Sari la conținut

!!!!!Mihaela noua in domeniu!!!!!!


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

@mihaelaaaa  @antoniaaaa  

-username similar 


-aceeasi locatie: amzei x  victoriei

-servicii copy paste

-refuza sa puna poze de bun simt doar balarii din care nu intelegi nimic… 

-cateva (probabil multe) kg peste 

 

V-ati prins? 

intrebarea mea este: au acelasi manager? sau Antonia e manageru? Sau sunt una si aceeasi persoana 😂😂✌️

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
Acum 10 ore, giancarlofis a spus:

@mihaelaaaa  @antoniaaaa  

-username similar 


-aceeasi locatie: amzei x  victoriei

-servicii copy paste

-refuza sa puna poze de bun simt doar balarii din care nu intelegi nimic… 

-cateva (probabil multe) kg peste 

 

V-ati prins? 

intrebarea mea este: au acelasi manager? sau Antonia e manageru? Sau sunt una si aceeasi persoana 😂😂✌️

Vai ce calcule ai făcut tu😂😂
inainte sa deschid acest topic, m am uitat la mai multe fete sa văd ce trebuie sa scriu,ce include anunțul . M am descurcat greu , abia am reușit sa-l deschid. 
daca am furat o idee de conținut sau mai multe ....... nu înseamnă așa ceva ce zici tu. Poate ai dreptate , poate am colege in acest bloc . Exista posibilitatea . Dar eu nu știu despre ce vorbești tu. 
 

Zi buna!

 Te aștept și pe tine dacă vrei ;))) nu fi rău 😂😂 pupiceiiiii pa-pa

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 3 minute, mihaelaaaa a spus:

Dar eu nu știu despre ce vorbești tu. 

ai copiat textul de la colega de palier fara sa stii ca sunteti colege? 😂 da bine


puteai sa zici ca va cunoasteti si te a indrumat ea sau ceva de genu 😂 

In fine,

Eu sper ca esti frumoasa si de treaba… ca aveti acelasi🐟 sau nu, nu mai conteaza.
Daca bagi niste poze cinstite.. vin.

Link spre comentariu
Acum 33 minute, giancarlofis a spus:

ai copiat textul de la colega de palier fara sa stii ca sunteti colege? 😂 da bine


puteai sa zici ca va cunoasteti si te a indrumat ea sau ceva de genu 😂 

In fine,

Eu sper ca esti frumoasa si de treaba… ca aveti acelasi🐟 sau nu, nu mai conteaza.
Daca bagi niste poze cinstite.. vin.

Dacă ești precum scri, nu cred ca ne vom înțelege ...sorry not sorry 😅

Link spre comentariu
Acum 30 minute, mihaelaaaa a spus:

Dacă ești precum scri, nu cred ca ne vom înțelege ...sorry not sorry 😅

Și tu trebuie sa mai înveți sa scrii!

Mai bine o dai pe fran-gleza - acolo nu pui “i” …pui “s”…și poate nimerești.

Link spre comentariu
1 oră în urmă, alves44 a spus:

se pare ca arati bine,  nu inteleg de unde atata mister in a posta ceva concludent pe forum ,       Filmuletele astea tip tiktok nu sunt prea inspirate 

 

Buna .... Pun filmulețe sa nu se mai spună ca sunt poze false ... !😚

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am trecut eu astazi pe la ea. Programare facuta pe whatsapp, respectata de ambele parti.

Locatia :  calea victoriei - piata amzei.

Am stabilit de la inceput ca raman doar pentru o finalizare. Am ajuns la locatie, mi-a deschis usa o fata frumoasa, dupa standardele mele. Bruneta, inalta, tatuata, cu cercei in diverse locuri, cu parul impletit stil afro. Eu as intoarce capul dupa ea pe strada.

Am fost servit cu un pahar de apa, poftit la dus, dupa care am trecut la actiune. 

Actiunea a debutat cu un ON, umed, cu incercari de deep, fara urme de dinti  . Mie mi-a placut.

Am trecut la normal(protejat), se misca bine, geme, se uita pervers in ochii tai, foarte interesanta actiunea, actiune acompaniata si de  FK.

Eu ii dau un 9 pentru toata prestatia.

Achitat 150 la inceputul actiunii.

Nu stiu daca pozele sunt reale sau nu, dar din punctul meu de vedere fata arata bine si isi merita banii ceruti. Bafta la futut.

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 2 ore, x-ulescu a spus:

Am trecut eu astazi pe la ea. Programare facuta pe whatsapp, respectata de ambele parti.

Locatia :  calea victoriei - piata amzei.

Am stabilit de la inceput ca raman doar pentru o finalizare. Am ajuns la locatie, mi-a deschis usa o fata frumoasa, dupa standardele mele. Bruneta, inalta, tatuata, cu cercei in diverse locuri, cu parul impletit stil afro. Eu as intoarce capul dupa ea pe strada.

Am fost servit cu un pahar de apa, poftit la dus, dupa care am trecut la actiune. 

Actiunea a debutat cu un ON, umed, cu incercari de deep, fara urme de dinti  . Mie mi-a placut.

Am trecut la normal(protejat), se misca bine, geme, se uita pervers in ochii tai, foarte interesanta actiunea, actiune acompaniata si de  FK.

Eu ii dau un 9 pentru toata prestatia.

Achitat 150 la inceputul actiunii.

Nu stiu daca pozele sunt reale sau nu, dar din punctul meu de vedere fata arata bine si isi merita banii ceruti. Bafta la futut.

Mulțumesc Pentru recenzie . 
pupp!😚😚😚😚😚😚

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...