Jump to content

Warning +18

This website offers sexually explicit material intended for adults only.

By clicking the ENTER button, you confirm that you are 18 year and older, and accept our terms of use, otherwise click EXIT button to leave the website.

EXIT

💋Gabriela blonda sexy 💋 0736778093💋

Recommended Posts

Buna! Nu pot deschide topic și las scris aici. Fetelor, vreau sa anunț aici sa va feriți de un escroc in Ploiești! A venit in seara asta la mine și m-a amenințat cu cuțitul sa ii ofer servicii gratuite. Este vorba de unul mic de statura și slab, colorat la ten. Nu îl primiți! 0730839635 este nr lui. 

• Confuz 1
  • Trist 1
  • Minus 1
  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Am fost și eu acu câteva zile la domnișoara. Răspuns relativ repede, programat și respectat programarea. Este o fată drăguță, dar pozele și ținuta o ajuta mult. Este o diferență între poze și rea

Disponibilă până la ora 22:00

😍😍😍

Posted Images

Acum 11 ore, passatb6xxx a spus:

Seara buna!

Am fost si eu la titulară topicului cu câteva zile până să plece. Sunat, îndrumat, a respectat programarea. Pot zice serioasa.

Per total de nota 9.

-Aspect- 8- poze reale dar o avantajează puțin. In poze ar fi de 9.

-Comportament- 10- sociabila, vorbăreața spre lipicioasa,m-a servit cu un pahar de suc. Nu a fost grăbită și nu a sunat telefonul.

-Locatia-9- zona Jerry pizza, dus, prosop, gel de dus, pat ok, locuri de parcare etc.

-Sex Oral Nep -9- umpic stilul masina de cusut dar mai schimba ritmul. 

-Sex Normal Protejat-8-Nu zice nu, se străduiește, implicare medie.

Halatul 250lei - 2 finalizări.

De revenit după părerea mea. Prețul este unul corect. Acum sa vedem când revine. 

Nu e top dar este peste medie. Merita o șansă, cred că se va acomoda cerințelor. 

Te pup 😘 îți mulțumesc pentru vizita și pentru cele scrise mă bucur că te-ai simțit bine cu mine 💋💋💋

Am vizitat-o si eu pe aceasta domnisoara,citisem deapre ea si am mers sa ma conving.Arata foarte bine,sanii mari numa buni de joaca.ON foarte bun la amandoua finalizarile chiar ii place sa te faca sa te simti bine.Dupa ce m-a intaratat am pus prezervativul si am trecut la normal.Geme frumos(mi s-a parut ca s-a excitat)si nu am mai rezistat am terminat normal in balonas.Apartament foarte frumos,,cam ciudat blocul,eu m-am invartit pe langa el pt ca nu stiam unde are intrarea.Baia curata,ea abia facuse dus,fara mirosuri.Raport pret/calitate-excelent.Eu m-am simtit bine si voi mai reveni cand mai am drum ,vreau sa incerc si colega😉

Am optat pt o ora platit 250 foarte bine investiti😚😚😚

• Haha 1
  • Minus 2
  • Inimioara 1
Acum 10 ore, mauro17 a spus:

Am vizitat-o si eu pe aceasta domnisoara,citisem deapre ea si am mers sa ma conving.Arata foarte bine,sanii mari numa buni de joaca.ON foarte bun la amandoua finalizarile chiar ii place sa te faca sa te simti bine.Dupa ce m-a intaratat am pus prezervativul si am trecut la normal.Geme frumos(mi s-a parut ca s-a excitat)si nu am mai rezistat am terminat normal in balonas.Apartament foarte frumos,,cam ciudat blocul,eu m-am invartit pe langa el pt ca nu stiam unde are intrarea.Baia curata,ea abia facuse dus,fara mirosuri.Raport pret/calitate-excelent.Eu m-am simtit bine si voi mai reveni cand mai am drum ,vreau sa incerc si colega😉

Am optat pt o ora platit 250 foarte bine investiti😚😚😚

Pai ce-ai facut,Bobitza?Ai dat copy/paste la postarea mea de la Delia/Daria???Asa mult ti-a placut ce am scris sau ti-a fost lene???🤣🤣🤣

• Like 3
  • Mersi 1
  • Haha 4
  • 4 weeks later...

Bună dimineața dragilor! 🤩

Astăzi mă găsiți disponibilă până la ora 23:00. 😇

Am făcut o mică actualizare în lista mea de servicii . 😊😊😊 sper să vă bucurați  :*

💙Servicii :

💛 Oral protejat/ neprotejat (în funcție de igienă);
💛Normal DOAR protejat;
💛Finalizare corporală;
💛Finalizare orală ( în funcție de igienă);
💛Sex între sâni ;
💛Masaj de relaxare/ erotic;
💛Sex în diferite poziții;
💛69 ;
💛Finalizare facială (extra 50 lei);
💛French kiss (extra 50 lei);
💛Anal DOAR protejat ( extra 100 lei - menționez că sunt începătoare și voi accepta în funcție de mărime și grosime). 

💙Prețuri: 
💛 30 de minute - 150 de lei ;
💛60 de minute - 250 de lei .

• Like 3
  • Inimioara 1