Sari la conținut

💋Gabriela blonda sexy 💋 0730979806 💋


Postări Recomandate

Reputație: 155
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Ultima data cand a fost in oras, am zis sa fac o incercare sa o cunosc si pe Gabriela. 

Locatia o avea pe Cantacuzino, foarte ok, destul de cunoscuta de majoritatea de aici. O are colega pe BrunetaXXX.

Gabrieala arata exact ca in poza de mai sus, deci cred ca este poza recenta. 

Am optat pentru o finalizare cu CiM. 

Am stat la o tigara, m-a servit cu un pahar de suc, apoi mers la igienizare si apoi a inceput un oral destul de mecanic, fara tente de deep, dar acceptabil. 

Am trecut la NP, am schimbat vreo 2 pozitii, apoi oral din nou, am revenit la NP pe la spate, si din nou oral pentru finalizarea orala. 

Nu este la fel de lipicioasa ca si colega ei, dar se comporta ok. Si mai are de lucrat la oral din punctul meu de vedere. 

Per total o vizita ok, nimic deosebit, dar atitudinea ei este ok. 

Cadoul 150 finalizarea plus 50 CIM. 

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Bună ! 💋💋

Sunt disponibilă în Ploiești de astăzi începând cu ora 13:00.🤗

Locație: Gheorghe Grigore Cantacuzino 

Pentru programări îmi puteți scrie pe whatsapp și bineînțeles pentru fiecare programare voi cere confirmare cu 30 de min înainte ca totul să fie ok și pentru voi și pentru mine.🧡 😍😜😘😘

 

Link spre comentariu

💖Servicii :
💖Oral protejat/ neprotejat (în funcție de igienă);
💖Normal DOAR protejat;
💖Finalizare corporală;
💖Finalizare orală ( în funcție de igienă); extra  50 lei
💖Sex între sâni ;
💖Masaj de relaxare
💖Sex în diferite poziții;
💖69 ;
💖Finalizare facială (extra 50 lei);
💖French kiss (în funcție de igienă) (extra 50 lei);
💖Fac și uro activ extra 50 lei
💖Prețuri: 
🧡30 de minute - 150 de lei ;
🧡60 de minute - 250 de lei .
💖 Anal DOAR protejat ( extra100 lei - si voi accepta în funcție de mărime și grosime). rugămintea mea vreu să fiu anunțată că dorești și anal  sa pot să mă pregătesc mulțumesc

20210212_213454-01.jpeg

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Încercat mai multe numere de telefon și răspunde domnișoara care îmi confirma disponibilitatea, îmi da un punct de reper care nu mai apărea la aceeași adresa pe waze dar pana la urma găsesc locația. Locuri de parcare și în fata și în spatele blocului, zona destul de ok, pe Cantacuzino la fostul pui la jar. 

Ajuns la locație am cerut sa ma duc la duș și m-a anunțat ca are doar apă rece, aștepta pe cineva sa ii monteze un instant. Făcut dus cu apă rece și revenit în camera și aici am avut parte de o surpriza oarecum aiurea pentru mine. Mi-a spus ca oralul poate să-l facă într-o singura poziție și anume eu în picioare și ea me marginea patului, ca e răcită sau ceva de genul. Un oral foarte banal fără nimic special și după câteva minute, maxim 3, a vrut sa trec la normal. Cum eram pe grabă am acceptat și am trecut la treaba, ea deasupra de abia se mișcă și oarecum în contratimp cu mine, am schimbat poziția sa pot sa termin! 

Note:

Aspect : 6, burtica maricica, sâni măricei dar destul de lăsați și destul de multe kg în plus. 

ON : 6, mecanic fără nici o implicare

NP : 6, nu mai detaliez... 

Comportament : 6, cu toate ca nu o făcea verbal din atitudine totul era pe repede înainte! 

Tarif : 150 RON finalizarea

De recomandat/revenit : din păcate nu prea! 

 

  • Like 1
  • Mersi 2
Link spre comentariu
Acum 43 minute, blueoak a spus:

Încercat mai multe numere de telefon și răspunde domnișoara care îmi confirma disponibilitatea, îmi da un punct de reper care nu mai apărea la aceeași adresa pe waze dar pana la urma găsesc locația. Locuri de parcare și în fata și în spatele blocului, zona destul de ok, pe Cantacuzino la fostul pui la jar. 

Ajuns la locație am cerut sa ma duc la duș și m-a anunțat ca are doar apă rece, aștepta pe cineva sa ii monteze un instant. Făcut dus cu apă rece și revenit în camera și aici am avut parte de o surpriza oarecum aiurea pentru mine. Mi-a spus ca oralul poate să-l facă într-o singura poziție și anume eu în picioare și ea me marginea patului, ca e răcită sau ceva de genul. Un oral foarte banal fără nimic special și după câteva minute, maxim 3, a vrut sa trec la normal. Cum eram pe grabă am acceptat și am trecut la treaba, ea deasupra de abia se mișcă și oarecum în contratimp cu mine, am schimbat poziția sa pot sa termin! 

Note:

Aspect : 6, burtica maricica, sâni măricei dar destul de lăsați și destul de multe kg în plus. 

ON : 6, mecanic fără nici o implicare

NP : 6, nu mai detaliez... 

Comportament : 6, cu toate ca nu o făcea verbal din atitudine totul era pe repede înainte! 

Tarif : 150 RON finalizarea

De recomandat/revenit : din păcate nu prea! 

 

In sfârșit ceva real .... 

  • Minus 1
Link spre comentariu
1 oră în urmă, blueoak a spus:

Încercat mai multe numere de telefon și răspunde domnișoara care îmi confirma disponibilitatea, îmi da un punct de reper care nu mai apărea la aceeași adresa pe waze dar pana la urma găsesc locația. Locuri de parcare și în fata și în spatele blocului, zona destul de ok, pe Cantacuzino la fostul pui la jar. 

Ajuns la locație am cerut sa ma duc la duș și m-a anunțat ca are doar apă rece, aștepta pe cineva sa ii monteze un instant. Făcut dus cu apă rece și revenit în camera și aici am avut parte de o surpriza oarecum aiurea pentru mine. Mi-a spus ca oralul poate să-l facă într-o singura poziție și anume eu în picioare și ea me marginea patului, ca e răcită sau ceva de genul. Un oral foarte banal fără nimic special și după câteva minute, maxim 3, a vrut sa trec la normal. Cum eram pe grabă am acceptat și am trecut la treaba, ea deasupra de abia se mișcă și oarecum în contratimp cu mine, am schimbat poziția sa pot sa termin! 

Note:

Aspect : 6, burtica maricica, sâni măricei dar destul de lăsați și destul de multe kg în plus. 

ON : 6, mecanic fără nici o implicare

NP : 6, nu mai detaliez... 

Comportament : 6, cu toate ca nu o făcea verbal din atitudine totul era pe repede înainte! 

Tarif : 150 RON finalizarea

De recomandat/revenit : din păcate nu prea! 

 

La fel am pățit man. Nu merită niciun leuț.

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

Salutare, 

Am vizitat si eu aceasta domnișoară duminică trecuta, am sunat era disponibila, mi-a comunicat adresa pe canatacuzino, locuri de parcare suficiente in zona, am optat pentru o finalizare. Fata destul de joviala cand am ajuns, am avut o hârtie de 200, ea spunându-mi ca nu are sa imi dea rest si daca vreau un serviciu extra, eu i-am zis ca nu doresc si ca ma duc la magazin sa schimb, pana la urma a cautat prin casa si a gasit sa imi dea rest.

ON : ceva mecanic pe repede inainte

NP : am incercat o singura pozitie LOT, dar tot asa se vedea pe ea ca se grabeste, simțeam ca nu are ritm, probabil se gandea la altceva in momentele alea... 

Tarif : 150 finalizarea

 

De revenit eu nu, iar de recomandat poate daca este in alte toane sau isi schimba atitudinea , in rest nu. 

 

Link spre comentariu

  • Oras:Prahova
  • Oras:Prahova
Acum 9 minute, laur12345 a spus:

Salutare, 

Am vizitat si eu aceasta domnișoară duminică trecuta, am sunat era disponibila, mi-a comunicat adresa pe canatacuzino, locuri de parcare suficiente in zona, am optat pentru o finalizare. Fata destul de joviala cand am ajuns, am avut o hârtie de 200, ea spunându-mi ca nu are sa imi dea rest si daca vreau un serviciu extra, eu i-am zis ca nu doresc si ca ma duc la magazin sa schimb, pana la urma a cautat prin casa si a gasit sa imi dea rest.

ON : ceva mecanic pe repede inainte

NP : am incercat o singura pozitie LOT, dar tot asa se vedea pe ea ca se grabeste, simțeam ca nu are ritm, probabil se gandea la altceva in momentele alea... 

Tarif : 150 finalizarea

 

De revenit eu nu, iar de recomandat poate daca este in alte toane sau isi schimba atitudinea , in rest nu. 

 

După ce că are 100kg in viu ....sa mai aibe și figuri îți vine să o arunci de la balcon :)))))

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...