Sari la conținut

0731712115-matura 50 de ani


Postări Recomandate

  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

O știu eu. Își zice Adriana sau Geta. Am cateva povești cu ea. Când aveam chef de distracție  (am spus corect,distracție) și golire in sistem pervers încercam să dau de ea. Mai mult prin intermediul peștoaicei. 😍😍😂😂

Când voi avea timp și dacă vor fi doritori o să vă spun câteva "povești".

  • Like 2
  • Mersi 1
  • Confuz 1
Link spre comentariu
Acum 7 ore, shark864 a spus:

O știu eu. Își zice Adriana sau Geta. Am cateva povești cu ea. Când aveam chef de distracție  (am spus corect,distracție) și golire in sistem pervers încercam să dau de ea. Mai mult prin intermediul peștoaicei. 😍😍😂😂

Când voi avea timp și dacă vor fi doritori o să vă spun câteva "povești".

Vrem poveste și alte detalii despre dna 😁

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
Acum 8 ore, shark864 a spus:

O știu eu. Își zice Adriana sau Geta. Am cateva povești cu ea. Când aveam chef de distracție  (am spus corect,distracție) și golire in sistem pervers încercam să dau de ea. Mai mult prin intermediul peștoaicei. 😍😍😂😂

Când voi avea timp și dacă vor fi doritori o să vă spun câteva "povești".

Lasă vrăjeală cu "dacă sunt doritori". Sunt doritori destui.Tu spune poveștile dacă tot începi să spui ceva.. 👍🏻

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:campina
  • Oras:campina
Acum 9 ore, shark864 a spus:

O știu eu. Își zice Adriana sau Geta. Am cateva povești cu ea. Când aveam chef de distracție  (am spus corect,distracție) și golire in sistem pervers încercam să dau de ea. Mai mult prin intermediul peștoaicei. 😍😍😂😂

Când voi avea timp și dacă vor fi doritori o să vă spun câteva "povești".

Hai cu detaliile

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti
La 21.09.2021 la 14:07, catalin112 a spus:

O sun de 2 saptamani, nici un raspuns, stie cineva ceva de ea? 

Salutare , m am intalnit eu cu doamna aceasta , mi a raspuns la tel si ne am vazut undeva in zona halelor centrale , sincer cand am vazut o am zis ca lesin , este o femeie pe la 60 de ani dar arata a 80 , bai nimic dar nimic nu poate fi atragator la ea , am plecat in 2 min. Nu cred ca cineva ar putea sa intretina relatii sexuale cu aceasta femeie , indiferent de ce gusturi ai avea la femei !

Cam atat va pot spune despre aceasta experienta.

Spor la ciocanit !

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 34 minute, pinichio a spus:

Salutare , m am intalnit eu cu doamna aceasta , mi a raspuns la tel si ne am vazut undeva in zona halelor centrale , sincer cand am vazut o am zis ca lesin , este o femeie pe la 60 de ani dar arata a 80 , bai nimic dar nimic nu poate fi atragator la ea , am plecat in 2 min. Nu cred ca cineva ar putea sa intretina relatii sexuale cu aceasta femeie , indiferent de ce gusturi ai avea la femei !

Cam atat va pot spune despre aceasta experienta.

Spor la ciocanit !

Sună a provocare: să vedem cine poate da în ea 🤠. Dacă e așa urâtă înseamnă că nu o fute nimeni deci teoretic ar trebui să se extazieze de orice atenție. Practic însă am aflat că ele nu se văd cum arată, ne văd pe noi că nu arătăm a George Clooney altoit pe Bruce Lee și cu bășini de Justin Bieber, așa că am dubii... 

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...