Sari la conținut

💋Gabriela blonda sexy 💋 0730979806 💋


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
La 11.10.2021 la 16:10, amoreamore a spus:

Chiar ne bucurăm.

    Eu optez doar pentru anal, nu vreau Np, Op, fk și nici masaj. 

     Cât o costa 60 minute doar anal ( protejat) ? 🤔:rever

Îți place sa intrii prin găuri mai mici in borcanul cu finetti😂

  • Haha 1
Link spre comentariu

Salutare baieti ,ajungand  pe meleagurile noastre si plictisit unpic aseara in jur de ora 21 am zis sa butonez unpic forumul sa vedem ce mai e pe aici. Zis si facut dau de topicul aceatei fete pozele pareau interesante si am zis de ce nu sa mi incerc norocul fiind totusi o ora tarzie.

Metoda de contact foarte simpla le whatsapp ii spun pe la cat as vrea sa ajung imi da punct de reper bulevardu repulicii pe langa jerry pizza.Am confirmat cu jumtate de ora inainte sa ajung ca sa ramana valabila programarea. Am ajuns am sunat si ma indruma catre locatie.

Locatia eu zic ca e de nota 9 fara mirosuri aiurea etc sau mai stiu eu ce . Apartament mare etc (oricum nu m am dus sa l cumpar😂).

Ca si aspect tot pe acolo un 8 sani mari exact ca in poze fata foarte placuta la vorba am facut cunostiinta cand am intrat in apartament . Mi a spus sa ma fac comod si m a intreb daca doresc sa beau ceva un suc si am zis ca ok dupa a revenit in camera cu un pahar de suc. 

Am optat pentru o finalizare adica am decartat 150de lei . Am optat doar pentru oral la care sa fiu sincer cred ca am rezistat cam 15 minute cu sarutari pe gat pe corp asa a si inceput actiunea si soldatul era deja drept. 😂😂. Per total pentru ce are de oferit Ploiestiul eu zic ca e chiar ok chiar daca la unii poate li se pare scump 150. Era sa uit mai are o colega cand am ecat si m a condus la usa era si ea in bucatarie o fata bruneta subtirica asa (cred nu stiu sigur am vazut i doar la fata ) .

De revenit? Eu zic ca da pentru ce are orasul la momentul actual e chiar ok locatia usor de ajuns etc .

Decartat 150 pt o fin doar oral (care a fost neprotejat ea intrebandu ma la inceputul actiunii cum il vreau )

Ciocane tari baieti 🥃

  • Like 5
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Acum 7 minute, anonimus006 a spus:

Salutare baieti ,ajungand  pe meleagurile noastre si plictisit unpic aseara in jur de ora 21 am zis sa butonez unpic forumul sa vedem ce mai e pe aici. Zis si facut dau de topicul aceatei fete pozele pareau interesante si am zis de ce nu sa mi incerc norocul fiind totusi o ora tarzie.

Metoda de contact foarte simpla le whatsapp ii spun pe la cat as vrea sa ajung imi da punct de reper bulevardu repulicii pe langa jerry pizza.Am confirmat cu jumtate de ora inainte sa ajung ca sa ramana valabila programarea. Am ajuns am sunat si ma indruma catre locatie.

Locatia eu zic ca e de nota 9 fara mirosuri aiurea etc sau mai stiu eu ce . Apartament mare etc (oricum nu m am dus sa l cumpar😂).

Ca si aspect tot pe acolo un 8 sani mari exact ca in poze fata foarte placuta la vorba am facut cunostiinta cand am intrat in apartament . Mi a spus sa ma fac comod si m a intreb daca doresc sa beau ceva un suc si am zis ca ok dupa a revenit in camera cu un pahar de suc. 

Am optat pentru o finalizare adica am decartat 150de lei . Am optat doar pentru oral la care sa fiu sincer cred ca am rezistat cam 15 minute cu sarutari pe gat pe corp asa a si inceput actiunea si soldatul era deja drept. 😂😂. Per total pentru ce are de oferit Ploiestiul eu zic ca e chiar ok chiar daca la unii poate li se pare scump 150. Era sa uit mai are o colega cand am ecat si m a condus la usa era si ea in bucatarie o fata bruneta subtirica asa (cred nu stiu sigur am vazut i doar la fata ) .

De revenit? Eu zic ca da pentru ce are orasul la momentul actual e chiar ok locatia usor de ajuns etc .

Decartat 150 pt o fin doar oral (care a fost neprotejat ea intrebandu ma la inceputul actiunii cum il vreau )

Ciocane tari baieti 🥃

Multumesc frumos de vizita si bineînțeles pentru cele scrise.  Te pup si te mai astept cu drag :* :*

Link spre comentariu
4 hours ago, anonimus006 said:

Salutare baieti ,ajungand  pe meleagurile noastre si plictisit unpic aseara in jur de ora 21 am zis sa butonez unpic forumul sa vedem ce mai e pe aici. Zis si facut dau de topicul aceatei fete pozele pareau interesante si am zis de ce nu sa mi incerc norocul fiind totusi o ora tarzie.

Metoda de contact foarte simpla le whatsapp ii spun pe la cat as vrea sa ajung imi da punct de reper bulevardu repulicii pe langa jerry pizza.Am confirmat cu jumtate de ora inainte sa ajung ca sa ramana valabila programarea. Am ajuns am sunat si ma indruma catre locatie.

Locatia eu zic ca e de nota 9 fara mirosuri aiurea etc sau mai stiu eu ce . Apartament mare etc (oricum nu m am dus sa l cumpar😂).

Ca si aspect tot pe acolo un 8 sani mari exact ca in poze fata foarte placuta la vorba am facut cunostiinta cand am intrat in apartament . Mi a spus sa ma fac comod si m a intreb daca doresc sa beau ceva un suc si am zis ca ok dupa a revenit in camera cu un pahar de suc. 

Am optat pentru o finalizare adica am decartat 150de lei . Am optat doar pentru oral la care sa fiu sincer cred ca am rezistat cam 15 minute cu sarutari pe gat pe corp asa a si inceput actiunea si soldatul era deja drept. 😂😂. Per total pentru ce are de oferit Ploiestiul eu zic ca e chiar ok chiar daca la unii poate li se pare scump 150. Era sa uit mai are o colega cand am ecat si m a condus la usa era si ea in bucatarie o fata bruneta subtirica asa (cred nu stiu sigur am vazut i doar la fata ) .

De revenit? Eu zic ca da pentru ce are orasul la momentul actual e chiar ok locatia usor de ajuns etc .

Decartat 150 pt o fin doar oral (care a fost neprotejat ea intrebandu ma la inceputul actiunii cum il vreau )

Ciocane tari baieti 🥃

Finalizarea a fost cim? 

Link spre comentariu
Vizitator sinner21
Reputație: 0

Salut,

Am fost astăzi la Gabriela și am avut parte de o experiență cool. Este o fată frumoasă, comunicativă și o gazdă foarte bună. M-am simțit foarte bine în compania ei. Am ajuns, apoi am mers la duș și după am început acțiunea. Mi-a plăcut foarte mult oralul, a fost foarte umed. Și mi-au plăcut mult și sânii ei. Și la normal se descurcă foarte bine. Chiar vă recomand să mergeți la ea.

Note: ON 10

NP 10

GFE 10

Cadou : 300 lei pentru 1 oră

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...