Sari la conținut

❤ Rebeca ❤ 0751594713 ❤


Postări Recomandate

  • Oras:breaza
  • Oras:breaza

salut

Vizitat fata,  locatia v-o spune ea, e ok pentru activitatea asta, nu e de 10 dar un 8 merge.

aspect- impecabil, fund excelent supla, micuta de statura, ochi frumosi, educata .....

oral - foarte bun, stil ventuza , atentie la vecinatati,  primul numar finalizat cu CIM

normal - f . bine, participa te calareste si ea contre, gemete , finalizat a doua oara cu ceva ajutor

dtd -1 ora si un pic , dus ok , prosop ,  250 lei  meritati

recomand insa fara magarii , e mult prea finuta

spor

  • Like 4
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

Am fost din nou zilele trecute pe la Rebeca,ce pot sa mai spun este o fata cu bun simț care știe sa își facă clientul sa plece mulțumit de la ea și mai ales lipicioasă.Note si detalii nu își mai au rostul ptr ca am fost de mai multe ori la ea și ai fi subiectiv .Eu am sa o vizitez de fiecare data când am ocazia.Te pup fata frumoasă 

  • Like 1
  • Confuz 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 17 ore, razvan nebunu a spus:

salut

Vizitat fata,  locatia v-o spune ea, e ok pentru activitatea asta, nu e de 10 dar un 8 merge.

aspect- impecabil, fund excelent supla, micuta de statura, ochi frumosi, educata .....

oral - foarte bun, stil ventuza , atentie la vecinatati,  primul numar finalizat cu CIM

normal - f . bine, participa te calareste si ea contre, gemete , finalizat a doua oara cu ceva ajutor

dtd -1 ora si un pic , dus ok , prosop ,  250 lei  meritati

recomand insa fara magarii , e mult prea finuta

spor

Mulțumesc frumos pentru tot. 😁

Te pup și te îmbrățișez cu mult drag. 💋💋💋

Link spre comentariu
Acum 13 ore, Mrwarrior a spus:

Am fost din nou zilele trecute pe la Rebeca,ce pot sa mai spun este o fata cu bun simț care știe sa își facă clientul sa plece mulțumit de la ea și mai ales lipicioasă.Note si detalii nu își mai au rostul ptr ca am fost de mai multe ori la ea și ai fi subiectiv .Eu am sa o vizitez de fiecare data când am ocazia.Te pup fata frumoasă 

Pupicei mulți . 💋💋💋

Și eu te aștept oricând cu mare drag. 💦💋💋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...