Sari la conținut

Noua in oras Alis❤️


Postări Recomandate

Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
4 minutes ago, Bruneta891 said:

Eu chiar nu pot sa imi dau seama pe bune dc te bagi aiurea in seama tea intrebat cineva daca sti sau nu ? Acum pe bune vezi de treaba ta ca mai cam plictisit ! 👍👍

Aprigă domnișoara ...😅,

drăcoasă e puțin spus !,

tocmai aia era și ideea să îți alung plictiseala 😊

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 31 minute, Bruneta891 a spus:

Eu chiar nu pot sa imi dau seama pe bune dc te bagi aiurea in seama tea intrebat cineva daca sti sau nu ? Acum pe bune vezi de treaba ta ca mai cam plictisit ! 👍👍

Lasa l ...mai si pe el sa dea o limba ' n pizda ...poate se pricepe . Poti sa o faci pe free sau sa ceri simbolic 50 de lei 😂😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
59 minutes ago, Bruneta891 said:

Eu chiar nu pot sa imi dau seama pe bune dc te bagi aiurea in seama tea intrebat cineva daca sti sau nu ? Acum pe bune vezi de treaba ta ca mai cam plictisit ! 👍👍

Comentez pentru a menține activ forumul asta cat de cat și a-și avea rostul.

Nu cu mult timp in urmă când nici eu nu eram activ îmi aduc aminte că intrăm sa mai vad și eu o postare nouă cv., nu mai zic recenzie. Au fost perioade când în 1-2 zile nu era nici măcar UN comentariu nou  , un emoticon , ceva nimic !!🤐🤐🤐

Se scorojau pereții efectiv de plictiseala , era degeaba cum ar veni și va afecta și pe voi direct , cum sa te promovezi pe ceva ce nu prezintă interes pt.nimeni ?!!😉

Și dacă nici eu nu l-am trezit la viață de dracu mai știre cate ori ....atunci nu a mai făcut-o nimeni !!😅

Mult succes ...,pe viitor , mă fac cuminte și întru in rândul turmei și eu ,

ce sa mai zic !

Link spre comentariu

@TinderboyMA AMENINTI ? 😂😂😂uitati si voi ce mesaje imi da in privat tu chiar esti pihopat vino ca iti platesc eu controlu la un piholog ! 🤮vezi de treaba ta cu astea ca nu ma speri ! 

Te rog frumos sa nu mai imi dai minusuri , poti sa îmi răspunzi civilizat daca dorești ori să te abții daca nu !

Vezi că mai e un minus în spate încă neșters.

Comentez și eu pe aici și să nu adoarmă forumul asta de tot că apoi nu mai are nici un folos , insa comentez civilizat și nu îmi place mahalaua.

Faci cum vrei dar te rog f.  insistent si nu mă pune la incercare .

Mersi .😘 

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
13 minutes ago, Bruneta891 said:

‼️Da de unde sti tu ca ma promovez degeaba ? 😂mai tu ma faci sa cred ca ai probleme sihice tea lasat nevasta , sotia , iubita , de nu ai ce face si tot faci tam ,tam aici mai canta la alta masa ca mai plictisit grav cand vorbesti ! 🤮

Bine păpușă , eu te am rugat cu frumosul însă dacă asta vrei nu i problema !

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
4 minutes ago, Tinderboy said:

Bine păpușă , eu te am rugat cu frumosul însă dacă asta vrei nu i problema !

Da-ți arama pe față  sa vadă toată lumea cine ești !!😉

Link spre comentariu
Acum 21 ore, Bruneta891 a spus:

 

 

 Nu mai sunt disponibila la voi in oras !

20220626_222045.jpg.9e80ee2cc450e9dbd9e86100bfd03598.jpg

 

Bună, Alis!

Îmi pare rău că ai placat așa repede; voiam să te vizitez, să mă bucur de serviciile tale.

Sunt doi camarazi care nu au fost tocmai politicoși cu tine, dar ți-ai asumat toate riscurile când ai acceptat să intri în dialog cu ei.

Sper să revii cât mai curând și să nu mai ratez ocazia de a te cunoaște.

Toate cele bune!

 

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
15 minutes ago, labadepisoi said:

Bună, Alis!

Îmi pare rău că ai placat așa repede; voiam să te vizitez, să mă bucur de serviciile tale.

Sunt doi camarazi care nu au fost tocmai politicoși cu tine, dar ți-ai asumat toate riscurile când ai acceptat să intri în dialog cu ei.

Sper să revii cât mai curând și să nu mai ratez ocazia de a te cunoaște.

Toate cele bune!

 

Salutare camarade,

un alt camarad ce eu îl știam de încredere îi dă  un 3 din 5 , adică acceptabil si a zis cam tot ce era de zis.

Întradevăr are niște sâni frumoși însă la ce bun daca  te lasă să te joci cu ei 😅!

Crezi că a plecat din cauza camarazilor nepoliticoși??

nu , a plecat fiindcă nu făcea lovele , despre fetele bune se duce vorba repede , ea mai aprigă fiind prefera cearta și tot ce ai văzut mai sus  decât recenzii de la oameni serioși.😉

Numai bine !

Link spre comentariu
Acum 18 minute, labadepisoi a spus:

Bună, Alis!

Îmi pare rău că ai placat așa repede; voiam să te vizitez, să mă bucur de serviciile tale.

Sunt doi camarazi care nu au fost tocmai politicoși cu tine, dar ți-ai asumat toate riscurile când ai acceptat să intri în dialog cu ei.

Sper să revii cât mai curând și să nu mai ratez ocazia de a te cunoaște.

Toate cele bune!

 

Buna din pacate drumurile mele nu va mai fii cam deloc prin zona severin ! Imi pare rau poti veni pe unde ma aflu daca ai timp si placere te astept cu mare drag !! 😔❤️❤️❤️❤️❤️

Link spre comentariu
Acum 7 minute, Tinderboy a spus:

Salutare camarade,

un alt camarad ce eu îl știam de încredere îi dă  un 3 din 5 , adică acceptabil si a zis cam tot ce era de zis.

Întradevăr are niște sâni frumoși însă la ce bun daca  te lasă să te joci cu ei 😅!

Crezi că a plecat din cauza camarazilor nepoliticoși??

nu , a plecat fiindcă nu făcea lovele , despre fetele bune se duce vorba repede , ea mai aprigă fiind prefera cearta și tot ce ai văzut mai sus  decât recenzii de la oameni serioși.😉

Numai bine !

Vezi ca te astepta casa de marcat nu ma plange pe mine 😂😂👍‼️

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
1 minute ago, Bruneta891 said:

Vezi ca te astepta casa de marcat nu ma plange pe mine 😂😂👍‼️

Atâta te victimizezi parca ai fi o copila de 12 ani cu bube in cap  jur 😅😅, că nu mai vin pe acolo, că m-au mâncat de vie .....,

de ce nu ai nici o recenzie calumea 🤔 să vezi că veneau și mușterii ??

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0

Referitor la venitul său nevenitul tau la Severin eu vad problema așa , tu decizi in ce tabăra vrei sa fii ,

O fată  X vine într-un oraș mic cum este Severinul  și fara pretenții prea mari la servicii de top ,..."merge și așa" , tipic românesc   fiindcă  oferta este limitata (de multe ori 60 -70 anunțuri din care și dublate  , triplate ).

Vine pentru că s-a atașat de acel oraș , poate că este mai liniștit , poate pt.  că vine de câțiva ani buni acolo și îi place ceva acolo, poate ii plac chiar oamenii din acel oraș si are clienți fideli care o vizitează regulat .

Sau.....👍👍👍 mai este o varianta in orașele mari unde oferta este la discreție (tipe de top la preturi rezonabile și cu servicii ireproșabile ) și acolo este chiar  CONCURENTA  !!! gen Buc, Cluj, Tm, Ct, Brașov , chiar Oradea .  ...pai acolo s-ar descalifica singura acea fata cu servicii acceptabile și ar șoma ...😁

Deci păpușă ....

tu din care tabăra vrei sa faci parte , ..de acum încolo ??

și ce a fost a fost !!

Succes ori unde ar fi .

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am fost baiat finut cand am acordat aceea nota ...Daca as mai avea ocazia si o am ....tot pe  o scala de la 0 la 5 ar avea 1 ...ca ii din oficiu. 

Sa fie sanatoasa pe unde va merge ...si cu cat va sta mai departe de Severin cu atat mai bine. 

Bine ca exista si posibilitatea sa renasca precum a facut o Bianca ...insa la ce atitudine are in prezent .. ma indoiesc . 

Cam atat am avut de spus ...acum fiecare trage ce concluzie vrea ... daca ii de vizitat sau de evitat . 

Pana la urma de asta are forumul un farmec aparte ... fiindca pareriile.pot fi impartite . 😉😉😉

Usor , usor....o sa mai ajut acesta sectiune . 

Aaa ...e alta "scandura " cu care m.am simtit bine ...in oras . 😉😉😉

Numai bine . 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...