Sari la conținut

♥️♥️ Karina ♥️♥️ Nouă la tine in oraș !! 0748371015


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 7 ore, futacios de ocazie a spus:

Roșcată asta a întrat în topul meu. Nu e perfecta da a doua vizita m-a dat pe spate..

Pe lângă ca e tanara și frumoasa e   volubil și glumeata, te simți relaxat cu ea ...bineînțeles dacă și tu o faci sa fie relaxata, o gluma și o vorba drăguță nu strica niciodată.

Nu dau note ca as fi subiectiv. Pentru mine copila asta a fost exact ce îmi trebuia.

Dacă va face și anal, va fi de top.

O recomand pentru iubitorii de slim, young and crazy

Îți mulțumesc pentru cuvintele frumoase . Te pup 😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • pisicuts a schimbat titlul în ♥️♥️ Karina ♥️♥️ Nouă la tine in oraș !! 0748371015

Am fost si eu colegi. Fraguta fata. Miniona, micuta. Zice ca ate 19 ani. Arata de 16. Oral bun, se misca bine la NP. Face si CIM chiar daca e contra cost e un punct in plus.
Eu eram obosit de pe drum. Primul nr a mers, la al doilea s a chinuit fata sa ridice soldatul. A reusit pana la urma si a dat toata silinta. Apreciez.

Sunt sperante se top la fata daca si tine cont de recomandarile noastre cum zice

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 22 minute, divinul a spus:

Am fost si eu colegi. Fraguta fata. Miniona, micuta. Zice ca ate 19 ani. Arata de 16. Oral bun, se misca bine la NP. Face si CIM chiar daca e contra cost e un punct in plus.
Eu eram obosit de pe drum. Primul nr a mers, la al doilea s a chinuit fata sa ridice soldatul. A reusit pana la urma si a dat toata silinta. Apreciez.

Sunt sperante se top la fata daca si tine cont de recomandarile noastre cum zice

 

Mulțumesc frumos pentru cuvintele frumoase și pentru recenzie . Te pup 😘😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

Am uitat sa precizez: are fatuca asta niste labii dementiale. Le-am lins putin si dupa o mica despartire cu degetul a rezultat un tablou cu o floare la care merita sa privesti toata ziua. Mmm, delicioasa.

Link spre comentariu
Vizitator fardugol
Reputație: 0

Am fost să o încălzesc puțin pe Karina, nu prea mi-a ieșit că nu am fost în formă...

Plătit 150 să încerc un serviciu relativ nou introdus,

Început cu ceva povești amuzante, un oral de inițiere, m-a tratat cu fundul la normal și din nou oral cu C.I.M.

Dă drumul la centrală Karina că ți se întăresc ...le și nouă ne rămâne mică 😁.

Te pup zăpăcită mică.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 12 ore, fardugol a spus:

Am fost să o încălzesc puțin pe Karina, nu prea mi-a ieșit că nu am fost în formă...

Plătit 150 să încerc un serviciu relativ nou introdus,

Început cu ceva povești amuzante, un oral de inițiere, m-a tratat cu fundul la normal și din nou oral cu C.I.M.

Dă drumul la centrală Karina că ți se întăresc ...le și nouă ne rămâne mică 😁.

Te pup zăpăcită mică.

Mulțumesc pentru vizita 💋💋 Am dat am dat , atunci abea m am mutat și nu a apucat sa se încălzească așa repede 😅

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Tocmai iesit de la miniona asta superba trebuie sa va impartasesc experienta avuta.

Karina e o fata superba, acum bruneta, cu un fundulet obraznic si zambet sagalnic.

Pentru iubitorii de slim &crazy e idealul.

Eu ii dau 10 pe linie, pentru ca sunt subiectiv si e pe gustul meu.

Mergeti fratilor ca imediat pleaca si ratati ceva frumos.

Te pupicesc🥰😅

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 19 ore, futacios de ocazie a spus:

Tocmai iesit de la miniona asta superba trebuie sa va impartasesc experienta avuta.

Karina e o fata superba, acum bruneta, cu un fundulet obraznic si zambet sagalnic.

Pentru iubitorii de slim &crazy e idealul.

Eu ii dau 10 pe linie, pentru ca sunt subiectiv si e pe gustul meu.

Mergeti fratilor ca imediat pleaca si ratati ceva frumos.

Te pupicesc🥰😅

Mulțumesc frumos pentru vizita și recenzie . Te pup și te mai aștept ❤️❤️❤️❤️

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...