Sari la conținut

Moldoveanca nouă în orașul tău 💯 reală 0750148864


Postări Recomandate

  • Oras:Unde vreau eu
  • Oras:Unde vreau eu

Salutare tuturor
Am vizitat-o pe Ella, super fata asta
O moldoveancă  trasnet, piele fina, înaltă de statura dar, futacioasa tare pfff
Comunicare 10 , programat Whatsapp si respectată 
Locatie 8,5 cunoscutul bloc P2 El Greco ,  camera aerisita, curata, patul bun de futăreală
Asepect 9. Fata arata bine, frumusica tare, curul e de punctul ei forte, ochii  superbii si are ceva priviri perverse dar ce ma coplesit, au fost sanii, de mult timp cautam sani asa, mamaloanele ca două pere.10+ (sani obraznici)
Am rugat-o sa ma astepte imbracata office, fara lenjerie , sa conformat.
Ma primit cu zambetul pe buze, vorbareata, poftit in locatie,socializat putin, eu eram incins tare, are craci frumoși  si lungi, sanii se vedeau in toata splendoarea lor.
am luat-o de mana si i am spus , hai ca sunt incins ...lasam vorba pe altadata, habar nu am ce a vorbit, eu nu mi luam ochii de la ea, are buzele alea de te excita cand vorbeste vai mamă 
Eram dușat de acasa, ea se simtea ca facuse duș cu putin timp in urma, mirosea frumos si parfumată asa ca am aruncat-o in pat, si  i am luat sfarcurile in gura, i le am lins si am observat  ca se excitase, am coborat mai jos........aici sa terminat joaca,   dragilor, are fata asta o pizda de te lasa lat, faină  si suculenta, se uda natural, gemete (fara teatru, asa am simtito eu) , e super faina cand o lingi in pizda, apoi un pic de oral  neprotejat , o suge bine cu încercări de deep , am inceput normal dupa montarea prezervativului si sa dau tare in ea, se misca foarte bine, ține ritmul, iar cu privirile alea perverse te îndeamnă să o futi bine. Eram eu pe fuga si m am demoralizat cand mi am amintit ca trebuie sa fug. Finalizat in poziția mamei iedului 
Igiena = 10 ( ireproșabilă)
Normal protejat=9 
halat =100 lasati discret fara sa mi ceara ea. 
Daca sti sa o tratezi cu respect, vei avea parte de o partida  de sex cu moldoveanca  cu tot ce trebuie.
pleaca vineri, sper sa o mai vizitez o data. 
raport calitate pret, super bine bifat. 
de recomandat= DA 
sper ca va ajuta cat de cat aceasta mica recenzie ( ar mai fi multe de spus dar pe urmă imi iau Hate si zice lumea ca sunt pește 😂)
Va doresc numai bine si, spor la futut.
Iar tie Ella, iti doresc sa ti se indeplineasca visele si sa ai parte numai de bine

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot suntem acasă
  • Oras:Peste tot suntem acasă
Acum 16 minute, Stan_Patatu a spus:

Salutare tuturor
Am vizitat-o pe Ella, super fata asta
O moldoveancă  trasnet, piele fina, înaltă de statura dar, futacioasa tare pfff
Comunicare 10 , programat Whatsapp si respectată 
Locatie 8,5 cunoscutul bloc P2 El Greco ,  camera aerisita, curata, patul bun de futăreală
Asepect 9. Fata arata bine, frumusica tare, curul e de punctul ei forte, ochii  superbii si are ceva priviri perverse dar ce ma coplesit, au fost sanii, de mult timp cautam sani asa, mamaloanele ca două pere.10+ (sani obraznici)
Am rugat-o sa ma astepte imbracata office, fara lenjerie , sa conformat.
Ma primit cu zambetul pe buze, vorbareata, poftit in locatie,socializat putin, eu eram incins tare, are craci frumoși  si lungi, sanii se vedeau in toata splendoarea lor.
am luat-o de mana si i am spus , hai ca sunt incins ...lasam vorba pe altadata, habar nu am ce a vorbit, eu nu mi luam ochii de la ea, are buzele alea de te excita cand vorbeste vai mamă 
Eram dușat de acasa, ea se simtea ca facuse duș cu putin timp in urma, mirosea frumos si parfumată asa ca am aruncat-o in pat, si  i am luat sfarcurile in gura, i le am lins si am observat  ca se excitase, am coborat mai jos........aici sa terminat joaca,   dragilor, are fata asta o pizda de te lasa lat, faină  si suculenta, se uda natural, gemete (fara teatru, asa am simtito eu) , e super faina cand o lingi in pizda, apoi un pic de oral  neprotejat , o suge bine cu încercări de deep , am inceput normal dupa montarea prezervativului si sa dau tare in ea, se misca foarte bine, ține ritmul, iar cu privirile alea perverse te îndeamnă să o futi bine. Eram eu pe fuga si m am demoralizat cand mi am amintit ca trebuie sa fug. Finalizat in poziția mamei iedului 
Igiena = 10 ( ireproșabilă)
Normal protejat=9 
halat =100 lasati discret fara sa mi ceara ea. 
Daca sti sa o tratezi cu respect, vei avea parte de o partida  de sex cu moldoveanca  cu tot ce trebuie.
pleaca vineri, sper sa o mai vizitez o data. 
raport calitate pret, super bine bifat. 
de recomandat= DA 
sper ca va ajuta cat de cat aceasta mica recenzie ( ar mai fi multe de spus dar pe urmă imi iau Hate si zice lumea ca sunt pește 😂)
Va doresc numai bine si, spor la futut.
Iar tie Ella, iti doresc sa ti se indeplineasca visele si sa ai parte numai de bine

Este o fata simplă si cu bun simț 😉 iar noi cei care o cunoaștem o iubim exact pentru ceia ce este😜

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iași
  • Oras:Iași
Acum 32 minute, Stan_Patatu a spus:

Salutare tuturor
Am vizitat-o pe Ella, super fata asta
O moldoveancă  trasnet, piele fina, înaltă de statura dar, futacioasa tare pfff
Comunicare 10 , programat Whatsapp si respectată 
Locatie 8,5 cunoscutul bloc P2 El Greco ,  camera aerisita, curata, patul bun de futăreală
Asepect 9. Fata arata bine, frumusica tare, curul e de punctul ei forte, ochii  superbii si are ceva priviri perverse dar ce ma coplesit, au fost sanii, de mult timp cautam sani asa, mamaloanele ca două pere.10+ (sani obraznici)
Am rugat-o sa ma astepte imbracata office, fara lenjerie , sa conformat.
Ma primit cu zambetul pe buze, vorbareata, poftit in locatie,socializat putin, eu eram incins tare, are craci frumoși  si lungi, sanii se vedeau in toata splendoarea lor.
am luat-o de mana si i am spus , hai ca sunt incins ...lasam vorba pe altadata, habar nu am ce a vorbit, eu nu mi luam ochii de la ea, are buzele alea de te excita cand vorbeste vai mamă 
Eram dușat de acasa, ea se simtea ca facuse duș cu putin timp in urma, mirosea frumos si parfumată asa ca am aruncat-o in pat, si  i am luat sfarcurile in gura, i le am lins si am observat  ca se excitase, am coborat mai jos........aici sa terminat joaca,   dragilor, are fata asta o pizda de te lasa lat, faină  si suculenta, se uda natural, gemete (fara teatru, asa am simtito eu) , e super faina cand o lingi in pizda, apoi un pic de oral  neprotejat , o suge bine cu încercări de deep , am inceput normal dupa montarea prezervativului si sa dau tare in ea, se misca foarte bine, ține ritmul, iar cu privirile alea perverse te îndeamnă să o futi bine. Eram eu pe fuga si m am demoralizat cand mi am amintit ca trebuie sa fug. Finalizat in poziția mamei iedului 
Igiena = 10 ( ireproșabilă)
Normal protejat=9 
halat =100 lasati discret fara sa mi ceara ea. 
Daca sti sa o tratezi cu respect, vei avea parte de o partida  de sex cu moldoveanca  cu tot ce trebuie.
pleaca vineri, sper sa o mai vizitez o data. 
raport calitate pret, super bine bifat. 
de recomandat= DA 
sper ca va ajuta cat de cat aceasta mica recenzie ( ar mai fi multe de spus dar pe urmă imi iau Hate si zice lumea ca sunt pește 😂)
Va doresc numai bine si, spor la futut.
Iar tie Ella, iti doresc sa ti se indeplineasca visele si sa ai parte numai de bine

Mulțumesc pentru vizită si pentru cuvintele frumoase la adresa mea, mă bucur că te-ai simțit bine în compania și te aștept cu drag cand vei vrea sa ma revizitezi😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 20 ore, BrunetaXXX a spus:

Mulțumesc pentru vizită si pentru cuvintele frumoase la adresa mea, mă bucur că te-ai simțit bine în compania și te aștept cu drag cand vei vrea sa ma revizitezi😘😘😘

Buna . Ne poti posta o poza in tinuta office ? Merci 

Link spre comentariu
Vizitator craiovaucv
Reputație: 0

Te-am sunat astazi si mi-ai inchis telefonul in nas,puteai sa-mi zici ca esti ocupata sau sa nu-mi raspunzi nicidecum sa-mi inchizi telefonul in nas foarte frumos din partea ta de profesionalism sa nu mai vorbim

Link spre comentariu
  • Oras:Iași
  • Oras:Iași
Acum 10 minute, craiovaucv a spus:

Te-am sunat astazi si mi-ai inchis telefonul in nas,puteai sa-mi zici ca esti ocupata sau sa nu-mi raspunzi nicidecum sa-mi inchizi telefonul in nas foarte frumos din partea ta de profesionalism sa nu mai vorbim

Bună, daca după 15 min cat am vorbit in care ai pus tot felul de întrebări,  gen cum fac oralul adânc sau nu, cum am păsărică si multe alte chestii care nu are rost sa le întind aici pentru tine înseamnă că nu e frumos ca ți-am închis telefonul,  asta e dragul meu caută dupa inima ta in altă parte😉

îți doresc succes✌

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator craiovaucv
Reputație: 0
Acum 10 minute, BrunetaXXX a spus:

Bună, daca după 15 min cat am vorbit in care ai pus tot felul de întrebări,  gen cum fac oralul adânc sau nu, cum am păsărică si multe alte chestii care nu are rost sa le întind aici pentru tine înseamnă că nu e frumos ca ți-am închis telefonul,  asta e dragul meu caută dupa inima ta in altă parte😉

îți doresc succes✌

Nu am vorbit deloc cu tine 15 mine, nici nu am apucat sa intreb ce servicii oferi ma confunzi clar cine stie cu cine ai vorbit tu 

Am cei 7 ani de acasa si stiu cum sa vorbesc cu cineva,toate fetele ma cunosc cum vorbesc la telefon,asa ca te rog eu frumos ai grija cum vorbesti cu mine, te am respectat

REPET NU SUNT ACEASI PERSOANA DE CARE VORBESTI TU

Link spre comentariu
Vizitator craiovaucv
Reputație: 0
Acum 2 minute, BrunetaXXX a spus:

nu cred ca am zis ceva deplasat si nu am jignit cu nimic,  probabil a fost o confuzie undeva si greșesc eu, asa ca imi cer scuze eu😘

 

Iti zic sigur ca ma confunzi,nu sunt eu acel individ care te-a sunat si te-a intrebat tot felul de lucrurii la telefon. Poate ai avut tu un moment mai putin placut si de asta. Este adevarat ca sunt multi care suna si nu vin ori suna si fac misto

Sper ca am lamurit situatia.

Sarbatori fericite

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...