Sari la conținut

♥️♥️ Karina ♥️♥️ Nouă la tine in oraș !! 0748371015


Postări Recomandate

  • Oras:Targu-Mures
  • Oras:Targu-Mures

Buna, am vizitat-o pe titulara topicului și a fost chiar ok, mai ales daca tii cont și de cadou - 100 finalizarea.

Unii au criticat că pare pusa pe graba și că nu există GfE, dar am avut experiențe mai neplăcute din punctele astea de vedere la 150 și chiar 200 finalizarea unde din recenzii nu ai fi intuit asta, nimeni nu critica.

Nu zic că asta este o experiență neplăcută, ba dimpotrivă, a fost o experiență cel puțin de nivel mediu, pe total un 7-8. Ca aspect, fata e de 8 cred, foarte tanara (19 ani a zis), slim, sani ok,  chiar a intuit că sunt un pic timid și a încercat să susțină conversația. Locație ok, blv 1 Dec 1918, nu avea colega. De revizitat - posibil.

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 2 ore, Belamistroke a spus:

Buna, am vizitat-o pe titulara topicului și a fost chiar ok, mai ales daca tii cont și de cadou - 100 finalizarea.

Unii au criticat că pare pusa pe graba și că nu există GfE, dar am avut experiențe mai neplăcute din punctele astea de vedere la 150 și chiar 200 finalizarea unde din recenzii nu ai fi intuit asta, nimeni nu critica.

Nu zic că asta este o experiență neplăcută, ba dimpotrivă, a fost o experiență cel puțin de nivel mediu, pe total un 7-8. Ca aspect, fata e de 8 cred, foarte tanara (19 ani a zis), slim, sani ok,  chiar a intuit că sunt un pic timid și a încercat să susțină conversația. Locație ok, blv 1 Dec 1918, nu avea colega. De revizitat - posibil.

 

Mulțumesc frumos pentru cuvintele frumoase și te mai aștept pe la mine cu drag ❤

Link spre comentariu
  • Oras:mures
  • Oras:mures

salut,

am vizitat-o si eu pe Karina.

pot spune ca mi-a placut. are avantajul tineretii, accepta orice pozitii

la OP: 8 (nu sunt fan, daca va accepta CIM sa vedem), OP: 9 . inca sunt 'uimit' de corpul ei 'fraged' , poate si de aici entuziasmul ...😊

i-as propune sa incerce un fel de 'role play' , sa astepte vizitatorii intr-o imbracaminte de scolariță  ... eventual un striptease ....

pentru mine e de revizitat.

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 13 minute, m_raducu_2012 a spus:

salut,

am vizitat-o si eu pe Karina.

pot spune ca mi-a placut. are avantajul tineretii, accepta orice pozitii

la OP: 8 (nu sunt fan, daca va accepta CIM sa vedem), OP: 9 . inca sunt 'uimit' de corpul ei 'fraged' , poate si de aici entuziasmul ...😊

i-as propune sa incerce un fel de 'role play' , sa astepte vizitatorii intr-o imbracaminte de scolariță  ... eventual un striptease ....

pentru mine e de revizitat.

 

Hei,  mulțumesc frumos pentru recenzie și voi adauga si role play când voi avea timp sa ma duc sa iau uniforme. Te pup și te mai aștept 💋💋💋

Link spre comentariu

am fost la domnisoara. M-am simtit foarte bine alaturi de ea. Vorbareata,curata,slim,sani mici frumosi. Nu m-a grabit,am stat o finalizare,in jur de 25 minute. Am inceput cu ON,dupa care diferite pozitii.M -a terminat cu gurita ei,un oral foarte bine facut Eu unul m-am simtit foarte bine. Pasarica curata,labii mari numai buna de lins. Am decartat 100 lei si m-am dus. Astepta altcineva in fata blocului.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 10 minute, Floriane a spus:

am fost la domnisoara. M-am simtit foarte bine alaturi de ea. Vorbareata,curata,slim,sani mici frumosi. Nu m-a grabit,am stat o finalizare,in jur de 25 minute. Am inceput cu ON,dupa care diferite pozitii.M -a terminat cu gurita ei,un oral foarte bine facut Eu unul m-am simtit foarte bine. Pasarica curata,labii mari numai buna de lins. Am decartat 100 lei si m-am dus. Astepta altcineva in fata blocului.

Mulțumesc pentru recenzie . Te pup 💋

Link spre comentariu
Vizitator fardugol
Reputație: 0

Karina drăguța...sau e pleonasm?

Încercarea nr.1 de programare prin wtp. cam din scurt, nereușită, mi-a propus altă oră...nu puteam eu.

Cu lecția învățată la tentativa nr.2 programare făcută cu o zi mai devreme, confirmată la 15 min. înainte, respectată la minut...are o agendă unde își notează clienții, un mare plus.

Fata tinerică, drăguță și la față, subțirică, sânii medii frumoși pentru mine...ea vrea să-i mărească...(dont do it) zâmbăreață, deschisă, foarte ok.

Două minute de socializare, igienizare și...la treabă.

Am întrebat ce se poate face și ce nu...sărutări până la gât că se gâdilă...fără anni...ok

După câteva minute de explorare, am trecut la oral ne... soft, fără atenție la biluțe...m-a întrebat cum îl prefer...nota 9

Am cerut 69...

...chiar vrei?

...ăăă...da.

S-a cerut la baie la igienizare...

S-a întors în pași de dans fredonând o melodie...nice

Petrecut puțin timp în poziția asta, întors la oral din partea ei, pus căciulița și finalizat în prima poziție la normal.

N.P. ceva gemete, lubrifiant...nota 8

Scurtă pauză, trecut pe la baie, o juma de țigară...a răspuns la ceva mesaje...

Iarăși oral, am întrebat dacă se poate să stau în picioare la marginea patului...

nu se poate...ok

După două minute mă întreabă dacă să punem prezervativul pentru normal...

Încă nu că-mi place ce faci...

Pus prezervativul și finalizat pe la spate.

Mi-a plăcut că întinsă pe pat, și-a pus o pernă sub abdomen ca fundulețul să fie în poziția ideală pentru mine.

Prima finalizare 30 min...pauza 5 min...a doua maxim 15 min, fără grabă...așa s-a întâmplat.

Sunt unele aspecte care se pot îmbunătăți, depinde de ea dacă vrea...telefonul sună...mesajele vin...

Preț corect 100 lei/finalizare...pentru mine de revenit.

 

Te pup Karina și când mai treci prin frumosul nostru oraș e foarte probabil să ne mai vedem.

 

 

.......................................................................................................................................................................................................................................................

bucilescelmaifaincur

Link spre comentariu
  • Oras:Pitești
  • Oras:Pitești
Acum 40 minute, Kariina a spus:

Bună ziua dragilor , m-am hotărât ca să vă mai încânt cu prezența mea și săptămâna aceasta , va aștept cu programări ❤❤💋

0748371015 💋💋

received_544199803496105.jpeg

😘💋

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Buna dimineața , mi s au dat puțin planurile peste cap , astăzi și mâine pana la 13:00 vor fi ultimele zile la voi în oraș,  sper ca va plăcut prezența mea și voi reveni cu cea mai mare placere

0748371015 , va aștept cu programări 💋

received_270356221187677.jpeg

  • Like 1
  • Inimioara 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...