Sari la conținut

💋Gabriela blonda sexy 💋 0730979806 💋


Postări Recomandate

  • Oras:Adjud
  • Oras:Adjud

Bună seara. Am vizitat astăzi pe domnișoara Gabriela . Am optat pentru o finalizare. Domnișoară foarte frumoasa și sexy. Are un corp de nota 10. Foarte drăguță. Imediat după ce am venit s-a oferit sa ma servească cu apa și m-a întrebat dacă vreau sa fac dus. După ce m-am întors de la dus foarte drăguț din partea ei a fost ca s-a oferit sa ma șteargă pe spate. Foarte dezghetata la vorba. Pentru GF eu zic ca merita un 10. După acțiunea a început cu un oral neprotejat de nota 10. M-am oferit și eu la rândul meu sa-i ling pasarica curata și fără mirosuri. Pe urma acțiunea a continuat cu Lady on top. Am continuat cu doggy. Unde am finalizat în balonas. M-a întrebat în timp ce eram în acțiune dacă vreau sa finalizez pe sânii ei. Eu am zis ca doresc dar din păcate nu am reușit. Nu-i nimic o lăsăm pe data viitoare. Normal protejat la fel a fost de 10. De revenit cu siguranță da. Halatul 150 lei pentru o finalizare.

  • Like 3
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
La 30.06.2022 la 1:32, mahovici a spus:

Bună seara. Am vizitat astăzi pe domnișoara Gabriela . Am optat pentru o finalizare. Domnișoară foarte frumoasa și sexy. Are un corp de nota 10. Foarte drăguță. Imediat după ce am venit s-a oferit sa ma servească cu apa și m-a întrebat dacă vreau sa fac dus. După ce m-am întors de la dus foarte drăguț din partea ei a fost ca s-a oferit sa ma șteargă pe spate. Foarte dezghetata la vorba. Pentru GF eu zic ca merita un 10. După acțiunea a început cu un oral neprotejat de nota 10. M-am oferit și eu la rândul meu sa-i ling pasarica curata și fără mirosuri. Pe urma acțiunea a continuat cu Lady on top. Am continuat cu doggy. Unde am finalizat în balonas. M-a întrebat în timp ce eram în acțiune dacă vreau sa finalizez pe sânii ei. Eu am zis ca doresc dar din păcate nu am reușit. Nu-i nimic o lăsăm pe data viitoare. Normal protejat la fel a fost de 10. De revenit cu siguranță da. Halatul 150 lei pentru o finalizare.

pupiceiii💋💋💋

Mulțumesc de vizită și pentru cele scrise🤗💋🤗

Link spre comentariu

💋Bună  dragii  mei !💋

De mâine mă găsiți disponibilă în Ploiești   pentru câteva zile .🤗

Programul meu de mâine va fi de la ora 12:00 pânăla ora 22:00 . 😊

Pentru programări îmi puteți scrie pe whatsapp la nr din titlu.💋💋💋

Aceasta este lista mea de servicii și prețuri 😉

 

🍬Servicii :

♥️ Oral protejat/ neprotejat (în funcție de igienă);
♣️Normal DOAR protejat;
♥️Finalizare corporală;
Finalizare orală ( în funcție de igienă);
♣️Sex între sâni ;
♥️Masaj de relaxare/ erotic;
♣️Sex în diferite poziții;
♥️ 69 ;
♣️Finalizare facială (extra 50 lei);
♥️French kiss (extra 50 lei);
♣️Anal DOAR protejat ( extra 100 lei - menționez că sunt începătoare și voi accepta în funcție de mărime și grosime). 

🍬Prețuri: 
♥️30 de minute - 150 de lei ;
♣️ 60 de minute - 250 de lei .

  • Inimioara 3
Link spre comentariu
Acum 1 oră, blonda_sexy28 a spus:

💋Bună  dragii  mei !💋

De mâine mă găsiți disponibilă în Ploiești   pentru câteva zile .🤗

Programul meu de mâine va fi de la ora 12:00 pânăla ora 22:00 . 😊

Pentru programări îmi puteți scrie pe whatsapp la nr din titlu.💋💋💋

Aceasta este lista mea de servicii și prețuri 😉

 

🍬Servicii :

♥️ Oral protejat/ neprotejat (în funcție de igienă);
♣️Normal DOAR protejat;
♥️Finalizare corporală;
Finalizare orală ( în funcție de igienă); 50lei
♣️Sex între sâni ;
♥️Masaj de relaxare/ erotic;
♣️Sex în diferite poziții;
♥️ 69 ;
♣️Finalizare facială (extra 50 lei);
♥️French kiss (extra 50 lei);
♣️Anal DOAR protejat ( extra 100 lei - menționez că sunt începătoare și voi accepta în funcție de mărime și grosime). 

🍬Prețuri: 
♥️30 de minute - 150 de lei ;
♣️ 60 de minute - 250 de lei .

 

Link spre comentariu
Vizitator vasile_69_69
Reputație: 0
11 hours ago, chev007 said:

Vii cu colega? Aveti grija sa va luati locatie cu apa calda.

De ce intrebi cumva nu ai apa calda acasa?? 😂😂😂😂

Aveti grija fetelor omul acesta vine face dus ca nu are unde dupa aceea pleaca va spune ca nu vrea sa ramana mai bine nu va incurcati cu el treaba voastra

Link spre comentariu
Acum 1 minut, vasile_69_69 a spus:

De ce intrebi cumva nu ai apa calda acasa?? 😂😂😂😂

Aveti grija fetelor omul acesta vine face dus ca nu are unde dupa aceea pleaca va spune ca nu vrea sa ramana mai bine nu va incurcati cu el treaba voastra

Susțin , ce i corect e corect 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti
Acum 18 ore, chev007 a spus:

Aveti grija sa va luati locatie cu apa calda.

 

Acum 6 ore, vasile_69_69 a spus:

De ce intrebi cumva nu ai apa calda acasa?? 😂😂😂😂

Nu era intrebare, prostule, era sfat! @vasile_69_69, cea mai proasta creatura chiar si de la rubrica Fraierul Anului!

Am apa calda si ma spal de cel putin 2 ori pe zi, dar igienic e ca ambii parteneri sa se spele si inaintea unei activitati care presupune contact fizic.

Ce sa stii tu despre apa calda si igiena... Nu ai mai vazut apa calda de cand te-a avortat mă-ta in subsolul blocului in care te-a si conceput intr-un gang bang cu alti boschetari si aurolaci. Mai simti si tu ceva lichide calde pe tine doar atunci cand dormi in şanţ si se pişă cainii pe tine.

  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator vasile_69_69
Reputație: 0
7 hours ago, chev007 said:

 

Nu era intrebare, prostule, era sfat! @vasile_69_69, cea mai proasta creatura chiar si de la rubrica Fraierul Anului!

Am apa calda si ma spal de cel putin 2 ori pe zi, dar igienic e ca ambii parteneri sa se spele si inaintea unei activitati care presupune contact fizic.

Ce sa stii tu despre apa calda si igiena... Nu ai mai vazut apa calda de cand te-a avortat mă-ta in subsolul blocului in care te-a si conceput intr-un gang bang cu alti boschetari si aurolaci. Mai simti si tu ceva lichide calde pe tine doar atunci cand dormi in şanţ si se pişă cainii pe tine.

Deci e clar ca nu ai apa calda de aceea faci urat 😂😂😂😂

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...