Sari la conținut

Elissa **0712268679**


Postări Recomandate

  • Oras:Oneștilor 15
  • Oras:Oneștilor 15

Bine ați venit pe topicul meu ♥️

Mă numesc Elissa , am 19 ani , 1.60 înălțime , 45 kg , bruneta par lung , subțirică la mijloc , finuta și eleganta. Sunt o fire sociabila , plina de respect și cu sexappel 😉🤫♥️

Servicii : sex oral și normal , 69 , masaj erotic și de relaxare , diferite poziții , ofer uro . Diferite fantezii .

Totul va fi protejat , nu fac deloc np. 

Nu fac anal . 

Finalizarea va fi doar in prezervativ . 

Cadou : 150 finalizarea 

               300 ora .

Uro extra 50 . 

Nu primesc cu bile nici în stare de ebrietate .

Mă puteți contacta la numărul de telefon , mesaje sau WhatsApp . 

Vă aștept în lumea mea senzuală sa ne distram și relaxam împreună ♥️♥️♥️

**** 0712268679 *****

Link spre comentariu
  • pisicuts a schimbat titlul în Elissa **0712268679**
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
25 minutes ago, Elissa.Xxx said:

Buna , am greșit numărul din titlu o sa modific imediat . 🙃

Nu poti modifica, doar adminul are  acele drepturi.

Posteaza aici numarul corect, cu o rugaminte catre admin si te ajuta. 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oneștilor 15
  • Oras:Oneștilor 15
Acum 2 ore, Elissa.Xxx a spus:

Bine ați venit pe topicul meu ♥️

Mă numesc Elissa , am 19 ani , 1.60 înălțime , 45 kg , bruneta par lung , subțirică la mijloc , finuta și eleganta. Sunt o fire sociabila , plina de respect și cu sexappel 😉🤫♥️

Servicii : sex oral și normal , 69 , masaj erotic și de relaxare , diferite poziții , ofer uro . Diferite fantezii .

Totul va fi protejat , nu fac deloc np. 

Nu fac anal . 

Finalizarea va fi doar in prezervativ . 

Cadou : 150 finalizarea 

               300 ora .

Uro extra 50 . 

Nu primesc cu bile nici în stare de ebrietate .

Mă puteți contacta la numărul de telefon , mesaje sau WhatsApp . 

Vă aștept în lumea mea senzuală sa ne distram și relaxam împreună ♥️♥️♥️

**** 0712268679 *****

 

IMG-20210811-WA0004.jpg

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
1 hour ago, Elissa.Xxx said:

 **** 0712268679**** LA ACEST NUMAR MA GASITI !! 

NUMARUL DIN TITLU ESTE GRESIT 🙄🙄♥️

Noa... Deci de aia te-ai panicat și ai postat atâta 🤣 Care va sa zică nu știi scrie numere de telefon... 😀

  • Like 1
  • Minus 1
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
  • Oras:Romanika
  • Oras:Romanika

Sogorii, vizitat domnita. E super teen, slim, sani mici, exact ca in poze, pentru amatorii de teen nu trebuie ratata :D

Locatie: celebrul bordel P2

Aspect: 9, eu sunt amator de slim, era 10 daca erau sanii mai mari dar si asa e foarte simpatica d-ra si buna rau.

OP: un 7, pentru ca a fost protejat, si eu am o problema cu gumele. Dar na, nu e vina ei, astea sunt regulile, le respectam. Am pus-o si in 69 si cu botul la pasarica, roz, mega stramta, mega faina, curat.

NP: a fost putin, cum oralul a fost protejat, juniorul s-a semisculat doar. E mega stramta, foarte faine senzatii.

GFE: 8, e placuta, zambareata, "cuminte", nu comenteaza. Se vede ca e foarte tanara si nu are experienta celor mai versate.

Halat: 150 lei juma de ora

De recomandat: da, la maxim daca va plac genul teen slim, e foarte tanara, are un corp perfect de teen.

Spor!

  • Like 5
  • Mersi 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

Mersi Yummmy! Urmeaza sa ma cert si eu cu teen-a pt OP 😂 ... ca altfel e in parametri care ma intereseaza. Dar sa platesc suptu de guma... e bizar rau... Bag de seama ca trebe sa mergi cu ea sculata ca altfel nu stiu cum pune guma. Creca vrea sa activeze la categoria teen4teen. Adica se adreseaza adolescentilor care merg cu ea sculata din tramvai si termina in 5 min. 😛 Cica face 69 protejat... 🙄 Cum o fi si ala? Ea isi suge guma si eu ling unde si-au bagat toti clantza? Si tot eu platesc? 🤣

E singura in locatie? Sa stiu daca ma pot certa cu ea live sau ne certam aci pe forum? 😋

Iar tu simpatica caprioara zi mersi ca am facut apel la capacitatile editoriale ale Motanului sa-ti descurce numarul de telefon din titlu 😜

Da' auzi tu Elissabet-o, ca tot simt ca incepem sa ne imprietenim 😂, sexul intre sani tot cu prezervativ il faci? 🤣

  • Like 1
  • Haha 4
  • Minus 1
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
  • Oras:Oneștilor 15
  • Oras:Oneștilor 15
Acum 2 ore, x the impaler a spus:

Mersi Yummmy! Urmeaza sa ma cert si eu cu teen-a pt OP 😂 ... ca altfel e in parametri care ma intereseaza. Dar sa platesc suptu de guma... e bizar rau... Bag de seama ca trebe sa mergi cu ea sculata ca altfel nu stiu cum pune guma. Creca vrea sa activeze la categoria teen4teen. Adica se adreseaza adolescentilor care merg cu ea sculata din tramvai si termina in 5 min. 😛 Cica face 69 protejat... 🙄 Cum o fi si ala? Ea isi suge guma si eu ling unde si-au bagat toti clantza? Si tot eu platesc? 🤣

E singura in locatie? Sa stiu daca ma pot certa cu ea live sau ne certam aci pe forum? 😋

Iar tu simpatica caprioara zi mersi ca am facut apel la capacitatile editoriale ale Motanului sa-ti descurce numarul de telefon din titlu 😜

Da' auzi tu Elissabet-o, ca tot simt ca incepem sa ne imprietenim 😂, sexul intre sani tot cu prezervativ il faci? 🤣

Bună scumpule care ești 😉 nu prea pot înțelege care este problema ta cu serviciile mele dar stai că îți explic eu acum . Fac totul protejat pentru că așa mi se pare normal . Nu mi pot asuma vreun risc ca și alte fete . Este mult mai sigur pentru amândoi . Sex intre sâni? Desigur dragule protejat ! Acestea fiind serviciile mele eu sunt în continuare plina de încredere .Mă numesc Elissa nu Elissabeta asta pentru toții amatorii că și tine . 💋💋

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oneștilor 15
  • Oras:Oneștilor 15
Acum 2 ore, yummmy a spus:

Sogorii, vizitat domnita. E super teen, slim, sani mici, exact ca in poze, pentru amatorii de teen nu trebuie ratata :D

Locatie: celebrul bordel P2

Aspect: 9, eu sunt amator de slim, era 10 daca erau sanii mai mari dar si asa e foarte simpatica d-ra si buna rau.

OP: un 7, pentru ca a fost protejat, si eu am o problema cu gumele. Dar na, nu e vina ei, astea sunt regulile, le respectam. Am pus-o si in 69 si cu botul la pasarica, roz, mega stramta, mega faina, curat.

NP: a fost putin, cum oralul a fost protejat, juniorul s-a semisculat doar. E mega stramta, foarte faine senzatii.

GFE: 8, e placuta, zambareata, "cuminte", nu comenteaza. Se vede ca e foarte tanara si nu are experienta celor mai versate.

Halat: 150 lei juma de ora

De recomandat: da, la maxim daca va plac genul teen slim, e foarte tanara, are un corp perfect de teen.

Spor!

Mulțumesc din suflet ♥️ 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
1 hour ago, Elissa.Xxx said:

Bună scumpule care ești 😉 nu prea pot înțelege care este problema ta cu serviciile mele dar stai că îți explic eu acum . Fac totul protejat pentru că așa mi se pare normal . Nu mi pot asuma vreun risc ca și alte fete . Este mult mai sigur pentru amândoi . Sex intre sâni? Desigur dragule protejat ! Acestea fiind serviciile mele eu sunt în continuare plina de încredere .Mă numesc Elissa nu Elissabeta asta pentru toții amatorii că și tine . 💋💋

Deci mai puf de papadie 😆
Vrui sa-ti scriu o poezie,
Dar de muia-ti protejata
Pl-mea e-nfricosata 🤪

Si mai esti si nesimtita
Ca un minus mi-ai dat mita
Pentru ca te-am ajutat
Numarul ti-am rearanjat 😇

Ai caracter de kkt
Eu te trec la "evitat"
Chit ca pari o frumusica
Si la vevritza mica

Ti-as fi aruncat alune
De nu erai proasta cu spume
Ai umor cat o besina 💨
Si o minte de gaina

Hai te pup si spor la treaba
Insa fa-o fara graba
Sa nu incurci si gaura
Sa o iei in cur cumva 😜

  • Like 3
  • Haha 6
  • Minus 1
  • Inimioara 1
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...