Sari la conținut

😍Andreea😍TITAN 0739420610❤❤❤


Postări Recomandate

  • pisicuts a schimbat titlul în 😍Andreea😍TITAN 0739420610❤❤❤

Salutare,  am revenit la Andreea, și pot spune ca este o fata de nota zece. Este punctuala dacă ești și tu punctual, igiena este impecabila, locația ok.  Este disponibila 3-4 zile în Bucureşti 

Pentru alte detalii, aveți watzzap ul la dispoziție. Răspunde destul de repede. 

Succese 

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Avand drum in Bucuresti m-am hotarat a ii fac o vizita Andreei cunoscand-o la Brasov prin luna martie.Locatie usor de ajuns o garsoniera ok prosop la baie dotat cu tot ce trebuie ea aceiasi fata dragalasa cu fata de copil m-a asteptat foarte sexy si pe tocuri la cerearea mea.Note locatie 9 ON 8 daca facea si deep era 10 NP inceput cu ea in lot apoi misionar si terminat in pozitia capra igiena 10+ imepecabila o fata cu GFE destul de bun ai ce vorbi cu ea de revenit cu fiecare ocazie .

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0739420610
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0739420610
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
La 29.10.2022 la 11:26, Dracusorul3 a spus:

Avand drum in Bucuresti m-am hotarat a ii fac o vizita Andreei cunoscand-o la Brasov prin luna martie.Locatie usor de ajuns o garsoniera ok prosop la baie dotat cu tot ce trebuie ea aceiasi fata dragalasa cu fata de copil m-a asteptat foarte sexy si pe tocuri la cerearea mea.Note locatie 9 ON 8 daca facea si deep era 10 NP inceput cu ea in lot apoi misionar si terminat in pozitia capra igiena 10+ imepecabila o fata cu GFE destul de bun ai ce vorbi cu ea de revenit cu fiecare ocazie .

Mulțumesc frumos pt vizita

Link spre comentariu
  • Telefon: 0739420610
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0739420610
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Serviciile mele:

150 finalizarea(oral neprotejat in functie de igiena normal protejat)

250 ora (oral neprotejat în funcție de igiena normal protejat,69,diferite pozitii,cunnilingus,intre sani,masaj)

100 finalizarea(oral și normal ambele protejate)

200 ora(oral și normal ambele protejate,69,diferite pozitii,cunnilingus,intre sani,masaj)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...