Sari la conținut

🍑Larisa blonda 💋0755.306.655💋noua in orasul tau!!


Vizitator Laryyselll

Postări Recomandate

Vizitator Laryyselll
Reputație: 0

💋Bună, sunt Larisa am 20 ani, 1.70 înălțime (fără tocuri) 60kg. Mă prezint ca fiind o blondă fierbinte și frumoasă, fără grabă, fițe și inhibiții care te invită să trăiești o experiență de care fiecare bărbat are nevoie. Te aștept într-o locație de lux, discretă și intimă pentru a da frâu liber plăcerilor si fanteziilor tale. Serviciile mele sunt de calitate, fără grabă iar scopul meu este să-ți satisfac dorințele. Pozele sunt 100% reale, garantez și confirm la locație. Ofer maximă discreție, igienă, punctualitate.💋

Locație: Cartier Avantgarden 3

Serviciile mele sunt:

*Oral protejat / neprotejat (in funcție de igiena)

*Normal DOAR protejat

*diferite poziții / 69 

*mici fantezii ( footfetish/ sărutări corporale/ cunnilingus / anilingus pasiv ,URO etc..)

* finalizare corporală (facială COF /orală CIM - extra 50)

Cadoul meu: este de 150 finalizarea(30min) sau 250 ora (60min)  --- (perioada de timp alocată programării începe după efectuarea dușului !!)

Pentru programări, confirmarea se va face cu 30-60 min înainte la telefon sau mesaje WhatsApp !!

--Accept și cupluri !!

--NU efectuez deplasări !!
--EXCLUS persoane in STARE DE EBRIETATE, cu BILE sau alte ACCESORII !!
Pentru mai multe detalii si programări răspund doar la telefon si mesaje WhatsApp !! 

20210713_194515.jpg

20210708_174223.jpg

20210731_123442.jpg

20210731_123834.jpg

20210720_225933.jpg

20210714_183607.jpg

Link spre comentariu
Vizitator Laryyselll
Reputație: 0

💋Mâine voi începe activitatea în oraș și sunt disponibilă începând cu ora 12:00 !!💋 

Astăzi pot fi contactată DOAR prin mesaje WhatsApp !! (Mâine voi fi disponibilă și la telefon )

Răspund la telefon sau (de preferat) mesaje WhatsApp - 0755.306.655 (daca nu sunt disponibilă la telefon, lasă te rog mesaj pe WhatsApp și voi răspunde in cel mai scurt timp 💋)

Locație: Cartier Avantgarden 3
Serviciile mele:
*Oral protejat / neprotejat (în funcție de igienă)
*Normal DOAR protejat
*diferite poziții / 69 
*mici fantezii ( footfetish, cunnilingus, anilingus pasiv, deepthroat, URO ,etc... )

*sărutări corporale
* finalizare corporală ( COF, CIM extra 50 )
Cadoul meu: este de 150 finalizarea(30min) sau 250 ora (60min - 2 finalizări)  --- (perioada de timp alocată programării începe după efectuarea dușului !!)


--NU efectuez deplasări !!
--EXCLUS persoane in STARE DE EBRIETATE,  BILE sau alte ACCESORII !!

 

💋Pentru programări, confirmarea se va efectua cu 30-60min înainte (telefonic sau mesaj WhatsApp) !! 💋

20210708_180550.jpg

Link spre comentariu
Vizitator Laryyselll
Reputație: 0

💋Astăzi sunt disponibilă până la ora 2:00!!💋

Răspund la telefon sau (de preferat) mesaje WhatsApp - 0755.306.655 (daca nu sunt disponibilă la telefon, lasă te rog mesaj pe WhatsApp și voi răspunde in cel mai scurt timp 💋)

Locație: Cartier Avantgarden 3
Serviciile mele:
*Oral protejat / neprotejat (în funcție de igienă)
*Normal DOAR protejat
*diferite poziții / 69 
*mici fantezii ( footfetish, cunnilingus, anilingus pasiv, deepthroat, URO ,etc... )

*sărutări corporale
* finalizare corporală ( COF, CIM extra 50 )
Cadoul meu: este de 150 finalizarea(30min) sau 250 ora (60min - 2 finalizări)  --- (perioada de timp alocată programării începe după efectuarea dușului !!)


--Efectuez deplasări doar la Hotel pentru minim 2 ore !! ( cadoul 💋700 ) 
--EXCLUS persoane in STARE DE EBRIETATE,  BILE sau alte ACCESORII !!

 

💋Pentru programări, confirmarea se va efectua cu 30-60min înainte (telefonic sau mesaj WhatsApp) !! 💋

20210812_120321.jpg

Link spre comentariu
Vizitator Laryyselll
Reputație: 0

💋Astăzi sunt disponibilă până la ora 2:00!!💋

Răspund la telefon sau (de preferat) mesaje WhatsApp - 0755.306.655 (daca nu sunt disponibilă la telefon, lasă te rog mesaj pe WhatsApp și voi răspunde in cel mai scurt timp 💋)

Locație: Cartier Avantgarden 3
Serviciile mele:
*Oral protejat / neprotejat (în funcție de igienă)
*Normal DOAR protejat
*diferite poziții / 69 
*mici fantezii ( footfetish, cunnilingus, anilingus pasiv, deepthroat, URO ,etc... )

*sărutări corporale
* finalizare corporală ( COF, CIM extra 50 )
Cadoul meu: este de 150 finalizarea(30min) sau 250 ora (60min - 2 finalizări)  --- (perioada de timp alocată programării începe după efectuarea dușului !!)


--Efectuez deplasări doar la Hotel pentru minim 2 ore !! ( cadoul 💋700 ) 
--EXCLUS persoane in STARE DE EBRIETATE,  BILE sau alte ACCESORII !!

 

💋Pentru programări, confirmarea se va efectua cu 30-60min înainte (telefonic sau mesaj WhatsApp) !! 💋

20210811_204543.jpg

Link spre comentariu
Acum 22 ore, Laryyselll a spus:

💋Astăzi sunt disponibilă până la ora 2:00!!💋

Răspund la telefon sau (de preferat) mesaje WhatsApp - 0755.306.655 (daca nu sunt disponibilă la telefon, lasă te rog mesaj pe WhatsApp și voi răspunde in cel mai scurt timp 💋)

Locație: Cartier Avantgarden 3
Serviciile mele:
*Oral protejat / neprotejat (în funcție de igienă)
*Normal DOAR protejat
*diferite poziții / 69 
*mici fantezii ( footfetish, cunnilingus, anilingus pasiv, deepthroat, URO ,etc... )

*sărutări corporale
* finalizare corporală ( COF, CIM extra 50 )
Cadoul meu: este de 150 finalizarea(30min) sau 250 ora (60min - 2 finalizări)  --- (perioada de timp alocată programării începe după efectuarea dușului !!)


--Efectuez deplasări doar la Hotel pentru minim 2 ore !! ( cadoul 💋700 ) 
--EXCLUS persoane in STARE DE EBRIETATE,  BILE sau alte ACCESORII !!

 

💋Pentru programări, confirmarea se va efectua cu 30-60min înainte (telefonic sau mesaj WhatsApp) !! 💋

20210812_120321.jpg

Mai multe poze se pot vedea?

Link spre comentariu
Vizitator Laryyselll
Reputație: 0

💋Astăzi sunt disponibilă până la ora 3:00!!💋

Răspund la telefon sau (de preferat) mesaje WhatsApp - 0755.306.655 (daca nu sunt disponibilă la telefon, lasă te rog mesaj pe WhatsApp și voi răspunde in cel mai scurt timp 💋)

Locație: Cartier Avantgarden 3
Serviciile mele:
*Oral protejat / neprotejat (în funcție de igienă)
*Normal DOAR protejat
*diferite poziții / 69 
*mici fantezii ( footfetish, cunnilingus, anilingus pasiv, deepthroat, URO ,etc... )

*sărutări corporale
* finalizare corporală ( COF, CIM extra 50 )
Cadoul meu: este de 150 finalizarea(30min) sau 250 ora (60min - 2 finalizări)  --- (perioada de timp alocată programării începe după efectuarea dușului !!)


--Efectuez deplasări doar la Hotel pentru minim 2 ore !! ( cadoul 💋700 ) 
--EXCLUS persoane in STARE DE EBRIETATE,  BILE sau alte ACCESORII !!

 

💋Pentru programări, confirmarea se va efectua cu 30-60min înainte (telefonic sau mesaj WhatsApp) !! 💋

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

Neavând nici un review pe Sibiu m-am gândit sa contribui cu un review cinstit pentru cei interesați.

Vizitat domnișoara de dimineață. Pentru astfel de activități dimineața, când suntem cu forte proaspete și energie, e cel mai bine. Cum ea lucrează pana foarte târziu (2-3 noaptea) nu am avut o idee prea strălucită dar nu regret. Pe de alta parte e un avantaj pentru cei pe care-i apuca căldurile noaptea târziu.

Aspectul fizic e plăcut gen "fata din vecini" fără a fi o frumusețe răpitoare. Eu zic ca e ok. Vreo 20 de anișori. Corpul înăltuț, cu proporții feminine, nu foarte subțire la talie însă oricum aspect plăcut. Nu e fotomodel dar pentru ce avem nevoie e foarte potrivit. Ea e mai critica decât mine cu privire la aspect. Destul de tonifiata si o cred ca făcea mișcare înainte. Ai ce tine în brate. Piesa de rezistenta e fundul acela mare în forma de mar care-ți oferă o priveliște de care nu te poți desprinde. Mie mi-ai plăcut și sânii care sunt sa zicem micuți dar pufoși și sfârcuri mari și pufoase cum rar întâlnești. Se vede vârsta frageda. Pozele nu sunt prea reușite și eu zic ca are un corp mai frumos în realitate.

Prestația e sa zicem "solida" atât la oral cat și la normal unde e destul de stramta (anal nu cred ca face, mare păcat de funduletul ala, dar mai bine sa facă ce poate face bine). Nu se umezește natural. Te întreabă întotdeauna cum vrei. A schimbat în orice poziție am vrut si era vizibil atenta sa satisfacă. Geme ușor și discret (deși nu cred ca de placere) ceea ce e un plus pentru mine care nu suport gemetele false și stridente. E mai bine asa sau deloc daca nu te implici ca o prietena adevărată si nu se vede ca o faci cu placere. Te ține în brate dar recomand mai multe mângâieri (sa folosească mâinile în timpul actului) ceea ce ar spori dorința și senzația. Deschisa la fantezii și incearca sa ți le îndeplinească.

Atitudinea e singurul lucru la care trebuie sa mai aducă îmbunătățiri. Nu are GFE ridicat și necesita puțin efort pentru a întreține conversația. Conversația e foarte importanta ca nu mergem doar pentru "golie" ci pentru a ne simți bine si relaxa. Daca știi cum s-o iei incepe și ea sa vorbească si atunci e ok. Bănuiala mea e ca la cei 20 ani declarați e la început și e oarecum firesc. Faptul ca nu poate susține privirea in ochi în timpul interacțiunii imi întărește convingerea. Poate evita asta daca te îmbrățișează sau face alte manevre sau poate depăși retinerea. Sunt convins ca va evolua pentru ca disponibilitate exista.

De remarcat ca e foarte curata (si e curățenie în apartament). Am văzut o rezidenta favorita pe forum din Sibiu care avea o mizerie de nedescris în dormitor. Pentru mine e descalificant altfel. Igiena și protecția sunt obligatorii.

E foarte corecta la preț și la prestație. Ce spune aia e. A vrut chiar sa facă un discount în compensație pentru o mica scăpare și pentru ca era obosita însă m-a impresionat și am refuzat eu.

Locația spațioasa si cu tot ce trebuie inclusiv aer condiționat, articole de igiena, prosop si apa de gura (inclusiv paharele de unica folosință!). Atenția la detalii e un semn bun. Priveliștea de pe balcon la aer curat intre doua acte e un plus și face bine ca te invita.

Locatie: Avangarden

Aspect: 8.5  poze recente din locație, amabila, m-a servit cu băutură.
ON: 8.5 destul de bun fără deep cu putina atenție la oute dar am avut parte de si mai bun
NP:  9 accepta orice poziții (au fost vreo 4)

AP nu cred ca face (n-am întrebat)
Igiena: 10 perfecta plăcut si discret mirositoare fără sa lase urme de parfum pe partener (ceea ce e foarte bine)
Gfe: 7 nu foarte vorbareața dar atenta și amabila, nu se grăbește deloc, nu se uita la ceas decât dacă-i ceri tu
Cadou: conform ofertei 300/h cu finalizare orala
Recomand: Da. O prestație corecta si oricum nu sunt multe alternative la nivelul asta acum. Poate chiar revizitata.

I wish you all a long and happy life.

  • Like 8
Link spre comentariu
Vizitator Laryyselll
Reputație: 0
Acum 59 minute, rastamanulu a spus:

Neavând nici un review pe Sibiu m-am gândit sa contribui cu un review cinstit pentru cei interesați.

Vizitat domnișoara de dimineață. Pentru astfel de activități dimineața, când suntem cu forte proaspete și energie, e cel mai bine. Cum ea lucrează pana foarte târziu (2-3 noaptea) nu am avut o idee prea strălucită dar nu regret. Pe de alta parte e un avantaj pentru cei pe care-i apuca căldurile noaptea târziu.

Aspectul fizic e plăcut gen "fata din vecini" fără a fi o frumusețe răpitoare. Eu zic ca e ok. Vreo 20 de anișori. Corpul înăltuț, cu proporții feminine, nu foarte subțire la talie însă oricum aspect plăcut. Nu e fotomodel dar pentru ce avem nevoie e foarte potrivit. Ea e mai critica decât mine cu privire la aspect. Destul de tonifiata si o cred ca făcea mișcare înainte. Ai ce tine în brate. Piesa de rezistenta e fundul acela mare în forma de mar care-ți oferă o priveliște de care nu te poți desprinde. Mie mi-ai plăcut și sânii care sunt sa zicem micuți dar pufoși și sfârcuri mari și pufoase cum rar întâlnești. Se vede vârsta frageda. Pozele nu sunt prea reușite și eu zic ca are un corp mai frumos în realitate.

Prestația e sa zicem "solida" atât la oral cat și la normal unde e destul de stramta (anal nu cred ca face, mare păcat de funduletul ala, dar mai bine sa facă ce poate face bine). Nu se umezește natural. Te întreabă întotdeauna cum vrei. A schimbat în orice poziție am vrut si era vizibil atenta sa satisfacă. Geme ușor și discret (deși nu cred ca de placere) ceea ce e un plus pentru mine care nu suport gemetele false și stridente. E mai bine asa sau deloc daca nu te implici ca o prietena adevărată si nu se vede ca o faci cu placere. Te ține în brate dar recomand mai multe mângâieri (sa folosească mâinile în timpul actului) ceea ce ar spori dorința și senzația. Deschisa la fantezii și incearca sa ți le îndeplinească.

Atitudinea e singurul lucru la care trebuie sa mai aducă îmbunătățiri. Nu are GFE ridicat și necesita puțin efort pentru a întreține conversația. Conversația e foarte importanta ca nu mergem doar pentru "golie" ci pentru a ne simți bine si relaxa. Daca știi cum s-o iei incepe și ea sa vorbească si atunci e ok. Bănuiala mea e ca la cei 20 ani declarați e la început și e oarecum firesc. Faptul ca nu poate susține privirea in ochi în timpul interacțiunii imi întărește convingerea. Poate evita asta daca te îmbrățișează sau face alte manevre sau poate depăși retinerea. Sunt convins ca va evolua pentru ca disponibilitate exista.

De remarcat ca e foarte curata (si e curățenie în apartament). Am văzut o rezidenta favorita pe forum din Sibiu care avea o mizerie de nedescris în dormitor. Pentru mine e descalificant altfel. Igiena și protecția sunt obligatorii.

E foarte corecta la preț și la prestație. Ce spune aia e. A vrut chiar sa facă un discount în compensație pentru o mica scăpare și pentru ca era obosita însă m-a impresionat și am refuzat eu.

Locația spațioasa si cu tot ce trebuie inclusiv aer condiționat, articole de igiena, prosop si apa de gura (inclusiv paharele de unica folosință!). Atenția la detalii e un semn bun. Priveliștea de pe balcon la aer curat intre doua acte e un plus și face bine ca te invita.

Locatie: Avangarden

Aspect: 8.5  poze recente din locație, amabila, m-a servit cu băutură.
ON: 8.5 destul de bun fără deep cu putina atenție la oute dar am avut parte de si mai bun
NP:  9 accepta orice poziții (au fost vreo 4)

AP nu cred ca face (n-am întrebat)
Igiena: 10 perfecta plăcut si discret mirositoare fără sa lase urme de parfum pe partener (ceea ce e foarte bine)
Gfe: 7 nu foarte vorbareața dar atenta și amabila, nu se grăbește deloc, nu se uita la ceas decât dacă-i ceri tu
Cadou: conform ofertei 300/h cu finalizare orala
Recomand: Da. O prestație corecta si oricum nu sunt multe alternative la nivelul asta acum. Poate chiar revizitata.

I wish you all a long and happy life.

Mersii 💋 voi ține cont de sfaturile tale pe viitor 😊te mai aștept!! 💋

Link spre comentariu
Vizitator Laryyselll
Reputație: 0
1 oră în urmă, Futureman a spus:

Vizitat domnișoara 

Locație buna, curata avangarden

Programare respectata

Tinerica, sănătoasă:) , nu e slim 

Oral np bun, fara graba 

Np okay 

Finalizare orala excellenta

Recomand 

Mersii 😊 te mai aștept 💋

Link spre comentariu
Vizitator Laryyselll
Reputație: 0

💋Astăzi lucrez până la ora 24:00 !!💋

Răspund la telefon sau (de preferat) mesaje WhatsApp - 0755.306.655 (daca nu sunt disponibilă la telefon, lasă te rog mesaj pe WhatsApp și voi răspunde in cel mai scurt timp 💋)

Locație: Cartier Avantgarden 3
Serviciile mele:
*Oral protejat / neprotejat (în funcție de igienă)
*Normal DOAR protejat
*diferite poziții / 69 
*mici fantezii ( footfetish, cunnilingus, anilingus pasiv, deepthroat, URO ,etc... )

*sărutări corporale
* finalizare corporală ( COF, CIM extra 50 )
Cadoul meu: este de 150 finalizarea(30min) sau 250 ora (60min - 2 finalizări)  --- (perioada de timp alocată programării începe după efectuarea dușului !!)


--Efectuez deplasări doar la Hotel pentru minim 2 ore !! ( cadoul 💋700 ) 
--EXCLUS persoane in STARE DE EBRIETATE,  BILE sau alte ACCESORII !!

 

💋Pentru programări, confirmarea se va efectua cu 30-60min înainte (telefonic sau mesaj WhatsApp) !! 💋

Link spre comentariu
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

Salutare ,

Am ieșit acum de la Larisa, wowww, pt mine e o surpriză fata asta.Pozele nu o ajută deloc, este foarte drăguță și la aspect și la comportament.Este fata  aia cuminte din liceu pe care nu ai ars-o că era prea cuminte.Are grija sa te simți bine dar nu o sa inițieze ea discuțiile, se vede că este la inceput.

Aspect : sâni nu prea mari ca merele dar compensează la fund care ii mare și fain.

Apartament mare , in baie cu ce îți trebuie pt igienizare (apa de gura chiar daca nu face Fk, gel de dus ).

ON: 8 spre 9 Deep cu saliva multa și atenție la 00 doar cu mana dar în timp ce era în acțiune.Dece spre 9 pt că încearcă să îți faca pe plac și să se adapteze după client daca și tu ii spui ce vrei.

NP:aici este iară foarte atenta la ce îți doresti

Poate nu este pt toate gusturile dar este începătoare așa că cu un pic de răbdare va fi exact ce trebuie.

De recomandat : Clar

De revenit : Sigur

Asa că până data viitoare Larisa te pup 😘.

 

 

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator Laryyselll
Reputație: 0
Acum 2 ore, dariuspopa56 a spus:

Salutare ,

Am ieșit acum de la Larisa, wowww, pt mine e o surpriză fata asta.Pozele nu o ajută deloc, este foarte drăguță și la aspect și la comportament.Este fata  aia cuminte din liceu pe care nu ai ars-o că era prea cuminte.Are grija sa te simți bine dar nu o sa inițieze ea discuțiile, se vede că este la inceput.

Aspect : sâni nu prea mari ca merele dar compensează la fund care ii mare și fain.

Apartament mare , in baie cu ce îți trebuie pt igienizare (apa de gura chiar daca nu face Fk, gel de dus ).

ON: 8 spre 9 Deep cu saliva multa și atenție la 00 doar cu mana dar în timp ce era în acțiune.Dece spre 9 pt că încearcă să îți faca pe plac și să se adapteze după client daca și tu ii spui ce vrei.

NP:aici este iară foarte atenta la ce îți doresti

Poate nu este pt toate gusturile dar este începătoare așa că cu un pic de răbdare va fi exact ce trebuie.

De recomandat : Clar

De revenit : Sigur

Asa că până data viitoare Larisa te pup 😘.

 

 

Mersii !!😊 te aștept !! 💋

Link spre comentariu
Vizitator Laryyselll
Reputație: 0

💋Astăzi sunt disponibilă în intervalul de timp 12:30-23:00 !!💋

Răspund la telefon sau (de preferat) mesaje WhatsApp - 0755.306.655 (daca nu sunt disponibilă la telefon, lasă te rog mesaj pe WhatsApp și voi răspunde in cel mai scurt timp 💋)

Locație: Cartier Avantgarden 3
Serviciile mele:
*Oral protejat / neprotejat (în funcție de igienă)
*Normal DOAR protejat
*diferite poziții / 69 
*mici fantezii ( footfetish, cunnilingus, anilingus pasiv, deepthroat, URO ,etc... )

*sărutări corporale
* finalizare corporală ( COF, CIM extra 50 )
Cadoul meu: este de 150 finalizarea(30min) sau 250 ora (60min - 2 finalizări)  --- (perioada de timp alocată programării începe după efectuarea dușului !!)


--Efectuez deplasări doar la Hotel pentru minim 2 ore !! ( cadoul 💋700 ) 
--EXCLUS persoane in STARE DE EBRIETATE,  BILE sau alte ACCESORII !!

 

💋Pentru programări, confirmarea se va efectua cu 30-60min înainte (telefonic sau mesaj WhatsApp) !! 💋

Link spre comentariu

In cautare de ceva "material" nou in Sibiu, am ajuns si eu la Larissa. E mai introvertita de fel, dar foarte simpatica si chiar daca nu conduce conversatia, o mentine. Fizic e asa cum se vede si in poze, corp bine facut, ai de ce prinde (chestie de gust bine inteles) si sani medii dar faini. ON e decent, cu potential: adancime buna, ritm sustinut. Cu putin mai multa variatie atat in ritm, adancime cat si la zonele adiacente poate iesi ceva spectaculos. La NP deschisa la propuneri si naturala in reactii.

  Judecand dupa faptul ca e relativ noua, pot spune ca e foarte ok iar per ansamblu o experienta placuta.

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicăieri.
  • Oras:Peste tot si nicăieri.

Am vizitat si eu domnișoara in cauza, drept urmare vin si eu cu câteva cuvinte la adresa ei.

Despre aspect pot zice ca este destul de frumoasa, iar la corp este pentru cei cărora  le plac fetele cu forme. Sânii nu sunt mari însă sunt destul de tari, iar fundul este demential. 

Ca si actiune, am avut parte de un ON  destul de bun, cu un ritm ok, cu saliva si cu ceva încercări de deep. Nu o fost rau insa mai are loc de îmbunătățirii si aici ma refer la adâncime si atentie la zonele învecinate. La NP mi-o  dat senzația  că îi  place, iar ca si actiune pot zice ca se mișcă  bine, atât deasupra cat si pe la spate.

Notele ar fii: 

ON - 8,5 (oralul este destul de bun, ținând cont că nu este veche in meserie )

NP- 9 ( mie unu mi-o placut cum s-o miscat si cum dădea senzația  că îi place. )

Eu unul as mai trece pe la ea.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicăieri.
  • Oras:Peste tot si nicăieri.
Acum 3 ore, anonim88 a spus:

Salut aveți grija mare cu fatuca asta am fost duminica la ea și mi-a făcut oral neprotejat și de 2 zile au apărut surprizele îmi curge din pula un lichid și ma ustura. Mare grija. 

Zici ca ai probleme de 2 zile, oare de ce nu ai facut o recenzie in cele 2 zile???  Iti place sa iei informații de pe aici, dar tu nu oferi nimic la schimb. Incep să-l  inteleg pe colericul cand îi făcea pe unii paraziți. 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Hunedoara
  • Oras:Hunedoara
Acum 3 ore, anonim88 a spus:

Salut aveți grija mare cu fatuca asta am fost duminica la ea și mi-a făcut oral neprotejat și de 2 zile au apărut surprizele îmi curge din pula un lichid și ma ustura. Mare grija. 

Regula de baza este sa nu faci fara guma. Sunt patit si eu. Asa este la escorte din pacate. Nu au de unde sa stie ce nespalati le calca pragul. Ideal ar fi sa isi faca control atunci cand vreun client raporteaza astfel de probleme. In rest, lor nu ai ce le reprosa.

Link spre comentariu
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu
Acum 6 ore, anonim88 a spus:

Salut aveți grija mare cu fatuca asta am fost duminica la ea și mi-a făcut oral neprotejat și de 2 zile au apărut surprizele îmi curge din pula un lichid și ma ustura. Mare grija. 

In atâția ani tu ai 5 comentarii.da foarte de încredere ești colegu.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Laryyselll
Reputație: 0
Acum 7 ore, anonim88 a spus:

Salut aveți grija mare cu fatuca asta am fost duminica la ea și mi-a făcut oral neprotejat și de 2 zile au apărut surprizele îmi curge din pula un lichid și ma ustura. Mare grija. 

Bună! Îmi pare sincer rău să aud de orice problemă de sănătate a cuiva (nu cred ca se poate bucura o persoana de răul alteia), dar de când activez în domeniu merg destul de des (consider eu) la control ginecologic (aproximativ 2 luni in general - maxim 3 luni ) deoarece cred că sănătatea este indiscutabil prioritară. Pun foarte mare accent pe sănătate și tot ce ține de igienă și țin să precizez că nu am avut nici o problemă de sănătate în ultimii 2 ani (exceptând o mică răceală la începutul anului in curs, care evident nu are legătură cu subiectul). Ultima mea vizita la ginecolog a fost efectuată in data de 03.08.2021 la Cabinetul de Obstetrica și ginecologie Calla din Oradea. În zilele următoare voi merge la un consult pentru siguranță (menționez ca NU prezint simptome sau orice semnale ce  ar indica afecțiuni în privința sănătății !!).

Te rog sa nu faci afirmații acuzatorii la adresa mea fără motive bine întemeiate ( deși fac tot posibilul să nu existe vreun motiv de nemulțumire a unui client, mai ales in privința a tot ce înseamnă igienă) !! 

Link spre comentariu
Vizitator Laryyselll
Reputație: 0

Astăzi sunt disponibilă până la ora 1:00!!

Răspund la telefon sau (de preferat) mesaje WhatsApp - 0755.306.655 (daca nu sunt disponibilă la telefon, lasă te rog mesaj pe WhatsApp și voi răspunde in cel mai scurt timp 💋)

Locație: Cartier Avantgarden 3
Serviciile mele:
*Oral protejat / neprotejat (în funcție de igienă)
*Normal DOAR protejat
*diferite poziții / 69 
*mici fantezii ( footfetish, cunnilingus, anilingus pasiv, deepthroat, URO ,etc... )

*sărutări corporale
* finalizare corporală ( COF, CIM extra 50 )
Cadoul meu: este de 150 finalizarea(30min) sau 250 ora (60min - 2 finalizări)  --- (perioada de timp alocată programării începe după efectuarea dușului !!)


--Efectuez deplasări doar la Hotel pentru minim 2 ore !! ( cadoul 💋700 ) 
--EXCLUS persoane in STARE DE EBRIETATE,  BILE sau alte ACCESORII !!

 

💋Pentru programări, confirmarea se va efectua cu 30-60min înainte (telefonic sau mesaj WhatsApp) !! 💋

 

 

Link spre comentariu

  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 28 minute, Laryyselll a spus:

Bună! Îmi pare sincer rău să aud de orice problemă de sănătate a cuiva (nu cred ca se poate bucura o persoana de răul alteia), dar de când activez în domeniu merg destul de des (consider eu) la control ginecologic (aproximativ 2 luni in general - maxim 3 luni ) deoarece cred că sănătatea este indiscutabil prioritară. Pun foarte mare accent pe sănătate și tot ce ține de igienă și țin să precizez că nu am avut nici o problemă de sănătate în ultimii 2 ani (exceptând o mică răceală la începutul anului in curs, care evident nu are legătură cu subiectul). Ultima mea vizita la ginecolog a fost efectuată in data de 03.08.2021 la Cabinetul de Obstetrica și ginecologie Calla din Oradea. În zilele următoare voi merge la un consult pentru siguranță (menționez ca NU prezint simptome sau orice semnale ce  ar indica afecțiuni în privința sănătății !!).

Te rog sa nu faci afirmații acuzatorii la adresa mea fără motive bine întemeiate ( deși fac tot posibilul să nu existe vreun motiv de nemulțumire a unui client, mai ales in privința a tot ce înseamnă igienă) !! 

Un raspuns mai obiectiv cred ca nu se putea! Eu cred, ca e doar un troll care se plictiseste in fata calculatorului. Dar ptr siguranta ta si a clientilor...ar fi ok un consult cat de repede.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...