Sari la conținut

IZABELA…TOMIS PLUS 0765899093


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Băieți e o teapa mare,nu are nici o treaba cu pozele,e o balenă ucigașă.  Nu rentează nici pt oral nu mai spun restul ,nici prin cap ca nu va treacă sa o sunați sau sa mergeți la ea o balenă ucigașă și la propriu și la figurat ,urata rău și grasa rauuuu

  • Like 2
  • Mersi 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 ore, Valy14 a spus:

Băieți e o teapa mare,nu are nici o treaba cu pozele,e o balenă ucigașă.  Nu rentează nici pt oral nu mai spun restul ,nici prin cap ca nu va treacă sa o sunați sau sa mergeți la ea o balenă ucigașă și la propriu și la figurat ,urata rău și grasa rauuuu

Mi-ai calcat tu pragul cumva? Si nu “renteaza nici oralu”?

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 6 ore, Iizabela03 a spus:

Mi-ai calcat tu pragul cumva? Si nu “renteaza nici oralu”?

Nu vorbeam dacă nu știam,de ce sa piardă și alți timpul sa vina la tine în Tomis Plus la etaj 3 ap 25 ,sa vina sa vadă o balena ucigașă, o mincinoasă care are poze furate și nu spune adevărul,urat din partea ta sa minți  lumea  ca îți este rușine sa spui adevărul cum arăți tu ca pers,foarte urat asemenea gesturi

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
Acum 9 ore, Valy14 a spus:

Băieți e o teapa mare,nu are nici o treaba cu pozele,e o balenă ucigașă.  Nu rentează nici pt oral nu mai spun restul ,nici prin cap ca nu va treacă sa o sunați sau sa mergeți la ea o balenă ucigașă și la propriu și la figurat ,urata rău și grasa rauuuu

 

1 oră în urmă, Valy14 a spus:

Nu vorbeam dacă nu știam,de ce sa piardă și alți timpul sa vina la tine în Tomis Plus la etaj 3 ap 25 ,sa vina sa vadă o balena ucigașă, o mincinoasă care are poze furate și nu spune adevărul,urat din partea ta sa minți  lumea  ca îți este rușine sa spui adevărul cum arăți tu ca pers,foarte urat asemenea gesturi

JIGNIRILE astea nu te fac mai credibil. Poti sa iti exprimi nemultumirea dupa ce ai vizitat tipa respectiva si fara injuri ,jigniri .

 

  • Like 4
  • Mersi 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 2 ore, 2peu_2peu a spus:

 

JIGNIRILE astea nu te fac mai credibil. Poti sa iti exprimi nemultumirea dupa ce ai vizitat tipa respectiva si fara injuri ,jigniri .

 

Sunt deacord cu tine,dar ea nu s-a bătut fost sincera a mințit din toate punctele de vedere ,pt mine le pot considera jigniri,timp pierdut motorina consumata etc ,

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 4 ore, Valy14 a spus:

Nu vorbeam dacă nu știam,de ce sa piardă și alți timpul sa vina la tine în Tomis Plus la etaj 3 ap 25 ,sa vina sa vadă o balena ucigașă, o mincinoasă care are poze furate și nu spune adevărul,urat din partea ta sa minți  lumea  ca îți este rușine sa spui adevărul cum arăți tu ca pers,foarte urat asemenea gesturi

Mie nu mi e rusine de nimic omule. Sunt si am fost asumata pana la final. Nu par vreun top model in poze…  plus daca zici vezi domne ca ai fost… ok… nu ti place nu ramai..e simpla treaba. Nu stau sa mi racesc gura cu oameni de nimic.😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
Acum 11 minute, Iizabela03 a spus:

Pozele sunt reale… nu am muncit niciodata cu poze false… 

Hai cu un video ....te filmezi in oglinda si zici " cine este mincinos acuma @Valy14!!!". Cun un video s-ar linisti apele.

1 oră în urmă, Valy14 a spus:

Sunt deacord cu tine,dar ea nu s-a bătut fost sincera a mințit din toate punctele de vedere ,pt mine le pot considera jigniri,timp pierdut motorina consumata etc ,

Valy....te respecti pe tine . Efectiv bani de seminte --motorina. Timpul aici este altceva.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 5 ore, Valy14 a spus:

Nu vorbeam dacă nu știam,de ce sa piardă și alți timpul sa vina la tine în Tomis Plus la etaj 3 ap 25 ,sa vina sa vadă o balena ucigașă, o mincinoasă care are poze furate și nu spune adevărul,urat din partea ta sa minți  lumea  ca îți este rușine sa spui adevărul cum arăți tu ca pers,foarte urat asemenea gesturi

Sefu, pozele don'soarei sunt reale ;) eu o stiu pe fata dar nu am fost la ea pentru ca nu e in targetul meu. Daaar garantat pozele sunt reale, cei care o viziteaza pot confirma, avand in vedere ca se vede si fata in unele poze. Acum, eu nu stiu pe cine vrei sa imbarligi, dar e clar ca nu prea iti iese ;)

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 3 minute, 2peu_2peu a spus:

Hai cu un video ....te filmezi in oglinda si zici " cine este mincinos acuma @Valy14!!!". Cun un video s-ar linisti apele.

Valy....te respecti pe tine . Efectiv bani de seminte --motorina. Timpul aici este altceva.

Momentan sunt la salon dar promit ca voi face asta.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 3 minute, talibanu a spus:

Sefu, pozele don'soarei sunt reale ;) eu o stiu pe fata dar nu am fost la ea pentru ca nu e in targetul meu. Daaar garantat pozele sunt reale, cei care o viziteaza pot confirma, avand in vedere ca se vede si fata in unele poze. Acum, eu nu stiu pe cine vrei sa imbarligi, dar e clar ca nu prea iti iese ;)

Nu ti bate capu n ai cu cine🙄

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
Acum 8 ore, Iizabela03 a spus:

Momentan sunt la salon dar promit ca voi face asta.

e bine, !. Daca ai promis , ai promis.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO
8 hours ago, adibala said:

Pe Ct nici o recenzie?

Poate pentru ca nu a reusit nimeni sa ajunga, daca nu respecta programarile. Mai rau de atat, da si mesaje dupa vreo ora. Nasol cand suna telefonul si trebuie sa te feresti/ascunzi cand esti cu cine nu trebuie. Bulina neagra din partea mea!

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...