Sari la conținut

Fantezie, Sex în public cu deplasare?


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
1 hour ago, Ilikeinair said:

Vreuna disponibila pentru sex în public ,sa facă deplasare?

La ce te-ai gândit? 🙄 O duci în centrul Clujului? Dacă futi o unguroaica în fata statuii lu Iancu sigur intri în istorie... 😀 😀 😀

  • Like 1
  • Haha 7
  • Inimioara 1
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0786293732
  • Oras:România
  • Telefon: 0786293732
  • Oras:România

Ceva gen,plimbare pe undeva retras,  mal Crișului, vreun parc, undeva în aer vreo toaleta decentă ,sigur ca nu la statui sau centru de oraș .🤣🤣🤣  

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator negru_voda
Reputație: 0
Acum 8 ore, Ilikeinair a spus:

Ceva gen,plimbare pe undeva retras,  mal Crișului, vreun parc, undeva în aer vreo toaleta decentă ,sigur ca nu la statui sau centru de oraș .🤣🤣🤣  

 

Daca afli ceva da de stire. Si eu caut :D 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Aia care a aparut in filmuletul ala presta si prin oras, presta putin spus, de obicei avea alte fete :)) ea doar lua din bani, cica facea doar masaj si fin orala si ala alea era paralela si plus ca am citit undeva pe aici pe un forum de al ei ca cica era in lotus la cafea si spunea in cura mare cu cine sa futut si alea alea.....

Link spre comentariu

Încearcă cu astea ce zic ca fac doar deplasări. Eu duceam amatoare agățate pe net, seara, pe drumurile lăturalnice dintre paleu și cetariu. Acuma nu stiu cum e zona dupa ideile CJ cu curățenia pe marginea drumului. Acum vreo 2 ani erau niște tufe mari pe margine, nu te vedea nici dracu din drum. Puteai da jos pantalonii lejer, fata putea pune umărul la treaba linistita. Le puneam capra  pe capota sau le puneam în genunchi langa masina pt supt. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot
On 8/8/2021 at 7:20 AM, Ilikeinair said:

Ceva gen,plimbare pe undeva retras,  mal Crișului, vreun parc, undeva în aer vreo toaleta decentă ,sigur ca nu la statui sau centru de oraș .🤣🤣🤣  

 

Îs o groază de pizde de liceu și studente cu fantezia asta. Eu zic că e mai ok cu civile.... 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
La 08.08.2021 la 23:17, chrisbbmike a spus:

La statuie a fost una ce a luat muie...a apărut și prin presă :)) 

Eu unul sincer am primit un oral sus pe deal la Ciuperca

imi cer scuze ca nu prea am inteles, ai primit sau ai dat un oral la Ciuperca?

  • Haha 3
Link spre comentariu
La 09.02.2022 la 23:46, Vasile98765 a spus:

Îs o groază de pizde de liceu și studente cu fantezia asta. Eu zic că e mai ok cu civile.... 

Cu pildele de liceu / facultate e riscant ca is proaste. Am pățit cu una care începuse sa se laude pe la prietene de era sa se afle

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Buna 

era o tipa in zona ciresica … una micuta si putin plinuta … avea anunt si pe publi nu o mai gasesc acuma … ea facea deplasari si de vreo 3 ori am mers cu ea in masina accepta … are si locurile ei … in plus facea un oral bun … daca o gasec iti las nr … evelin parca nu mai stiu sigur 

Link spre comentariu
Vizitator Mihai390
Reputație: 0
Acum 6 ore, dada30 a spus:

Buna 

era o tipa in zona ciresica … una micuta si putin plinuta … avea anunt si pe publi nu o mai gasesc acuma … ea facea deplasari si de vreo 3 ori am mers cu ea in masina accepta … are si locurile ei … in plus facea un oral bun … daca o gasec iti las nr … evelin parca nu mai stiu sigur 

Acuma recent sau mai demult ai fost la ea?

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea
La 15.02.2022 la 18:07, dada30 a spus:

Buna 

era o tipa in zona ciresica … una micuta si putin plinuta … avea anunt si pe publi nu o mai gasesc acuma … ea facea deplasari si de vreo 3 ori am mers cu ea in masina accepta … are si locurile ei … in plus facea un oral bun … daca o gasec iti las nr … evelin parca nu mai stiu sigur 

Un nr de telefon...? 

Link spre comentariu
On 2/9/2022 at 11:59 PM, alexbirta said:

Eu aveam o civilă pe care am fututo în pacul din muzeu fix lângă biserică erau niște barăci că era ceva șantier și erau așezate fix lângă biserică , dar a fost destul de mișto și puțin creepy

 

Delirezi, ca de obicei. Tu femei fara sa dai bani nu ai avut in toata viata ta aia amarata.

  • Haha 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Vizitator Miki88
Reputație: 0
La 24.02.2022 la 21:41, rocco s a spus:

 

Delirezi, ca de obicei. Tu femei fara sa dai bani nu ai avut in toata viata ta aia amarata.

Numai bogati pe aici,amărâți deloc….mulți ați uitat ca va certați cu câinele le mămăliga 🤣🤣🤣

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...