Sari la conținut

♥️♥️ Karina ♥️♥️ Nouă la tine in oraș !! 0748371015


Postări Recomandate

  • Telefon: 0777777777
  • Oras:Romania
  • Telefon: 0777777777
  • Oras:Romania
Acum 5 ore, pulosa1234 a spus:

Ceva agnee sau eruptii habar nu am. Da nu mi se pare ok...se scarpina incontinu era rosie. Repet fata ii ft ok la comportament si servicii. Dar parca iti taie chefu ce vezi 

psoriazis?

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 9 ore, pulosa1234 a spus:

Ceva agnee sau eruptii habar nu am. Da nu mi se pare ok...se scarpina incontinu era rosie. Repet fata ii ft ok la comportament si servicii. Dar parca iti taie chefu ce vezi 

 

La 28.11.2021 la 12:41, pulosa1234 a spus:

Am fost la ea ii frumusica suge bine pizda frumoasa. Dar problemele.cu pielea ar trebuii sa le rezolve inainte sa mai activeze. Eu nu mai revin

Bună , nu am astfel de probleme , am avut o toxiinfecție alimentara, nimic grav.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Bună ziua dragilor  , de mâine voi fi disponibila la voi în oraș și putem stabili o întâlnire.  Locatia va fi aceeași unde v-ați obișnuit. 

Am actualizat lista serviciilor și o voi pune mai jos . Va pup și va aștept cu drag 💘💘

Serviciile mele sunt urmatoarele:

♥️Sex normal doar protejat

♥️ Sex anal ( doar protejat și în funcție de mărime , țin sa va anunț ca sunt la început)

♥️Sex oral protejat (neprotejat in functie de igiena)

♥️GFE

♥️FK (in functie de igiena si compatibilitate)

♥️Sex in diferite pozitii

♥️Role play

♥️Sex cu cupluri

♥️Hand job

♥️Masaj de relaxare

♥️Footjob

♥️Annilingus pasiv

 

Pentru aceste servicii preturile vor fi urmatoarele:

O finalizare sau 30 de minute 100 de lei

2 finalizari sau 60 de minute 200 de lei

️EXTRA 50 de lei ( CIM/COF) 

️ EXTRA 100 de lei ANAL 

 

NU SE ACCEPTA SUB NICI O FORMA

Sex normal  neprotejat

 Sex anal neprotejat

Persoane sub influenta alcoolului

Persoane nerespectuoase

Persoane cu bile sau alte adaugiri

Programarile se vor face strict prin SMS,WHATSAPP SAU PM

  • Like 1
  • Inimioara 4
Link spre comentariu
  • Oras:Forum
  • Oras:Forum

Cu treaba prin orasul vostru, am testat si aceasta fata si concluzia ar fi: ieftin si bun😄

Fata arata foarte bine, draguta, as pleca cu ea acasa dar mai am una si s-ar putea sa se certe amandoua😂😂 Oralul a fost bunicel, la normal ok, am schimbat in pozitii mai putin favorabile pentru ea si a reusit sa reziste putin😁 Ca atitudine ar putea sa se imbunatateasca putin daca vrea sa ajunga la TOP, bine nici nu aveti sectiune de Top pe Mures😂😂😂 Locatia e ok, cu tot ce trebuie unui curvar. Igiena e ok, nu am simtit nimic suspect.

Asa per total a fost ok si sper sa ne mai sincronizam si in viitor😉

Locatie : 9

ON: 9

NP: 8

  • Like 5
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 8 ore, Muzicutza a spus:

Cu treaba prin orasul vostru, am testat si aceasta fata si concluzia ar fi: ieftin si bun😄

Fata arata foarte bine, draguta, as pleca cu ea acasa dar mai am una si s-ar putea sa se certe amandoua😂😂 Oralul a fost bunicel, la normal ok, am schimbat in pozitii mai putin favorabile pentru ea si a reusit sa reziste putin😁 Ca atitudine ar putea sa se imbunatateasca putin daca vrea sa ajunga la TOP, bine nici nu aveti sectiune de Top pe Mures😂😂😂 Locatia e ok, cu tot ce trebuie unui curvar. Igiena e ok, nu am simtit nimic suspect.

Asa per total a fost ok si sper sa ne mai sincronizam si in viitor😉

Locatie : 9

ON: 9

NP: 8

Mulțumesc frumos pentru recenzie și pentru cuvintele frumoase 💘💘 te pup și te mai aștept pe la mine 💋

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 8989989
  • Oras:Mures
  • Telefon: 8989989
  • Oras:Mures

Am vizitat-o din nou pe frumoasa Kariina, mai ales ca a introdus în meniul ei și analul 😁😁

Locație Maurer Rezidence, programare făcută din timp pe whatsapp, respectata de ambele părți. M-a așteptat în lenjerie intima. 

ON - bunicel cu ușoare tente de deep 

AP - soft disponibile doar 2 poziții fiind foarte începătoare. Am reușit doar într-o singura pozitie (din cauza mea 😅). Aviz amatorilor care sunt mai dotați sau nu știu sa fie gentili sa nu o speriem pe fata. Ar fi păcat sa scoată analul din meniu 😔

De reevizitat pentru mine sigur, mai ales dacă nu scoate analul din meniu. 

Te pup frumoaso și sper sa ne revedem curând 😘😘

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Vizitator fardugol
Reputație: 0

Săptămâna asta, am fost de trei ori la Karina.

Confirmarea programării obligatorie și la clienții fideli.

Am stat și la oră cu sex normal sau la finalizare cu COF sau CIM.

Deocamdată sunt la faza de studiu intens cu analul proaspăt introdus în meniu, foarte tentant, dar amân pe următoarea vizită la noi în oraș, când mai prinde un pic de experiență și relaxează mai mult intarea din spate.

La oral a progresat mult, o face cu simț de răspundere, am și o nouă poziție preferată eu în genunchi în pat mă joc cu buzele ei sexy și limbuța ce-i întotdeauna pusă pe șotii.

Există și ușoare tente de deep, dar nu susținute.

La normal nu a lipsit la nici o întâlnire căprița...

O ajută mult că-i drăguță, zâmbăreață și machiată discret - lenjeria neagră de astăzi, foarte sexy, mai ales că a fost îndepărtată la patru mâini.

Acceptă și F.K. deci meniul este foarte variat.

Bravo Karina și mulțumesc.

La finalizarea facială mai apar probleme din cauza bărbaților fără o țintă precisă...scuze.

Foarte probabil să ne vedem de fiecare dată când treci prin frumosul nostru oraș.

Te pup și Sărbători Fericite!

Link spre comentariu
Vizitator newmit
Reputație: 0

am vizitat domnișoara înainte de sărbători.Programarea a fost respectată de ambele părți.Fata este organizată frumos,cu agenda, scrie de mana,notează banii primiți,cate numere stai,ce servicii alegi,asta daca alegi extra ca la mec Donald's,încă un pic și va da și bon .
Am inceput cu tradiționalul duș chiar daca am făcut înainte,dă bine la imagine că ești curat sau măcar ca poate să îți facă ON deși oricum îți decalotează stiuletele și te freacă bine,aici no comment,sper că și ea are o buna igiena a cavității orale.
In pat acțiunea a început cu un ON făcut bunicel,continuam cu 69 privelistea fainuta,mandarina curata,epilata,fara mirosuri,mi-au plăcut mult labiile model din acela de atârnă că o mănușă. 
No mie îmi place extrem de mult 69,dar am zis sa ne oprim totuși că făcea treabă prea bună,mai avem puțin și ejaculam.Totu frumos,incercat și din spate,iar era să termin.Bun mai incercam și LOT,aici ce sa zic chiar e on top of me dar pe tot corpul.Ma gândeam că va sta perpendicular din păcate a stat mai mult paralel.Au fost niste sărutări anemice din partea la amândoi,in jurul claviculei,nimic mai mult,nu prea a fost eye contact,so zic direct nu so uitat către mine deloc.Amu ce sa zic chiar urat cu spume nus.E aia e,bănuiesc că de FK nici nu poate fi vorba,aveam numa o guma,și m-am spălat pe dinți înainte cu 2 ore csf data viitoare dau cu susul și în gura,my bad.
Tot am văzut că se dau note o sa dau și eu câteva : 
Locația : 10 ,deobicei este irelevantă dar aici ii cat de cat ferit de lume,zona mai puțin frecventată,eventual te văd ăștia de la armata pe camera.A avut prosoape si apă caldă,așternutul era ok,cel puțin era uscat la fel și perna.
ON : merge un 8,o fost ok era sa îmi și dau drumul.Mana pe coaie sau în zonele adiacente nu a pus dar macar te întreabă viteza cu care să îl execute. 
NP : 7 pentru LOT da contre din când în când,este strâmtă.
Aspect : 6 pentru că este slim spre anorexica,sâni cam mici spre doesn't exist iar între zona lombara între L5 și L3 are niste erupții cutanate,unii au spus că este "agnee" dar este departe de semnele unei acneei . 
Halat : 100 de lei,un preț corect nimic mai mult puțin m-am simțit grăbit,poate din cauza la dus,ar trebui sa ne luam un xioami mi band .
GFE : Nu am cum sa dau nota aici pentru că un pic m-am simțit grăbit,FK nu,îmbrățișări nu,ce sa zic poate data viitoare va fi mai bine.
de revenit ? Pai ce sa zic la 100 de lei nu greșești daca o alegi pe dansa posibil că aș mai reveni,dar trebuie sa încerc și cu un BBW sa vad care îmi place mai mult.

Un an nou plin de erecții puternice s-aveti ! 

Link spre comentariu
  • Oras:Târgu Mureș
  • Oras:Târgu Mureș
La 25.12.2021 la 10:30, Kariina a spus:

Bună dimineața dragilor . Crăciun fericit tuturor  , astăzi este ultima zi la voi în oraș 💘💘 Programul de lucru este același 10:00 -22:00IMG-20211111-WA0009.jpg.e749a1ed2b2e4ab8c0ef012b598a21d8.jpg

Când mai ajungi prin Mures?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...