Sari la conținut

Sofia 0746490437


Vizitator Sofy06

Postări Recomandate

Vizitator Tinderboy
Reputație: 0

Gata ,

Bingo ,

s-a strigat  800 scumpă Sofica !!!

mult succes in continuare și dacă am fost cu ceva de folos pe aici cu multă plăcere 😊.

De acord total cu povestitorul mai sus !!,

de aia e forum nu sa stam muți ca niște eterni triști , oropsiți  și Capsomani !

salute' 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
38 minutes ago, povestitorul said:

Mai ...tu 

Viata mea se rezuma la " pizda " ....de cand ma trezesc s pana i inchid ochii numai pizda am in cap 😂😂😂cateodata am vise umede 😅😅cred ca sunt opsedat . 

Si cum de pe forum ajung imediat in pizda 😂😂😂de ce sa nu imi pierd vremea pe aici . 

Cam tot timpul stau cand sunt la munca ...ce pot face eu ...daca job ul imi permite 💁‍♂️💁‍♂️

Aaa ...combin utilul cu placutul ...cum.se zice ...

Aaaa.... si imi place caterinca 😉😉

Nu făceam referire la tine ,pentru ca pana acum nu m-am intersectat cu tine și nu știu activitatea ta pe forum. 😊 ma refer la cei care au ceva cu mine.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
15 minutes ago, Sofia91 said:

Nu făceam referire la tine ,pentru ca pana acum nu m-am intersectat cu tine și nu știu activitatea ta pe forum. 😊 ma refer la cei care au ceva cu mine.

Eu aveam ceva cu tine 

însă în sensul bun , 

acum mă duc la pescuit și pe alte topice

ceva  mai duci ...

😊

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
On 7/26/2022 at 1:21 PM, rodans said:

draguto cand revii in oras ?

Bună vecinul de cartier😁. Momentan iau o pauza în a lucra în țară, când mai revin am sa postez aici. Te pup 

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
38 minutes ago, rodans said:

offfffff istoria se repeta ca si anul trecut

....daca ar fi cum zici tu si sa se repete ar fi bine ( pt. voi , eu sunt impartial si doar spectator) insa sa nu fie mai rau ,

am asa o presimtire si sper sa ma insel 😇

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0

Salut ,

fiindca  sunt băiat fain și Sofica mi-a dat liber și sa scriu orice vreau  aici va zic așa :

Azi vine la Mh ceva bun, cu adevărat bun  , noi de cam  2 ani o așteptăm , daca cineva are drum pe la Severin îmi va multumi sigur sigur !

Sta doar două zile , va fi aglomerat însă poate că aveți noroc , daca e ok zice că revine 😉

numai bine și  salute' 

Este vorba despre :

 

 

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
4 minutes ago, Tinderboy said:

Salut ,

fiindca  sunt băiat fain și Sofica mi-a dat liber și sa scriu orice vreau  aici va zic așa :

Azi vine la Mh ceva bun, cu adevărat bun  , noi de cam  2 ani o așteptăm , daca cineva are drum pe la Severin îmi va multumi sigur sigur !

Sta doar două zile , va fi aglomerat însă poate că aveți noroc , daca e ok zice că revine 😉

numai bine și  salute' 

Este vorba despre :

 

 

A....

pt . orice eventuitate ,

cu plăcere !!

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
1 minute ago, Tinderboy said:

A....

pt . orice eventuitate ,

cu plăcere !!

Știu ,..

cineva ar putea spune că dacă deja e super aglomerat la Mh și  de ce am mai dat zvon si pe Gj...

Eu cred că dacă e cerere e și oferta , asta e principiul capitalismului și poate atragem fata sa stea cat mai mult pe aici și să revină periodic sau regulat cum doriți 😉😁

 

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
3 hours ago, Tinderboy said:

Salut ,

fiindca  sunt băiat fain și Sofica mi-a dat liber și sa scriu orice vreau  aici va zic așa :

Azi vine la Mh ceva bun, cu adevărat bun  , noi de cam  2 ani o așteptăm , daca cineva are drum pe la Severin îmi va multumi sigur sigur !

Sta doar două zile , va fi aglomerat însă poate că aveți noroc , daca e ok zice că revine 😉

numai bine și  salute' 

Este vorba despre :

 

 

Puteai sa deschizi un topic separat,nu sa scrii pe topicul meu despre alte fete ,nu știu când ti-am dat eu voie. După ce ca ai făcut topicul varza,acum postezi ce vrea mușchiul tău ca tu ești stăpân pe el. Hai ca deja îți iei grade ! Nu mai posta !!!!!!

  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
5 minutes ago, Sofia91 said:

Puteai sa deschizi un topic separat,nu sa scrii pe topicul meu despre alte fete ,nu știu când ti-am dat eu voie. După ce ca ai făcut topicul varza,acum postezi ce vrea mușchiul tău ca tu ești stăpân pe el. Hai ca deja îți iei grade ! Nu mai posta !!!!!!

că Daca vrei pace și ești rezonabilă  zii cv :

ok ...? gen :

ok am greșit nu am fost decât răutăcioasă și ,gratuit  , adevărul cum ar veni că dacă era sa vin eu veneam să te ling in pizda și poate in premiera face sitting , bun pt. tine dar pe banii mei ,....understand ?!?!

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
4 minutes ago, Tinderboy said:

că Daca vrei pace și ești rezonabilă  zii cv :

ok ...? gen :

ok am greșit nu am fost decât răutăcioasă și ,gratuit  , adevărul cum ar veni că dacă era sa vin eu veneam să te ling in pizda și poate in premiera face sitting , bun pt. tine dar pe banii mei ,....understand now!?!

"decât rautacios    .....

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
2 hours ago, Tinderboy said:

că Daca vrei pace și ești rezonabilă  zii cv :

ok ...? gen :

ok am greșit nu am fost decât răutăcioasă și ,gratuit  , adevărul cum ar veni că dacă era sa vin eu veneam să te ling in pizda și poate in premiera face sitting , bun pt. tine dar pe banii mei ,....understand ?!?!

Nu imi zici tu ce sa zic ca sa pici tu bine,nu vreau eu pace cu tine turbatule, doamne ferește ! Nu ma interesează de limbile tale pentru ca oricum nu îmi plac,ai dat limbi la toate vii cu bacterii în gură poate luate de pe unde ai umblat și ai impresia ca sunt impresionata ca ești tu elicopter in dat limbi! 

Te-am mai rugat frumos sa termini ,se pare că tot nu vrei . Eu nu te-am chemat niciodată la mine și nici nu am sa o fac pentru ca TU NU ESTI IMPORTANT PENTRU MINE , dacă lași niște recenzii tu tot ai impresia ca eu o sa te primesc. Te rog da-mi pace !!!!!!!!!!!!!

  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
19 minutes ago, Sofia91 said:

Nu imi zici tu ce sa zic ca sa pici tu bine,nu vreau eu pace cu tine turbatule, doamne ferește ! Nu ma interesează de limbile tale pentru ca oricum nu îmi plac,ai dat limbi la toate vii cu bacterii în gură poate luate de pe unde ai umblat și ai impresia ca sunt impresionata ca ești tu elicopter in dat limbi! 

Te-am mai rugat frumos sa termini ,se pare că tot nu vrei . Eu nu te-am chemat niciodată la mine și nici nu am sa o fac pentru ca TU NU ESTI IMPORTANT PENTRU MINE , dacă lași niște recenzii tu tot ai impresia ca eu o sa te primesc. Te rog da-mi pace !!!!!!!!!!!!!

Hey,

nu dau oriunde limbi în cazul tau rămâne de văzut.... , nu îți plac ??? așa a mai  zis cineva recent și mama ce i au mai plăcut..

Stai liniștită că nu vin cu nici un elicopter și nici nu o sa aflii ,cum este fiindcă  ai fost obraznicută !!😉

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
7 minutes ago, Tinderboy said:

Hey,

nu dau oriunde limbi în cazul tau rămâne de văzut.... , nu îți plac ??? așa a mai  zis cineva recent și mama ce i au mai plăcut..

Stai liniștită că nu vin cu nici un elicopter și nici nu o sa aflii ,cum este fiindcă  ai fost obraznicută !!😉

Uite de-aia nu o sa pot eu sa dorm la noapte că nu o sa aflu ! 🥺 sunt cum vreau eu ,m-ai disperat că ești expert în dat limbi. Bravo! Dar chiar ma doare fix în pix de treaba asta. Te lauzi singur,nu mi-a apărut pe la DG la discuții între fete gen: vai fetelor a venit @Tinderboy mi-a dat limbi de am avut triplu orgasm îmi venea sa ma cațăr pe tavan că spiderman. Stai flex te rog! 

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
7 minutes ago, Sofia91 said:

Uite de-aia nu o sa pot eu sa dorm la noapte că nu o sa aflu ! 🥺 sunt cum vreau eu ,m-ai disperat că ești expert în dat limbi. Bravo! Dar chiar ma doare fix în pix de treaba asta. Te lauzi singur,nu mi-a apărut pe la DG la discuții între fete gen: vai fetelor a venit @Tinderboy mi-a dat limbi de am avut triplu orgasm îmi venea sa ma cațăr pe tavan că spiderman. Stai flex te rog! 

Pai aia e și schema ,

tu nu ai cum sa te cațeri nicăieri  😅,...

dimpotrivă fiind deasupra pe fața mea te apeși ca dracu până mă lași fara aer și ....

mai bine tac că mă încing Drak  rău,

Face sitting e un fel de limbi dar la nivelul 

"avansați" , nu cred că nu ai încercat până acum ?!?!😅

 

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
20 minutes ago, Tinderboy said:

Pai aia e și schema ,

tu nu ai cum sa te cațeri nicăieri  😅,...

dimpotrivă fiind deasupra pe fața mea te apeși ca dracu până mă lași fara aer și ....

mai bine tac că mă încing Drak  rău,

Face sitting e un fel de limbi dar la nivelul 

"avansați" , nu cred că nu ai încercat până acum ?!?!😅

 

 

Extraordinar! Dacă vrei îți ofer și trampling. Bine că mă mai înveți tu câte ceva ca altfel mor proastă. Eu nu știu la cine ai mai fost tu,dar probabil la începătoare care atunci cand au descoperit limbile erau in culmea fericirii! Face sitting este mai mult pe partea de dominare,asa ca și cunostinta generala pentru tine. Nu este Basic service. Hai la revedere! 

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
6 minutes ago, Sofia91 said:

Extraordinar! Dacă vrei îți ofer și trampling. Bine că mă mai înveți tu câte ceva ca altfel mor proastă. Eu nu știu la cine ai mai fost tu,dar probabil la începătoare care atunci cand au descoperit limbile erau in culmea fericirii! Face sitting este mai mult pe partea de dominare,asa ca și cunostinta generala pentru tine. Nu este Basic service. Hai la revedere! 

Se poate încadra la dominare face sitting corect daca fata știe ce să facă acolo deasupra însă de multe ori trebuie eu sa le îndrum 😅,

bdsm încă nu am incercat dar la o varianta soft cred că m as baga ,...sa fii tu oare aceea care mă  va iniția ?!?😊🤔😅

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
Just now, Tinderboy said:

Se poate încadra la dominare face sitting corect daca fata știe ce să facă acolo deasupra însă de multe ori trebuie eu sa le îndrum 😅,

bdsm încă nu am incercat dar la o varianta soft cred că m as baga ,...sa fii tu oare aceea care mă  va iniția ?!?😊🤔😅

Eu te-as bate hard ca doar asa știu 😁, cu soft am depășit demult momentul! Ba tu chiar nu înțelegi ca mie nu îmi pasa ce faci cu altele. Tu cred ca ai impresia ca ma faci geloasa 🤦🏻‍♀️. Pe tine nici fața nu te ajuta,iartă-mă ca ti-o spun. Încearcă să uiți această iubire platonică pe care mi-o porți. 🤣

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
Just now, Sofia91 said:

Eu te-as bate hard ca doar asa știu 😁, cu soft am depășit demult momentul! Ba tu chiar nu înțelegi ca mie nu îmi pasa ce faci cu altele. Tu cred ca ai impresia ca ma faci geloasa 🤦🏻‍♀️. Pe tine nici fața nu te ajuta,iartă-mă ca ti-o spun. Încearcă să uiți această iubire platonică pe care mi-o porți. 🤣

Avem gusturi diferite draga , .. poate nici mie nu mi se va lăsa la fața ta însă nu cred că vrei sa mă iei de bărbat !!,

te las să mă calci pe cap dar și eu mă voi juca cu parul și bucile tale așa cum vreau eu 😉😛

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
5 minutes ago, Tinderboy said:

Avem gusturi diferite draga , .. poate nici mie nu mi se va lăsa la fața ta însă nu cred că vrei sa mă iei de bărbat !!,

te las să mă calci pe cap dar și eu mă voi juca cu parul și bucile tale așa cum vreau eu 😉😛

Ești cam nebun de felul tău, nu am zis ca vreau am zis ca DOAR! Stai cuminte ca nici nu m-ai văzut în realitate ca să faci comparație între noi doi la aspect. Te las da ,să faci doar laba! Că atât poți sa faci în cazul meu. 

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0

uite ca să clarific aici , platonic sau nu eu cred că nici sex nu as putea sa fac cu tine , pe frunte părintește te as pupa .

Îmi ești că și o amica draga , deși m ai beștelit de câteva ori eu tot nu m am supărat pe tine 👍

In sinea mea știu că ești o fata super de treabă și toată adversitatea asta este de fapt  un scut al tau , o carapace , trebuie sa te protejezi de tot felul de oameni răi și dubioși însă eu nu fac parte din acea categorie .

Ți am  arătat asta de N ori și nu cred că nu ai observat încă .

te respect mult !!

 

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
3 minutes ago, Tinderboy said:

uite ca să clarific aici , platonic sau nu eu cred că nici sex nu as putea sa fac cu tine , pe frunte părintește te as pupa .

Îmi ești că și o amica draga , deși m ai beștelit de câteva ori eu tot nu m am supărat pe tine 👍

In sinea mea știu că ești o fata super de treabă și toată adversitatea asta este de fapt  un scut al tau , o carapace , trebuie sa te protejezi de tot felul de oameni răi și dubioși însă eu nu fac parte din acea categorie .

Ți am  arătat asta de N ori și nu cred că nu ai observat încă .

te respect mult !!

 

Comparatie ca și aspect ?

ok ești mai bine ca mine și mai frumoasa însă eu mai copt , intelegator  , cald și cu suflet frumos , aia fizica e trecatoare ca idee , nici bocciu nu sunt însă și eu modest fiind  îmi dau un 8,39 😉😊😊

Link spre comentariu

Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
18 minutes ago, Tinderboy said:

Comparatie ca și aspect ?

ok ești mai bine ca mine și mai frumoasa însă eu mai copt , intelegator  , cald și cu suflet frumos , aia fizica e trecatoare ca idee , nici bocciu nu sunt însă și eu modest fiind  îmi dau un 8,39 😉😊😊

...  și acum chiar te las ,

să mai auzim de tine cu alta ocazie , (accept scuze ca idee, te iert dar nu te uit )

pupici multi !!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...