Sari la conținut

❤❤Noua in orasul vostru ❤❤


Postări Recomandate

  • Oras:Brăila
  • Oras:Brăila

Hai cu noroc, vin și eu azi cu o recenzie scurtă, de data asta, practic am sunat-o stabilit să ne găsim și când am ajuns, pula și căciula,  n-a mai răspuns. Am zis să-i acord o șansă poate o fi pe meserie chiar dacă făptură are 300 kg în viu și când colo e și nesimțită pune oameni pe drum degeaba. Sper să fi fost un caz izolat și în general să țină cont cu cine vb pt că nu i chiar asa de greu dar ma îndoiesc. Pare genu care nu tine cont de nimic când are clienți și apoi plânge și nu înțelege de ce nu mai vin oamenii la ea. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:USA
  • Oras:USA
Acum 19 ore, rake2000 a spus:

Hai cu noroc, vin și eu azi cu o recenzie scurtă, de data asta, practic am sunat-o stabilit să ne găsim și când am ajuns, pula și căciula,  n-a mai răspuns. Am zis să-i acord o șansă poate o fi pe meserie chiar dacă făptură are 300 kg în viu și când colo e și nesimțită pune oameni pe drum degeaba. Sper să fi fost un caz izolat și în general să țină cont cu cine vb pt că nu i chiar asa de greu dar ma îndoiesc. Pare genu care nu tine cont de nimic când are clienți și apoi plânge și nu înțelege de ce nu mai vin oamenii la ea. 

Mare noroc ai avut, ca nu scapai viu sau nemancat. 🤪 De asta nu are nici o recenzie ca cei care au fost la ea nu au scapat cu viata.

Link spre comentariu

Buna disponibilă pana la 22....scz .dacă nu am recenzii aici în oras ..nu înseamnă  că nu îmi respect programarile ....dacă în 10 min primesc 10 tel și toți îmi promit ca ajung în câteva minute ..și la tel nu specificați de unde a-ți luat numărul meu ..eu nu am de unde sa stiu .cine și cum este ...dacă va spus sa va faceți o programare..sunt unii care nu se țin de cuvânt..și alți care doresc sa vina ii refuz și aștept pe persoanele care trebuie sa vina și nu mai apar ..scuze ..o zi frumoasa  sa aveți. Va pup

Link spre comentariu
  • Oras:Brăila
  • Oras:Brăila

Nu-i chiar atât de complicat să respecți o programare e chiar simplu, dacă te sună cineva și îți spune ca ajunge în 10 sau 15 min aștepți 10 sau 15 min apoi faci altă programare nu faci 10 și care ajunge primul ăla e. Înțeleg că pt tine e mai bine așa că în felul ăsta ai unul sigur la ușă ta dar ceilalți o să-ți zică pas alta dată și probabil  o să ramai fără mușterii la ușă

Link spre comentariu
  • Telefon: 0843473808
  • Oras:Galați
  • Telefon: 0843473808
  • Oras:Galați
La 03.10.2021 la 13:08, cretu_69 a spus:

Mare noroc ai avut, ca nu scapai viu sau nemancat. 🤪 De asta nu are nici o recenzie ca cei care au fost la ea nu au scapat cu viata.

🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Eu am fost de câteva ori la ea ;dar am scapat! 

Link spre comentariu
8 hours ago, wagabondu2290 said:

🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Eu am fost de câteva ori la ea ;dar am scapat! 

Păi nu faci si tu o recenzie cum trebuie?Mă interesează igiena in special.Se pretează la cunilingus?Cum are mameloanele?Că dacă le are mici și nepronunțate nu-mi plac.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0843473808
  • Oras:Galați
  • Telefon: 0843473808
  • Oras:Galați
Acum 3 ore, Perversus a spus:

Păi nu faci si tu o recenzie cum trebuie?Mă interesează igiena in special.Se pretează la cunilingus?Cum are mameloanele?Că dacă le are mici și nepronunțate nu-mi plac.

Are recenzii pe Galați și cred ca i-am făcut și eu! Mameloanele le are mari ;acum este foarte grasa, înainte pot zice ca era plinută! 

Cunilingus și annilingus sau ce mai dorești dute și încearcă ;eu nu am asemenea pofte! 

Link spre comentariu

  • Telefon: 0843473808
  • Oras:Galați
  • Telefon: 0843473808
  • Oras:Galați
Acum 4 ore, Perversus a spus:

Păi nu faci si tu o recenzie cum trebuie?Mă interesează igiena in special.Se pretează la cunilingus?Cum are mameloanele?Că dacă le are mici și nepronunțate nu-mi plac.

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...