Sari la conținut

💋Gabriela blonda sexy 💋 0730979806 💋


Postări Recomandate

Bună dragilor ! 💋

Numele meu este Gabriela și activez pentru prima dată în Ploiesti.

Despre mine vă pot spune că sunt o fată drăguță cu un corp bine proporționat. Am 1.60 înălțime și 54 kg. Sânii naturali Nr 3 și un funduleț bombat. Sunt o fată deschisă și foarte glumeață .😜

❤ Servicii:

💋 Sex normal doar protejat;

💋 Sex oral protejat sau neprotejat in funcție de igienă;

💋 Sex între sâni;

💋 Sex in diferite poziții;

💋 Finalizare corporala;

💋 Finalizare orală; 

💋 Masaj de relaxare;

 💋 Uro - extra 50 lei;

💋 French Kiss - extra 50 lei;

❤Preț: 

💋 150 de lei o finalizare(25-30 de minute);

💋 250 o ora ( 60 minute).

Pentru programari îmi puteți scrie pe WhatsApp sau mă puteți contacta. 💋💋💋 Pupicei și vă aștept la mine 💋💋💋

 

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 16 minute, blonda_sexy28 a spus:

Bună dragilor ! 💋

Numele meu este Gabriela și activez pentru prima dată în Ploiesti.

Despre mine vă pot spune că sunt o fată drăguță cu un corp bine proporționat. Am 1.60 înălțime și 54 kg. Sânii naturali Nr 3 și un funduleț bombat. Sunt o fată deschisă și foarte glumeață .😜

❤ Servicii:

💋 Sex normal doar protejat;

💋 Sex oral protejat sau neprotejat in funcție de igienă;

💋 Sex între sâni;

💋 Sex in diferite poziții;

💋 Finalizare corporala;

💋 Finalizare orală; 

💋 Masaj de relaxare;

 💋 Uro - extra 50 lei;

💋 French Kiss - extra 50 lei;

❤Preț: 

💋 150 de lei o finalizare(25-30 de minute);

💋 250 o ora ( 60 minute).

Pentru programari îmi puteți scrie pe WhatsApp sau mă puteți contacta. 💋💋💋 Pupicei și vă aștept la mine 💋💋💋

 

 

 

Bine ai venit,Gabriela!Vad ca ai recenzii bune la Deva.O locatie aproximativa si un program?Sau chiar si cateva poze cu tine?

  • Like 1
Link spre comentariu

Salutare,

vizitata si de mine astazi pe la ora 22. Am optat pt o ora.

ON: +9 executat foarte bine

NP: +9. Am optat pt cateva pozitii, prima finalizare pe sani, a doua in pozitia doggy. Atitudinea este una proclient, pupaciosa si f zambareata. De revenit cu siguranta!

Te pup, Gabriela.
 

 

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 11 ore, crisrob34 a spus:

Salutare,

vizitata si de mine astazi pe la ora 22. Am optat pt o ora.

ON: +9 executat foarte bine

NP: +9. Am optat pt cateva pozitii, prima finalizare pe sani, a doua in pozitia doggy. Atitudinea este una proclient, pupaciosa si f zambareata. De revenit cu siguranta!

Te pup, Gabriela.
 

 

Mulțumesc frumos pentru vizita și pentru cele scrise . Te pup și te mai aștept ❤❤❤

Link spre comentariu

am incercat sa sun azi ,nu mi a raspuns nimeni chiar daca am incercat la o ora diferenta intre apeluri,lasat si mesaje pe whatsapp si nimic....si la colega ei la fel am incercat,nimic,desi bruneta era online cand i am scris,nu s a sinchisit sa mi raspunda cu da sau nu.....chiar asa de multi futaciosi sunt in ploiesti sau pic pe ora aglomerata????

  • Trist 1
Link spre comentariu
Acum 11 ore, fireball a spus:

am incercat sa sun azi ,nu mi a raspuns nimeni chiar daca am incercat la o ora diferenta intre apeluri,lasat si mesaje pe whatsapp si nimic....si la colega ei la fel am incercat,nimic,desi bruneta era online cand i am scris,nu s a sinchisit sa mi raspunda cu da sau nu.....chiar asa de multi futaciosi sunt in ploiesti sau pic pe ora aglomerata????

Bună dragule. Nu e vorba că nu ne-am sinchisit dar poate in momentul când ai sunat eram ocupate ... Și dacă am dat seen nu am apucat sa răspundem ... Și trece puțin timp și nu știu dacă sa mai răspund sau nu că nu știu nici în ce condiții îmi scrii... Scuze 💋

Link spre comentariu
  • Oras:Prahova
  • Oras:Prahova

Am fost și eu acu câteva zile la domnișoara. Răspuns relativ repede, programat și respectat programarea.

Este o fată drăguță, dar pozele și ținuta o ajuta mult. Este o diferență între poze și realitate, dar se poate trece peste datorita sânilor. Mie unu mi-au plăcut enorm.

Cu toate că este epilata la pizda, pe picioare mai avea urme aspre de par. 

Ca acțiune, că tot am fost mustrat, oralul este o mașină de cusut, la care mai simți și dințișorii uneori.

Normalul, mai fetelor, am o pula mica, lasati-o să intre toată. S-au tot eschivat la intrare până am forțat să intre toată pula, iar atunci am văzut cum a schițat un gest de durere. Ca și sfat, luați mai puțini și aveți grijă de voi și de cei care va calca pragul. La un moment dat am simțit ca-si dorea sa termin deoarece avea alt client programat. Nu e problema, eu termin repede, in 2 minute sunt gata, dar senzația de graba este neplăcută.

Ca experiența, prea multi bani pentru serviciile oferite.

Onp 7

Np 6

Igiena 9

Gfe 9

Halatul 150 lei 15-20 de minute.

De revenit, as mai incerca odată. Și colega as vrea sa vad daca este la fel.

  • Like 5
  • Mersi 2
  • Trist 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
La 15.08.2021 la 21:52, Unuumblat a spus:

Am fost și eu acu câteva zile la domnișoara. Răspuns relativ repede, programat și respectat programarea.

Este o fată drăguță, dar pozele și ținuta o ajuta mult. Este o diferență între poze și realitate, dar se poate trece peste datorita sânilor. Mie unu mi-au plăcut enorm.

Cu toate că este epilata la pizda, pe picioare mai avea urme aspre de par. 

Ca acțiune, că tot am fost mustrat, oralul este o mașină de cusut, la care mai simți și dințișorii uneori.

Normalul, mai fetelor, am o pula mica, lasati-o să intre toată. S-au tot eschivat la intrare până am forțat să intre toată pula, iar atunci am văzut cum a schițat un gest de durere. Ca și sfat, luați mai puțini și aveți grijă de voi și de cei care va calca pragul. La un moment dat am simțit ca-si dorea sa termin deoarece avea alt client programat. Nu e problema, eu termin repede, in 2 minute sunt gata, dar senzația de graba este neplăcută.

Ca experiența, prea multi bani pentru serviciile oferite.

Onp 7

Np 6

Igiena 9

Gfe 9

Halatul 150 lei 15-20 de minute.

De revenit, as mai incerca odată. Și colega as vrea sa vad daca este la fel.

Dragul meu îmi cer scuze pentru senzația creată... Sper că viitoarea întâlnire să decurgă mult mai bine . Îți mulțumesc oricum pentru vizită și pentru cele scrise. Din greșeli mai învățăm 💋👈

Link spre comentariu
  • Oras:Prahova
  • Oras:Prahova
Acum 40 minute, blonda_sexy28 a spus:

Dragul meu îmi cer scuze pentru senzația creată... Sper că viitoarea întâlnire să decurgă mult mai bine . Îți mulțumesc oricum pentru vizită și pentru cele scrise. Din greșeli mai învățăm 💋👈

Eu zic pas, las și pe altul. Iar dacă ai învățat ceva, succes.

Oricum, prețul e supraevaluat.

Bafta multa

Link spre comentariu

Seara buna!

Am fost si eu la titulară topicului cu câteva zile până să plece. Sunat, îndrumat, a respectat programarea. Pot zice serioasa.

Per total de nota 9.

-Aspect- 8- poze reale dar o avantajează puțin. In poze ar fi de 9.

-Comportament- 10- sociabila, vorbăreața spre lipicioasa,m-a servit cu un pahar de suc. Nu a fost grăbită și nu a sunat telefonul.

-Locatia-9- zona Jerry pizza, dus, prosop, gel de dus, pat ok, locuri de parcare etc.

-Sex Oral Nep -9- umpic stilul masina de cusut dar mai schimba ritmul. 

-Sex Normal Protejat-8-Nu zice nu, se străduiește, implicare medie.

Halatul 250lei - 2 finalizări.

De revenit după părerea mea. Prețul este unul corect. Acum sa vedem când revine. 

Nu e top dar este peste medie. Merita o șansă, cred că se va acomoda cerințelor. 

 

 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tulcea
  • Oras:Tulcea

Buna! Nu pot deschide topic și las scris aici. Fetelor, vreau sa anunț aici sa va feriți de un escroc in Ploiești! A venit in seara asta la mine și m-a amenințat cu cuțitul sa ii ofer servicii gratuite. Este vorba de unul mic de statura și slab, colorat la ten. Nu îl primiți! 0730839635 este nr lui. 

  • Confuz 1
  • Trist 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 11 ore, passatb6xxx a spus:

Seara buna!

Am fost si eu la titulară topicului cu câteva zile până să plece. Sunat, îndrumat, a respectat programarea. Pot zice serioasa.

Per total de nota 9.

-Aspect- 8- poze reale dar o avantajează puțin. In poze ar fi de 9.

-Comportament- 10- sociabila, vorbăreața spre lipicioasa,m-a servit cu un pahar de suc. Nu a fost grăbită și nu a sunat telefonul.

-Locatia-9- zona Jerry pizza, dus, prosop, gel de dus, pat ok, locuri de parcare etc.

-Sex Oral Nep -9- umpic stilul masina de cusut dar mai schimba ritmul. 

-Sex Normal Protejat-8-Nu zice nu, se străduiește, implicare medie.

Halatul 250lei - 2 finalizări.

De revenit după părerea mea. Prețul este unul corect. Acum sa vedem când revine. 

Nu e top dar este peste medie. Merita o șansă, cred că se va acomoda cerințelor. 

 

 

Te pup 😘 îți mulțumesc pentru vizita și pentru cele scrise mă bucur că te-ai simțit bine cu mine 💋💋💋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...