Sari la conținut

Noua in oras Alis❤️


Postări Recomandate

🌸Buna dragi mei de azi voi fi disponibila la voi in in drobeta -turnul-severin pentru cateva zile si vreau sa ne cunoastem va pup 😘🌸

 

                

🌼SERVICILE  MELE SUNT 🌸

        

🌺Oral/Protejat/Ne protejat in functie de igiena 🌼

 

🌼Normal /Doar Protejat🌸

 

🌸Anal/In functie de lungime si grosime 🌼

 

🌸🌺Sarutari,mangaieri, 69 ,diferite pozitii ,masaj de relaxare ,sau masaj erotic ,🌼

    

🌸CADOU ESTE 🌺

 

😘150/Finalizarea(25,30 minute)🌸

 

🌺250/Ora(2 finalizari)🥀

 

🌺Finalizare orala extra 50 lei🥰

 

🌺Corporala 🌼

 

🌼Faciala 🌺

 

🌸Program de lucru: 07:30 -23:30 🌺

 

🌼Programari prin wap sms sau mesaje normale va pup si va astept cu drag 🌺

 

 

🌼0725063303🌺numar telefon 

 

🌸 ‪0 747 795 615‬😘Numar wap 

 

 

Va pup ❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Drobeta Turnu Severin
  • Oras:Drobeta Turnu Severin

Am vizitat-o azi pe domnișoara, are 19 ani, un chip drăguț, amabila, putin zâmbitoare, permisiva, nu mi a refuzat nimic,de la mine primește nota 9 pentru încurajare, face "meseria" asta doar de câteva luni, având in vedere si varsta, nu prea avea de unde sa acumuleze foarte multa experienta, dar compenseaza prin altele, oralul putin umed, neprotejat, nu foarte adanc, cu mici managaieri ale zonelor adiacente, se misca putin si in pat, am încercat putin si anal, cum am zis, foarte permisiva si zâmbitoare, mai are de învățat,dar eu cred ca merita o vizita. Bani 200 am stat undeva la 45 de minute cred, o sa mai revin la ea pe viitor cu siguranță! Nu o putem compara cu alte fete "consacrate" la noi in oras, dar tocmai asta mi-a plăcut la ea, poate cumva are si o doza mica de inocență fiind la început.

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Drobeta Turnu Severin
  • Oras:Drobeta Turnu Severin

Fratele meu, gusturile nu se discuta! Da, din discuțiile mele cu ea, mi a zis ca de cateva luni, deci se poate sa fie 6 7 luni, habar nu am, nu asta era ideea. 

Link spre comentariu
Acum 5 ore, carucuboi a spus:

A fost un bun amic și mi-a zis că nu are o atitudine buna ba chiar puțin ostilă.
Nu prea poți să te bucuri de sânii frumoși pentru că  , " mă dor " și nu se tine de cuvânt. 
Gen analul  fiind inclus în preț din descriere sau telefonic confirmat , tu nu ești prea mare si te incadrezi , la fata locului primești : "  la 150 mai vrei și anal ??".🤨
La telefon te înțelegi asupra unor servicii și la fata locului nu le mai accepta . Fața o dezavantajează, punctul forte sunt sânii pe care îi poți doar admira si este 150 finalizarea !!!,
 concluzia o trageti voi .

🥰🥰

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...