Sari la conținut

Masaj erotic Larisa


Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Da, am fost eu, nu iti recomand eu am fost dezamagit, are o atitudine de rahat. Am mers pt o ora de masaj cand ajung zice ca ori masaj ori sex si la telefon a zis ca amandoua sunt inclise in pret.E urata ca naiba am stat pt o finalizare, dar de abia am asteptat sa plec ca mi am luat mare teapa. Nu prea seamana cu cea din poze. Locatia e pe miorita. De revenit never!!! M am si certat cu ea putin. Dar am zis ca raman din bun simt.Iti zic sincer nu merita sa te deranjezi sa mergi la asa ceva!!

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Confirm, sunat la ea, inteles la 150 ron masaj erotic + finalizare. Ajung la ea, ma intreaba ce fel de finalizare doresc. Aleg oral, imi spune ca e 50 ron in plus, spun ok in speranta ca va fi ceva deosebit. Incepe "masajul erotic" de fapt o labă cu ulei, astept 5 minute nu mai face altceva. O intreb daca asta e masajul, imi spune ca poate si altfel. Se freaca apoi cu bucile de instrument timp de alte 5 minute dupa care sare direct la oral. Oralul este mediocru, dar macar a fost fara guma si am finalizat in gura. Parere generala: asa NU. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...