Sari la conținut

Cuplu -Dr. Taberei - 0734877868


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

Activa singură, la tariful bombă de....50 Lei 🙃😉😚

Pe topicul mai vechi erau relatari picante, el raspunde la telefon si s-a enervat ca a fost luat in balon.

Ai avea curaj sa te duci acolo si sa faci sex cu ea in prezenta specimenului ăsta ?🤔🙃🤗😋

  • Like 3
  • Haha 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

De foarte mult timp in bransa. Am fost si eu acum ceva timp cand stateam mai prost cu banii, dar creca au trecut vreo 2 ani de atunci. Oricum era clar inainte de restrictii etc.

Locatia: pe la Aleea Haiducului Nr. 3 (bloc vechi, foarte ciudat - vedeti mai jos)

 

Nu dau note, doar ca imi amintesc ca a fost o experienta mediocra, dar nu oribila. Parca am finalizat si pe corp cu totu la 50 de lei protejat (la cererea mea). Atunci lucra singura dar acu vad ca si-a tras si gagiu. Daca as stii ca e si ala in casa cand i-o trag eu clar nu m-as duce........

In orice caz, ce imi amintesc foarte bine din experienta asta este ca se auzea tipete grav pe scara blocului si atunci cand am iesit din bloc m-a abordat in ochelarist schilod si terminat care mi-a cerut 5 lei. I-am zis ca nu am si mi-a raspuns: "La femei ai bani sa dai, dar la mine nu". Nu voi uita replica asta prea curand.

  • Like 1
  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

stati potol, ma ! 

orice fantezii ati avea, cum dracu sa futeti cu uratul ala langa voi ? 

o stiu pe ea. lucra langa Billa Dr Taberei. skinny, cu o cicatrice verticala pe burta (daca era cezariana tb sa fie orizontala). 

la futai nu e chiar rau. i-am dat anal + COF dar am muncit doar eu :) nu se misca, te grabeste, avea vreo 4 telefoane care ii sunau tel in continuu. cand am iesit din bloc astepta unu la scara (client nu peste). 

singura, poate merita o descarcare la banii aia. dar cu urangutanul ala langa ea..plm..tre sa fii bolnav sa futi.

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:outcall
  • Oras:outcall
La 10.08.2021 la 8:22, pularaul69 a spus:

De foarte mult timp in bransa. Am fost si eu acum ceva timp cand stateam mai prost cu banii, dar creca au trecut vreo 2 ani de atunci. Oricum era clar inainte de restrictii etc.

Locatia: pe la Aleea Haiducului Nr. 3 (bloc vechi, foarte ciudat - vedeti mai jos)

 

Nu dau note, doar ca imi amintesc ca a fost o experienta mediocra, dar nu oribila. Parca am finalizat si pe corp cu totu la 50 de lei protejat (la cererea mea). Atunci lucra singura dar acu vad ca si-a tras si gagiu. Daca as stii ca e si ala in casa cand i-o trag eu clar nu m-as duce........

In orice caz, ce imi amintesc foarte bine din experienta asta este ca se auzea tipete grav pe scara blocului si atunci cand am iesit din bloc m-a abordat in ochelarist schilod si terminat care mi-a cerut 5 lei. I-am zis ca nu am si mi-a raspuns: "La femei ai bani sa dai, dar la mine nu". Nu voi uita replica asta prea curand.

you made my evening....🤣

mor....

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...