Sari la conținut

❤ Rebeca ❤ 0751594713 ❤


Postări Recomandate

Bună frumoşilor, astăzi mă găsiți disponibilă până la ora 23:00  💟💟💟

🌺Servicii :

🏵 Oral protejat/ neprotejat (în funcție de igienă);
🏵Normal DOAR protejat;
🏵Finalizare corporală;
🏵Finalizare orală ( în funcție de igienă);
🏵Masaj de relaxare/ erotic;
🏵Sex în diferite poziții;
🏵 69 ;
🏵Finalizare facială (extra 50 lei);
🏵French kiss (extra 50 lei);
🏵Anal DOAR protejat ( extra 100 lei - menționez că sunt începătoare și voi accepta în funcție de mărime și grosime). 

🌺Prețuri: 
🏵 30 de minute - 150 de lei ;
🏵 60 de minute - 250 de lei .

Pupicei și vă aștept la mine  😜😜😜

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

In sfarsit am prins-o azi!Abia acum am inteles vorba colegului dyerserve despre love.Are fata asta un GFE superridicat!E lipicioasa,frumoasa,curata.

Locatia=langa Jerry's Pizza.

Apartament=curat,mare,2 fete-2 camere+living.

Rebeca=finuta,frumoasa,curata,tatuata piercing in nasuc,stie sa se faca placuta,miroase bine.Am ales o finalizare in lipsa de timp,dar acum imi pare rau ca nu am stat mai mult.Mergeti cu incredere,voi care doar cititi pe-aici si nu scrieti🤣🤣🤣.

Sper sa stea mai mult sa incerc mai mult,inclusiv cu colega.Te pup,fata frumoasa!Esti bomba!

P.S.Mie unul mi-a placut foarte mult experienta si revin cu siguranta.Dar asta nu inseamna ca restul veti simti la fel,mai ales daca esti badaran🤣🤣🤣

  • Like 4
  • Haha 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
1 oră în urmă, awokeone10 a spus:

In sfarsit am prins-o azi!Abia acum am inteles vorba colegului dyerserve despre love.Are fata asta un GFE superridicat!E lipicioasa,frumoasa,curata.

Locatia=langa Jerry's Pizza.

Apartament=curat,mare,2 fete-2 camere+living.

Rebeca=finuta,frumoasa,curata,tatuata piercing in nasuc,stie sa se faca placuta,miroase bine.Am ales o finalizare in lipsa de timp,dar acum imi pare rau ca nu am stat mai mult.Mergeti cu incredere,voi care doar cititi pe-aici si nu scrieti🤣🤣🤣.

Sper sa stea mai mult sa incerc mai mult,inclusiv cu colega.Te pup,fata frumoasa!Esti bomba!

P.S.Mie unul mi-a placut foarte mult experienta si revin cu siguranta.Dar asta nu inseamna ca restul veti simti la fel,mai ales daca esti badaran🤣🤣🤣

Mulțumesc frumosss ❤

Te pup și te îmbrățișez cu drag sper sa ne mai revedem 💋💋💋

Link spre comentariu
Vizitator sinner21
Reputație: 0

Salut,

Am fost in aceasta seara la Rebeca. Am facut programarea pe wapp si totul a fost foarte ok. Locatia e ok, arata bine, baie e dotata corespunzator. Am ramas placut surprins de aspectul ei, am remarcat ca arata super din poze, dar realitatea e si mai si. Am fost la baie, apoi am inceput actiunea. Totul a fost minunat. Nu voi detalia prea mult actiunea, dar pot sa zic ca m-am simtit ca si cu iubita mea. Este o fata super ok, comunicativa, chiar va recomand sa mergeti la ea.

Note ON - 10

NP - 10

GFE - 10

Cadou : 300 lei - 1 ora

Link spre comentariu
Acum 2 minute, sinner21 a spus:

Salut,

Am fost in aceasta seara la Rebeca. Am facut programarea pe wapp si totul a fost foarte ok. Locatia e ok, arata bine, baie e dotata corespunzator. Am ramas placut surprins de aspectul ei, am remarcat ca arata super din poze, dar realitatea e si mai si. Am fost la baie, apoi am inceput actiunea. Totul a fost minunat. Nu voi detalia prea mult actiunea, dar pot sa zic ca m-am simtit ca si cu iubita mea. Este o fata super ok, comunicativa, chiar va recomand sa mergeti la ea.

Note ON - 10

NP - 10

GFE - 10

Cadou : 300 lei - 1 ora

Pupicei dulci , dulci ! Mulțumesc frumos pentru vizită și pentru cele scrise! Te mai aștept cu drag 😚😚😚😚😚

Link spre comentariu

Bună dimineața ❤

Astăzi voi fii disponibilă până la ora 23:00 💋

🌺Servicii :

🏵 Oral protejat/ neprotejat (în funcție de igienă);
🏵Normal DOAR protejat;
🏵Finalizare corporală;
🏵Finalizare orală ( în funcție de igienă);
🏵Masaj de relaxare;
🏵Sex în diferite poziții;
🏵 69 ;
🏵Finalizare facială (extra 50 lei);
🏵French kiss (extra 50 lei);
🏵Anal DOAR protejat ( extra 100 lei - menționez că sunt începătoare și voi accepta în funcție de mărime și grosime). 

🌺Prețuri: 
🏵 30 de minute - 150 de lei ;
🏵 60 de minute - 250 de lei .

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am vizitat ieri gagica, frumoasa din toate punctele de vedere... aspect slim la corp, vorbareata si foarte lipicioasa... actiunea incepe cu sarutari corporale dupa care cu oral neprotejat care o face sa se ridice instant, la normal protejat este stramta in pasarica. Manopera 150 lei finalizarea... de revenit cu siguranta da.

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 10 ore, inginerul_xxx a spus:

Am vizitat ieri gagica, frumoasa din toate punctele de vedere... aspect slim la corp, vorbareata si foarte lipicioasa... actiunea incepe cu sarutari corporale dupa care cu oral neprotejat care o face sa se ridice instant, la normal protejat este stramta in pasarica. Manopera 150 lei finalizarea... de revenit cu siguranta da.

Mulțumesc frumos 😚😚😚

Te mai aștept cu drag 💋💋💋

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...