Sari la conținut

Diana 0757422685


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Bună, mă cheamă Diana, fata trans pe tratament hormonal, siliconată nr.4, 1.76 71kg,  forme feminine și un chip plăcut, ochii căprui cu gri deschis spre albastru, păr natural.

Cluj Napoca

Ofer OP/NP,

Anal Protejat, 

69, FK, Mici Fantezii

DOAR PASIVĂ!!! 

150f 300h/ 50 COF CIM

Program: DINAMIC ( deocamdată )

Programarile se fac de preferat cu o zi înainte dar se poate si cu o oră înainte, dar asta depinde de disponibilitatea și programul propriu!!!

Tel: 0759402349 whatsapp sau tel

Dacă nu răspund lăsați un mesaj pe whatsapp sau mesageria telefonului!!!

AirBrush_20210610223248.jpg

20210609_120223~2.jpg

AirBrush_20210610090513.jpg

20210608_102902~2.jpg

20210609_121905~2.jpg

AirBrush_20210610090256.jpg

20210810_171800.jpg

AirBrush_20210608171751.jpg

AirBrush_20210608170255.jpg

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 13 ore, Diana33 a spus:

Dacă treci pe lângă mine pe stradă nu îți vei da seama că am fost băiat după față și fără machiaj😉😘

 

O da , posibil sa ma și îndrăgostesc...

Link spre comentariu
Vizitator radu04400
Reputație: 0
4 hours ago, Diana33 said:

Din seara asta până marți nu voi fi disponibilă

Buna Diana te rog ai putea veni si in Suceava cateva zile chiar esti superba si te vreau :*:*:*

Link spre comentariu

Eu zic ca e de obraz gros sa le chemam in 4 mari si 4 zari pentru ca ele sa vina degeaba. Adica pana la urma ele vin, cauta si gasesc destul de greu (si cu destul de multa cheltuiala, pentru ca nu este ieftina) locatie de inchiriat, care sa fie si centrala, si cu toate utilitatile, dar tocmai atunci cand vin ele intervine ceva si nu mai ajungem, fie ne-a fatat pisica si trebuie sa avem grija de pisoi, fie si-a luat iubita/sotia un strap-on si vrei sa-l incerci si tu, fie trebuie sa iesim cu seful la o bere ca ne da o marire de salariu, fie vine mama soacra si esti prin sub lupa politiei si nu ai cum sa ajungi, fie alte motive idioate.

De aceea nici nu prea mai vin fetele, sau vin cand au ele chef, nu cand le chemam unul sau altul, pentru ca este normal si le cred si pe ele ca s-au saturat sa bata drumul degeaba, fie vin degeaba si nu vine nimeni, fie mai vine cate un ratacit-aiurit care habar nu are ce e aia trans si ce cauta el la ele, mai mult au batai de cap si nervi decat sa aiba satisfactie si placere...

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 4 ore, horny_gooner a spus:

Eu zic ca e de obraz gros sa le chemam in 4 mari si 4 zari pentru ca ele sa vina degeaba. Adica pana la urma ele vin, cauta si gasesc destul de greu (si cu destul de multa cheltuiala, pentru ca nu este ieftina) locatie de inchiriat, care sa fie si centrala, si cu toate utilitatile, dar tocmai atunci cand vin ele intervine ceva si nu mai ajungem, fie ne-a fatat pisica si trebuie sa avem grija de pisoi, fie si-a luat iubita/sotia un strap-on si vrei sa-l incerci si tu, fie trebuie sa iesim cu seful la o bere ca ne da o marire de salariu, fie vine mama soacra si esti prin sub lupa politiei si nu ai cum sa ajungi, fie alte motive idioate.

De aceea nici nu prea mai vin fetele, sau vin cand au ele chef, nu cand le chemam unul sau altul, pentru ca este normal si le cred si pe ele ca s-au saturat sa bata drumul degeaba, fie vin degeaba si nu vine nimeni, fie mai vine cate un ratacit-aiurit care habar nu are ce e aia trans si ce cauta el la ele, mai mult au batai de cap si nervi decat sa aiba satisfactie si placere...

👏🏽👏🏽👏🏽

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...