Sari la conținut

Gina, nouă în domeniu


Vizitator Ginapitica

Postări Recomandate

Ca să ajungi la top, mai întâi e nevoie ca serviciile tale să fie pe măsura cerințelor noastre și să te ții de ele... 

Dar mai ai mult de mâncat ca să ajungi acolo, nu ajungi peste noapte. Tu nici măcar n ai o listă cu servicii, nici nu știi ce vrei să faci, încă nu ți ai intrat în pâine și vrei deja la top. Nebună mai ești 🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator Gighina
Reputație: 0
Acum 9 minute, the_big_man a spus:

De băieți simpatici ca mine te poți lua ,decat mieros,gfe ridicat,mirosind a primăvară,înțelegi tu.

Aștept cu nerăbdare să începi ,cum așteaptă Banciu sa crape Iliescu. :D

Da' ai grija,totuși nu te arunca și tu la preturi cum o fac  nesimtitele astea,analfabetele astea,care-s picate după ultima ploaie.

Eu zic că  am prețuri bune pentru ce ofer. Maine doi  băieți din București mă vor vizita cate 2 ore fiecare  .  Voi aprecia efortul lor ,  unul destul de mare având in vedere distanta de aproximativ 200 km până în orașul meu. 

 

Link spre comentariu
Vizitator Gighina
Reputație: 0
Acum 4 minute, belestelpeal a spus:

Ca să ajungi la top, mai întâi e nevoie ca serviciile tale să fie pe măsura cerințelor noastre și să te ții de ele... 

Dar mai ai mult de mâncat ca să ajungi acolo, nu ajungi peste noapte. Tu nici măcar n ai o listă cu servicii, nici nu știi ce vrei să faci, încă nu ți ai intrat în pâine și vrei deja la top. Nebună mai ești 🤣🤣

Da cum nu am meniu că  am. Oferta mea este unică  și atrăgătoarea . Clienți mei se simt mai bine cu pasarica mea plinută pe gura lor drăguță. 

Link spre comentariu
Vizitator Gighina
Reputație: 0
Acum 7 minute, belestelpeal a spus:

Păi suntem în 12, iar tu ai spus că pe 23 ajungi în București. Deja ai 2 băieți programați, fiecare și au rezervat 2 ore în compania ta și ce crezi... vin și de la sute de km doar ca să-ți rupă fâșneața ție 🤣🤣

 Vor să mă descopere primi. 👅

 Fără pulă măi,  sunt stăpână lor. 

Link spre comentariu
Vizitator Gighina
Reputație: 0
Acum 3 minute, belestelpeal a spus:

Să le spui să lase recenzie neapărat. Suntem toți curioși ce au să ne transmită primii oameni care au ajuns la păsărica ta 🤣🤣 va fi un moment istoric

 Singura mea teamă este să nu ajungă amândoi odată,  da lasă că oricum 😚 rămân la mine toată noapte , bem și ne distrăm.  

E ,stai să  vedem poate se răzgândesc 😏

Link spre comentariu
Vizitator Gighina
Reputație: 0

Îmi voi șterge acest cont. 

Una peste alta,  sunt bucuroasă că am cunoscut câțiva băieți buni și sper să  ținem legătura. 

💋

Link spre comentariu
Vizitator Gighina
Reputație: 0
Acum 16 ore, incepator2 a spus:

Tocmai te-ai făcut proastă indirect.

Bai dulceață,  am o combinație bună pentru tine.  Am oferte pentru extra capace 50 ron buc.  Ce înseamnă asta,   potențialul client ( clientul nostru, stăpânul nostru)  vrea să îmi dea capace in zona urechilor.  😚  Iti ofer posibilitatea să  le primești tu si facem jumătate,  jumătate.  Cum facem .

 Tu stai pe scara blocului  si cand te strig vi repede,  dar înainte te freci bine în zona urechilor să nu te prindă ăștia rece.  🤗

Link spre comentariu
Acum 6 ore, Gighina a spus:

Bai dulceață,  am o combinație bună pentru tine.  Am oferte pentru extra capace 50 ron buc.  Ce înseamnă asta,   potențialul client ( clientul nostru, stăpânul nostru)  vrea să îmi dea capace in zona urechilor.  😚  Iti ofer posibilitatea să  le primești tu si facem jumătate,  jumătate.  Cum facem .

 Tu stai pe scara blocului  si cand te strig vi repede,  dar înainte te freci bine în zona urechilor să nu te prindă ăștia rece.  🤗

„Bai dulceață” ?  Eu am destule, dacă vrei, îți dau și eu.
Te cam dai de gol singuR.
Nu v-ați plictisit ?
Nu vă merge.
Auzi, tu ești cumva Brett/țuicarul sau alex ăla ? șșmd ?

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 16 ore, Gighina a spus:

Am fost drăguță și  v am răspuns  aproape la toate întrebările.  Cred că trebuie să revin undercover,  deoarece am primit câteva amenințări.  Că cică bătaia mea va fi televizată 😏   mă retrag  

💋

Mergi la Acces Direct..cica se plătește bine, tii babele cu sufletul la gura..😄😄 lungește acolo poveste ...2-3 episoade cate 1000€ /emisiune  si te-ai scos fara sa pui găurile la bătaie 😁

Link spre comentariu
  • Oras:The city we all love to hate
  • Oras:The city we all love to hate
La 09.08.2021 la 13:09, Vizitator Ginaiute a spus:

Pe tine dragule am să te strâng între picioare până te sufoci  si iar si iar....

 Pentru doritori am ținute speciale.  Scolăriță,  studentă,  profesoară,  stăpână, office.

💋

 

Guyz, pacat ca ati speriat fata... rar gasesti oferta asta de tinute... le-as fi incercat pe toate 😔

Link spre comentariu
  • Oras:The city we all love to hate
  • Oras:The city we all love to hate
Acum 2 minute, Gina2 a spus:

Bună dragilor!

 Nu cred că băieți care m-au vizitat sâmbătă vor scrie o recenzie ,  cică nu vor să știe tot poporul ce înclinați sexuale au. Dar eu pot să vă povestesc în mare cum ne-am distrat. 

 

 Doi  nebuni💋 

 

 

Am ratat eu numarul de telefon? 🥺 il poti posta aici? Promit sa fac off-topic ca sa i se piarda urma 🤭😋

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 14 minute, Gina2 a spus:

Bună dragilor!

 Nu cred că băieți care m-au vizitat sâmbătă vor scrie o recenzie ,  cică nu vor să știe tot poporul ce înclinați sexuale au. Dar eu pot să vă povestesc în mare cum ne-am distrat. 

 

 Doi  nebuni💋 

 

 

Ginuta ast si eu maill

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...