Jump to content

Fata din Republica Dominicana, a fost cineva la ea, cum este..rog sa spuneti recenzii

Recommended Posts

13 hours ago, tomson said:

Si eu eram curios de latina ca in filme. Dar nu raspunde la nimic.

Răspunde pe OaȚap. Trebuie doar să ai habar uMpicuț de spaniolă/venezueleană/argentiniană/mexicană etc. Eu am o căruță de telenovele vizionate, deci nu-i o problemă. M-am conversat destul de mult cu ea, mai mult din curiozitate să văd dacă pricepe toate balivernele de i le-am scris eu :) chiar ne-am înțeles bine... Mai puțin cu privire la programul ei de lucru și ora la care ne-am fi putut vedea. N-am fost pe același fus orar 🥺

Scrie-i așa: "Hola, Bombon!" o să-ți răspundă cu "Hola Bb" ❤️

• Like 1
  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Una bucata Ruby la care am fost, nu este chiar ceea ce trebuie, asa cum au scris unii colegi de pe aici, inclusiv domnul cozonac7 si mai cativa futaci de-aici, care cam exagereaza cu recenziile din ca

Salutare . Am fost zilele trecute la Ruby , Programare făcută pe whatsapp, ajutor de la translate … am primit share location . Anjuns la ea , deschide o fata micuța de stătută cu sâni m

Salutare, au am fost zilele acestea la domnisoara: 1.Locatia - Liviu Rebreanu 175, cand am vizitat-o eu era singura in apartamen 2.Modalitatea de contact: WhatsApp 0738072294 3.Detalii despre in

Acum 3 ore, Cozonac7 a spus:

Răspunde pe OaȚap. Trebuie doar să ai habar uMpicuț de spaniolă/venezueleană/argentiniană/mexicană etc. Eu am o căruță de telenovele vizionate, deci nu-i o problemă. M-am conversat destul de mult cu ea, mai mult din curiozitate să văd dacă pricepe toate balivernele de i le-am scris eu :) chiar ne-am înțeles bine... Mai puțin cu privire la programul ei de lucru și ora la care ne-am fi putut vedea. N-am fost pe același fus orar 🥺

Scrie-i așa: "Hola, Bombon!" o să-ți răspundă cu "Hola Bb" ❤️

Dar pe care numar ? ca 0738072294 pare fara oatz

eu i-am scris pe dominicana in sms

iar pe tel  : momentan clientul nu poate fi apelat

• Like 1
11 minutes ago, tomson said:

Dar pe care numar ? ca 0738072294 pare fara oatz

eu i-am scris pe dominicana in sms

iar pe tel  : momentan clientul nu poate fi apelat

Name:Mamasita CostaRica 
Mobile:0738 072 294

O fi în concediu în Dominicană/Punta Cana/Cancun... Ăia probabil au incidență sub 10% :)

• Like 1