ta, eu doar am specificat că aberezi aiurea cu spatele locației atâta tot😉

Link spre comentariu
  • Oras:tei
  • Oras:tei
Acum 2 ore, Santino a spus:

 prietene nu sunt pește 😂 așa că stai liniștit în privința asta....... dar dacă tu ești prost și nu știi să ajungi la o locație asta e treaba ta, eu doar am specificat că aberezi aiurea cu spatele locației atâta tot😉

bai pizda geografica oparita , in spate reprezinta in curtea blocului de bulevard , in parcare , in spatele bulevardului , iar in fata , tampita se refera pe bulevard , la principala in fata blocurilor de la strada principala , Victoriei .

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
7 hours ago, raduejaculare said:

bai pizda geografica oparita , in spate reprezinta in curtea blocului de bulevard , in parcare , in spatele bulevardului , iar in fata , tampita se refera pe bulevard , la principala in fata blocurilor de la strada principala , Victoriei .

Dacă tăceai filosof rămâneai! 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot suntem acasă
  • Oras:Peste tot suntem acasă
Acum 2 ore, Sofia91 a spus:

Dacă tăceai filosof rămâneai! 

Bine punctat 😂😂😂😂

alde labă tristă ce sa le faci și fără cei 7 ani de acasă 😉

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
6 minutes ago, Santino said:

Bine punctat 😂😂😂😂

alde labă tristă ce sa le faci și fără cei 7 ani de acasă 😉

Sa jignești pe cineva din spatele telefonului este ușor, unii au noroc ca nu sunt eu genul sa vorbesc urât. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Tg jiu
  • Oras:Tg jiu
Acum 2 ore, Sofia91 a spus:

Sa jignești pe cineva din spatele telefonului este ușor, unii au noroc ca nu sunt eu genul sa vorbesc urât. 

Sa te doara-n spate de ceilalti cum este,sa sfidezi un forum ce inseamna? Ca prea le stii pe toate.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
6 minutes ago, cipri66 said:

Sa te doara-n spate de ceilalti cum este,sa sfidezi un forum ce inseamna? Ca prea le stii pe toate.

Pe cine am sfidat eu mai Cipri? Eu nu îți înțeleg problema ta reală cu mine. Am zis eu ca le știu pe toate ? Ce treaba am eu cu acele conturi? Eu când am zis ca din spatele telefonului este ușor sa jignești nu ma refeream la Santino,eu făceam referire la ejaculare ala ca m-a jignit și pe mine și pe Santino. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Tg jiu
  • Oras:Tg jiu
Chiar acum, Sofia91 a spus:

Pe cine am sfidat eu mai Cipri? Eu nu îți înțeleg problema ta reală cu mine. Am zis eu ca le știu pe toate ? Ce treaba am eu cu acele conturi? Eu când am zis ca din spatele telefonului este ușor sa jignești nu ma refeream la Santino,eu făceam referire la ejaculare ala ca m-a jignit și pe mine și pe Santino. 

Ti-am mai explicat de 2 ori si nu ai priceput,crezi ca se merita sa mai incerc?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot suntem acasă
  • Oras:Peste tot suntem acasă
Acum 1 minut, cipri66 a spus:

Ti-am mai explicat de 2 ori si nu ai priceput,crezi ca se merita sa mai incerc?

de ce oare nu vă întâlniți voi doi oare, faceți o partida de sex ca în filme 😂 și vezi apoi ce bine vă înțelegeți 👌

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
8 minutes ago, cipri66 said:

Ti-am mai explicat de 2 ori si nu ai priceput,crezi ca se merita sa mai incerc?

Atunci lasă-ma în pace . Simplu. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
9 minutes ago, Santino said:

de ce oare nu vă întâlniți voi doi oare, faceți o partida de sex ca în filme 😂 și vezi apoi ce bine vă înțelegeți 👌

Și sincer din acest moment chiar nu ma mai complic să mai răspund la orice s-ar zice . Cipri este prințul războinic. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Tg jiu
  • Oras:Tg jiu
Acum 9 ore, Santino a spus:

de ce oare nu vă întâlniți voi doi oare, faceți o partida de sex ca în filme 😂 și vezi apoi ce bine vă înțelegeți 👌

Multumesc ...NU pe bani mei merg la cine vreau eu.

Ma duc daca platesti tu!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...