Sari la conținut

❤😘Oana siliconata reală 0733467262


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:medias
  • Oras:medias
1 hour ago, Oana_01 said:

Nu știu ce tot vrei tu din moment ce eu am acest anunț acest topic se confirma ca sunt fata din poze... mută-te te rog pe alt topic 😘.mersi.

Cel mai bine ignoral. Cu cat il bagi in seama mai mult, cu atat posteaza mai mult. Lasa sa posteze. Eventual il poti raporta unui moderator si se vor lua masurile care trebuie impotriva lui, daca mai insista.

 

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 1 oră, angelmro a spus:

Cel mai bine ignoral. Cu cat il bagi in seama mai mult, cu atat posteaza mai mult. Lasa sa posteze. Eventual il poti raporta unui moderator si se vor lua masurile care trebuie impotriva lui, daca mai insista.

 

Mersi pentru sfat ai perfecta dreptate 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Intre munti si vai si dealuri
  • Oras:Intre munti si vai si dealuri
47 minutes ago, andrei_cristescu said:

pacat ca iti zice sa vii in avangarden si sa o suni cand ajungi , iar ce sa vezi?! cand ajungi dupa 10 min de cand ai vorbit NU MAI RASPUNDE !! 

Incearca whatsapp, mie mi-a raspuns fara probleme pe whatsapp.
(Ah, acum vad ca ai scris acum 46 minute, e probabil de mult consumata ideea)

Oricum... vad ca o singura recenzie este aici, a mea, si nici aia nu e stralucita.

Poate i-a mers mai bine de pe publi, cine stie...

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 1 oră, andrei_cristescu a spus:

pacat ca iti zice sa vii in avangarden si sa o suni cand ajungi , iar ce sa vezi?! cand ajungi dupa 10 min de cand ai vorbit NU MAI RASPUNDE !! 

Ai avut tu programare la mine și eu nu ți am răspuns nu cred ... toți care au fost la mine pot confirma ca nu pun pe nimeni pe drumuri și sa nu m ai răspund

Link spre comentariu
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu
1 oră în urmă, Oana_01 a spus:

Ai avut tu programare la mine și eu nu ți am răspuns nu cred ... toți care au fost la mine pot confirma ca nu pun pe nimeni pe drumuri și sa nu m ai răspund

exact asa ai facut , ti am zis ca vin acum , ai zis hai si suna ma cand ajungi in avangarden, dar ce sa vezi 15 min mai taziu nu ai mai raspuns , nici la telefon nici la mesaj , si tu acum zici NU CRED ? ba sa crezi ... ca asa este !! 

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
1 oră în urmă, andrei_cristescu a spus:

exact asa ai facut , ti am zis ca vin acum , ai zis hai si suna ma cand ajungi in avangarden, dar ce sa vezi 15 min mai taziu nu ai mai raspuns , nici la telefon nici la mesaj , si tu acum zici NU CRED ? ba sa crezi ... ca asa este !! 

Minți cu nerușinare și nu înțeleg care este scopul...

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 1 minut, andrei_cristescu a spus:

 

bravo, eu doar am povesit experienta mea, pentru care apropo am si dovezi ... dar aici nu-i vorba despre asta... eu doar am spus cum ai facut 

Chiar te rog dacă poți sa îmi trimiți sau sa pui aici pentru ca eu am cautat în mesaje și nu am nici un mesaj în care mi spune am ajuns și sa nu m ai răspund 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...