Sari la conținut

Roxana❌ ‪0733838451‬❌


Postări Recomandate

2 hours ago, roxana12 said:

Disponibilă pana la ora 00:00

Doresc cei ce m au vizitat astăzi sa lase recenzie . Mulțumesc și va aștept cu drag ❤️

 

Din pacate domnisoara a invatat sa se foloseasca de avantajul de femeie frumoasa si probabil din experiente anterioare(rele) nu mai are sentimente fata de barbati doar de buzunar ul lor. 

Sex banal cu foarte multe intreruperi (aici ma doare, sfarcurile sant sensible, pisicuta ii delicate) si finalizare manuala (trebuie sa te termini nu?) 

Imi pare rau sa spun dar 250 lei nu s-au meritat si daca  vrei sa faci meseria in continuare iti recomand alta abordare. 

  • Confuz 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
16 minutes ago, Danzaq0123 said:

Din pacate domnisoara a invatat sa se foloseasca de avantajul de femeie frumoasa si probabil din experiente anterioare(rele) nu mai are sentimente fata de barbati doar de buzunar ul lor. 

Sex banal cu foarte multe intreruperi (aici ma doare, sfarcurile sant sensible, pisicuta ii delicate) si finalizare manuala (trebuie sa te termini nu?) 

Imi pare rau sa spun dar 250 lei nu s-au meritat si daca  vrei sa faci meseria in continuare iti recomand alta abordare. 

Cont creat de 15 min🤔 recenzie cat se poate de banala😒 

Nu am fost inca la domnisoara dar nu prea imi vine sa cred ca si-ar ruga clientii sa-i lasa recenzie daca stie ca a prestat cum ai descris-o tu🤨

Stai linistit ca "acvariul" e destul de mare pentru toti si toate🤭

  • Like 4
Link spre comentariu
43 minutes ago, nickname90 said:

Cont creat de 15 min🤔 recenzie cat se poate de banala😒 

Nu am fost inca la domnisoara dar nu prea imi vine sa cred ca si-ar ruga clientii sa-i lasa recenzie daca stie ca a prestat cum ai descris-o tu🤨

Stai linistit ca "acvariul" e destul de mare pentru toti si toate🤭

Prietene daca am creat cont de 15 min nu inseamna ca nu sant activ pe forum doar ca nu am lasat o recenzie pana acum. Eu mi-am zis parerea si fiecare are dreptul sa inteleaga ce vrea. O seara buna 

  • Like 1
  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
32 minutes ago, roxana12 said:

Nu îl băgați in seama , din păcate nu toata lumea ma vrea la Oradea 🤷🏼‍♀️ Mai avem și câteva rivale 😘

Cat timp ai recenzii bune de la ttm, Panda... Etc sincer pe mine restul nu ma intereseaza, m-am bagat doar ca imi place sa "pescuiesc" 🤭😅😉

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...