Sari la conținut

❤ Rebeca ❤ 0751594713 ❤


Postări Recomandate

Vizitat frumusetea asta mica..

Ieri cu un ambient placut la birou Christmas song pe fundal am zis sa merg la bomboana asta de fata. De cand am sunat am avut un feeling ca e ceea ce trebuie, ajuns la locatia eu bajbaind sa gasesc blocul ,ea cu multa rabdare si caldura in glas sa ma indrume.

Într-un final nimeresc blocul,apartamentul.. cand deschise usa o frumusete slim, placuta, pe gustul meu. Am fost invitat la o tigara, un pahar de suc, întrebat de cand am intrat daca vreau sa raman.. ce sa mai , ma simteam ca la o amanta care se vrea sa fie placuta sufletului.. Pentru mine fata asta e de 10 ca si atitudine si cum se comporta, tind sa cred ca ceea ce oferi aia si primesti.

 

Am cerut o ingenizare la baie, primit prosop curat ,tot ce trebuie la baie..

Ajuns in camera de joaca am avut o discutie pe diverse subiecte, ea fiind deasupra mea si atingand usor soldatul , în sinea mea ma bufnea rasul ca ajunsesem sa stam de vorba de atatea subiecte fiind excitat de ea iar in acelasi timp îmi face o placere sa stau cu ea de vorba..

OP - 10 (la cererea mea) iubire, priviri, atingeri, schimbari ritm, nu graba.. e pe sufletul meu fata asta! 

NP - 10 i am cerut sa stau eu deasupra sa ma bucur de privelistea frumoasa, acolo am si cazut in razboi. 

Halat 150 lei, investitie mai buna ca la bursa!

Te sarut scumpo, este o femeie deosebita!

 

  • Like 4
  • Minus 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Acum 12 ore, whiteoak a spus:

Sunat pe numărul domnișoarei, răspuns colega si anunțat ca la ora x nu este disponibila. Propun alta oră, repetat sistemul "poșta română", primit aprobare ca este libera si rămas sa confirm pe whatsapp. La ora stabilita de ea confirm programarea si cer detalii de adresa si mă pun la drum. 

Vede mesajele, nu răspunde si după 15 min imi spune ca a încurcat programările si isi cere scuze. 

Eu unul, oricât de bine ar arata, zic pas si a doua oara nu mai încerc! 

 

Bună, da scuze a fost vina mea că nu am verificat whatsapp'ul și uitasem de programarea ce-o aveam. Se mai întâmplă... nu a fost cu intenție  sa te pun pe drum aiurea, a fost o greșeală din neatenție . Poate te mai gândești și mă lași să mă revanșez. 😓🤗😍

  • Like 2
Link spre comentariu
Acum 2 ore, toro11 a spus:

Vizitat frumusetea asta mica..

Ieri cu un ambient placut la birou Christmas song pe fundal am zis sa merg la bomboana asta de fata. De cand am sunat am avut un feeling ca e ceea ce trebuie, ajuns la locatia eu bajbaind sa gasesc blocul ,ea cu multa rabdare si caldura in glas sa ma indrume.

Într-un final nimeresc blocul,apartamentul.. cand deschise usa o frumusete slim, placuta, pe gustul meu. Am fost invitat la o tigara, un pahar de suc, întrebat de cand am intrat daca vreau sa raman.. ce sa mai , ma simteam ca la o amanta care se vrea sa fie placuta sufletului.. Pentru mine fata asta e de 10 ca si atitudine si cum se comporta, tind sa cred ca ceea ce oferi aia si primesti.

 

Am cerut o ingenizare la baie, primit prosop curat ,tot ce trebuie la baie..

Ajuns in camera de joaca am avut o discutie pe diverse subiecte, ea fiind deasupra mea si atingand usor soldatul , în sinea mea ma bufnea rasul ca ajunsesem sa stam de vorba de atatea subiecte fiind excitat de ea iar in acelasi timp îmi face o placere sa stau cu ea de vorba..

OP - 10 (la cererea mea) iubire, priviri, atingeri, schimbari ritm, nu graba.. e pe sufletul meu fata asta! 

NP - 10 i am cerut sa stau eu deasupra sa ma bucur de privelistea frumoasa, acolo am si cazut in razboi. 

Halat 150 lei, investitie mai buna ca la bursa!

Te sarut scumpo, este o femeie deosebita!

 

Te pupăcesc și mă bucur că te-ai simțit bine în compania mea . 😍🤗

Link spre comentariu
  • Oras:breaza
  • Oras:breaza

salut ,

vizitat frumusetea asta mica vorba unui coleg , din nou

ON foarte bine, atentie la vecini, te linge si te suge de zici ca are necaz pe ea finalizat cu CIM

NP cateva pozitii, participa  geme etc

locatia ok, prosop tot ce trebuie, punctuala comunica f bine , cadoul nici nu conteaza

recomand, mergeti si purtati-va frumos cu ea, poate ramane mai mult

  • Like 2
  • Minus 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Acum 7 minute, razvan nebunu a spus:

salut ,

vizitat frumusetea asta mica vorba unui coleg , din nou

ON foarte bine, atentie la vecini, te linge si te suge de zici ca are necaz pe ea finalizat cu CIM

NP cateva pozitii, participa  geme etc

locatia ok, prosop tot ce trebuie, punctuala comunica f bine , cadoul nici nu conteaza

recomand, mergeti si purtati-va frumos cu ea, poate ramane mai mult

Mulțumesc frumos pentru vizită și pentru cele scrise.  😍

Te pup și te îmbrățișez cu drag. 💋💋💋

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

Știu ca Rebeca nu mai are nevoie de recenzii, dar câteva vorbe tot voi spune și eu. Încep cu regretul ca nu am cunoscut o mai demult și ca azi m am dus pe fuga, dar "mai bine mai târziu decât niciodată". Nu îmi plac fetele slim dar ea mi a plăcut. Este o profesionista și pentru mine cel puțin asta înseamnă superlativul. Totul a fost excelent și nu detaliez 

Menționez însă patul așezat între doua oglinzi cu vedere detaliata a acțiunii, așa cum nu am mai întâlnit pana acum. Mulțumesc Rebeca și ma vei avea de client. În Ploiești acum, eu cred ca ești numărul 1.Succes tuturor. 

  • Like 2
  • Mersi 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Acum 4 ore, spopescu a spus:

Știu ca Rebeca nu mai are nevoie de recenzii, dar câteva vorbe tot voi spune și eu. Încep cu regretul ca nu am cunoscut o mai demult și ca azi m am dus pe fuga, dar "mai bine mai târziu decât niciodată". Nu îmi plac fetele slim dar ea mi a plăcut. Este o profesionista și pentru mine cel puțin asta înseamnă superlativul. Totul a fost excelent și nu detaliez 

Menționez însă patul așezat între doua oglinzi cu vedere detaliata a acțiunii, așa cum nu am mai întâlnit pana acum. Mulțumesc Rebeca și ma vei avea de client. În Ploiești acum, eu cred ca ești numărul 1.Succes tuturor. 

Te pup și te îmbrățișez cu drag si te mai aștept oricând la mineee💦💋💋💋

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
La 19.12.2021 la 10:46, Brunetaa_XXX a spus:

Şi bineînțeles fiind foarte "norocoasă" în privința locațiilor de data asta, de astăzi mă găsiți pe bulevardul Republicii lângă Mega Image .🤗

Mie imi placea locatia de pe Codrului.Oglinzile alea erau de milioane.Vin insa si aici unde te aimutat.

Link spre comentariu

Bună dragilor . 🤗

Voi mai fii disponibilă în Ploiești doar astăzi până la ora 22:00 și mâine începând cu ora 10:00 până la ora 20:00. Pentru programări și mai multe detalii îmi puteți scrie pe whatsapp la nr din titlu. Pupicei și îmbrățișări tuturor. 🤗😍🤗😍🤗😍🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Hai salutare,

Cred ca numai eu nu ajunsesem la mititica Rebeca,așa ca azi am zis sa schimbam un pic asta

Programare pe whatsapp,respectata de ea,întârziat eu,aia e,toți avem dreptul la o prima impresie proasta 😁

locatia vi-o spune ea,dar e la uliță principala,la doar 50 min de metroul din București! Împarte cu colega apartamentul,discreție,profesionalism,dus semi stricat,nu a fost deranj,așa ca notez cu 9

Aspect dau 8 după standardele mele,frumușică,Subțirica,fund misto rău și sâni mititei

Am stat o ora unde am încercat de toate,ba chiar și socializare 😁

OP - 10 - la anii și gurița ei face arta cu soldații,chiar și când sunt morți 😁

NP- 9 - contre,vreo 2 poziții numa’,dar intense! Se lupta,e prezenta,se vede ca are energie 👍

AP - 9 - nu se eschivează,s-a luat la lupta cu al meu,acum ca o fi fost ceva chimie sau a fost ea in forma,dar am simțit ca deși e noua pe segmentul asta relativ a ținut la tăvăleală 

una peste alta recomand și cred ca o sa o mai vizitez când revine!

pro : gfe la nivel înalt,ai ce discuta cu ea,vrea sa te simți bine și nu se ferește de pula deloc! 
contra : aici as zice ca prețul de 350 pentru o ora însă cu doar o finalizare anală ( eu ad fi vrut 2 dar regula casei e de doar 1) este totuși un pic cam mare

 

mulțumesc fata draga,a fost fain tare 👍

 

  • Like 3
  • Haha 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 16 ore, smartdick a spus:

Hai salutare,

Cred ca numai eu nu ajunsesem la mititica Rebeca,așa ca azi am zis sa schimbam un pic asta

Programare pe whatsapp,respectata de ea,întârziat eu,aia e,toți avem dreptul la o prima impresie proasta 😁

locatia vi-o spune ea,dar e la uliță principala,la doar 50 min de metroul din București! Împarte cu colega apartamentul,discreție,profesionalism,dus semi stricat,nu a fost deranj,așa ca notez cu 9

Aspect dau 8 după standardele mele,frumușică,Subțirica,fund misto rău și sâni mititei

Am stat o ora unde am încercat de toate,ba chiar și socializare 😁

OP - 10 - la anii și gurița ei face arta cu soldații,chiar și când sunt morți 😁

NP- 9 - contre,vreo 2 poziții numa’,dar intense! Se lupta,e prezenta,se vede ca are energie 👍

AP - 9 - nu se eschivează,s-a luat la lupta cu al meu,acum ca o fi fost ceva chimie sau a fost ea in forma,dar am simțit ca deși e noua pe segmentul asta relativ a ținut la tăvăleală 

una peste alta recomand și cred ca o sa o mai vizitez când revine!

pro : gfe la nivel înalt,ai ce discuta cu ea,vrea sa te simți bine și nu se ferește de pula deloc! 
contra : aici as zice ca prețul de 350 pentru o ora însă cu doar o finalizare anală ( eu ad fi vrut 2 dar regula casei e de doar 1) este totuși un pic cam mare

 

mulțumesc fata draga,a fost fain tare 👍

 

Nu sunt fan anal dar curul ei este tentant și cum de la Bianca nu am mai încercat nici unul musai să o probez.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
La 22.12.2021 la 15:12, smartdick a spus:

Hai salutare,

Cred ca numai eu nu ajunsesem la mititica Rebeca,așa ca azi am zis sa schimbam un pic asta

Programare pe whatsapp,respectata de ea,întârziat eu,aia e,toți avem dreptul la o prima impresie proasta 😁

locatia vi-o spune ea,dar e la uliță principala,la doar 50 min de metroul din București! Împarte cu colega apartamentul,discreție,profesionalism,dus semi stricat,nu a fost deranj,așa ca notez cu 9

Aspect dau 8 după standardele mele,frumușică,Subțirica,fund misto rău și sâni mititei

Am stat o ora unde am încercat de toate,ba chiar și socializare 😁

OP - 10 - la anii și gurița ei face arta cu soldații,chiar și când sunt morți 😁

NP- 9 - contre,vreo 2 poziții numa’,dar intense! Se lupta,e prezenta,se vede ca are energie 👍

AP - 9 - nu se eschivează,s-a luat la lupta cu al meu,acum ca o fi fost ceva chimie sau a fost ea in forma,dar am simțit ca deși e noua pe segmentul asta relativ a ținut la tăvăleală 

una peste alta recomand și cred ca o sa o mai vizitez când revine!

pro : gfe la nivel înalt,ai ce discuta cu ea,vrea sa te simți bine și nu se ferește de pula deloc! 
contra : aici as zice ca prețul de 350 pentru o ora însă cu doar o finalizare anală ( eu ad fi vrut 2 dar regula casei e de doar 1) este totuși un pic cam mare

 

mulțumesc fata draga,a fost fain tare 👍

 

Te pup și te îmbrățișez cu drag 💋💋💋💋💋💋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...